Szerző Téma: Pamacsokról általában  (Megtekintve 509481 alkalommal)

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4275 Dátum: 2017. November 09. - 13:22:25 »
Hozzám is érkezett egy Yaqi (jacsí?) pamacs. Nagy összehasonlítási alapom nincs ugyan (balea szintetikus és hjm sörte fordult meg a kezemben eddig), de elég hatékony. Iszonyú tömött, már-már azt hinném, hogy a köteg töve 1-2 centin át ragasztóban úszik a nyélen túl is, de nem. Habot jó keverni vele, a nyele szépen ki van dolgozva, sima, nagyon szabályos az egész produktum. Egyáltalán nem "kínai" az összhatás.
A baleához képest egy pöttyet nejlonabb érzetűek a szálak fogdosáskor, de egyáltalán nem vészes pamacsolás közben. Jó sok vizet meg tud tartani. A tömöttség miatt úgy tűnik, arcon körözni közel sem olyan egyszerű vele :o Viszont mintha kevesebb krém is elég volna neki.

Tartót a Városmajor utcai ecsetboltban vettem hozzá, rendkívül segítőkész volt a kiszolgálás.
Szia. Mennyibe került a pamacs tartó?

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4276 Dátum: 2017. November 09. - 14:33:33 »
Szia. Mennyibe került a pamacs tartó?
Szia!
http://www.ecsetbolt.hu/index.php?cikk=view&sr=1820&mi=17&gyk=Golddachs&mk=Borotvaecset%20%C3%A1llv%C3%A1ny

Azt hiszem, ezt vettem, csak átlátszó kivitelben. (Sajnos nem emlékszem pontosan, több mindent is vettem.)

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4277 Dátum: 2017. November 09. - 16:04:45 »
Szia. Mennyibe került a pamacs tartó?
Szia!
http://www.ecsetbolt.hu/index.php?cikk=view&sr=1820&mi=17&gyk=Golddachs&mk=Borotvaecset%20%C3%A1llv%C3%A1ny

Azt hiszem, ezt vettem, csak átlátszó kivitelben. (Sajnos nem emlékszem pontosan, több mindent is vettem.)
Látom 800 ft. Én is ennyiért szoktam venni a Neroliban. A nagyméretűekhez szintén a Neroliban, 1800-ért a Kent tartóját.

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4278 Dátum: 2017. November 09. - 16:14:55 »
Parádésan jók ezek a Plissoft köteges pamacsok, a borzaimat is szégyenben hagyják.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4279 Dátum: 2017. November 09. - 16:51:23 »
Nekem is mióta megvan, a Yaqi tuxedo knot szintetikus a favorit. Hihetetlenül jó pamacs, nagyon jól összerakva. Igazi minnőségi darab. Amúgy is a szintetikus pamacsok a kedvenceim. Van belőlük jelenleg hét darab. Viszont most egy silvertip borzot rendelek tőlük. Olyanom még nincs, csak best, és pure badger. Remélem ez is ugyanolyan jó minőségű lesz, mint a szinti pamacsaik.

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4280 Dátum: 2017. November 09. - 18:26:17 »
Epp most boltolok par 24mm-es Yaqi tux koteget egy viszonteladotol, mert yaqi-ektol 512 db a minimalis rendelesi mennyiseg. Van akit erdekel? Ha nem az is jo, mutatom majd oket kesz pamacsokban is. :)
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4281 Dátum: 2017. November 09. - 19:25:00 »
Epp most boltolok par 24mm-es Yaqi tux koteget egy viszonteladotol, mert yaqi-ektol 512 db a minimalis rendelesi mennyiseg. Van akit erdekel? Ha nem az is jo, mutatom majd oket kesz pamacsokban is. :)
A kész pamacs érdekelne.

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4282 Dátum: 2017. November 11. - 10:12:34 »
Ma nagy akciók vannak az Aliexpressen, ezért rendeltem karácsonyra a kedvenc pamacs gyártótól három darab pamacsot. A három darab szállítással együtt került 50.72 Dollárba. Azt hiszem jó vétel volt. Egy 24es silvertip borz, egy 26os, és egy 24es tuxedo synthetic.

Nem elérhető Tibcsi69

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 48
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4283 Dátum: 2017. November 11. - 11:31:42 »
A sárga nyelű Sagrada Familia nekem is megdobogtatta a kis ketyegőm. Meg is lett rendelve.

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4284 Dátum: 2017. November 11. - 11:34:37 »
A sárga nyelű Sagrada Familia nekem is megdobogtatta a kis ketyegőm. Meg is lett rendelve.
Szerintem is szép darab, és ahogy olvastam a kommenteket, és a gyártó válaszait, kivonják a gyártásból. Még időben rendeltük.

Nem elérhető Tibcsi69

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 48
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4285 Dátum: 2017. November 11. - 11:57:57 »
Ennyit talán megérdemel az ember karácsonyra. A nejemtől biztos nem kaptam volna ilyet. :)

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4286 Dátum: 2017. November 11. - 12:14:54 »
Ennyit talán megérdemel az ember karácsonyra. A nejemtől biztos nem kaptam volna ilyet. :)
Ezért ajándékozom meg én magamat :-)
Bár a silvertipet a párom adja karácsonyra.

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4287 Dátum: 2017. November 12. - 21:24:55 »
Csinosak azok az új színű nyelek. Majd mindenképp írj a silvertipről.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4288 Dátum: 2017. November 13. - 06:18:22 »
Csinosak azok az új színű nyelek. Majd mindenképp írj a silvertipről.
Rendben. Remélem ez is olyan hamar érkezik meg tőlük, mint a másik. Az kb másfél hét alatt ideért.

Nem elérhető tibi85

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 110
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4289 Dátum: 2017. November 18. - 11:02:28 »
Sziasztok!
Nem is tudom, hova írjam, ha valaki érintett 4000 Ft-ért van HJM borz borotvapamacs a hódmezővásárhelyi Müllerben.
Üdv!

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici