Szerző Téma: Pamacsokról általában  (Megtekintve 493759 alkalommal)

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4335 Dátum: 2018. Január 08. - 09:28:35 »
@szekelya: Jogos felvetés!  ;)

@korábbiakhoz:
A Balea javára annyit, hogy kisebb tégelyeknél én szívesebben használom. Pl a kiürült Mühle tégelyembe nemrég reszeltem szappant, és abban nehezebben dolgozik egy Balea szintinél nagyobb pamacs.
Ez így van. Én is pont a Mühle E.W. szappanokhoz szeretem használni a mérete miatt.

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4336 Dátum: 2018. Január 08. - 18:54:03 »
És nem utolsó sorban ugyanaz a köteg van benne, mint a hjm black fibre pamacsban. Ez tuti, mivel olyanom is van.

Nem elérhető tibi85

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 110
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4337 Dátum: 2018. Január 08. - 20:13:57 »
Köszönöm a felvetéseket, most azután jól összezavartatok, de végül lehet mégis valami helyi offline lesz az új beszerzés és yqui-t egy későbbi önmeglepésnek tartom fenn.
 :offtopik:
Kleithos, te vagy a szememben az "elrettentő példa" és ezt abszolúte pozitívan mondom... te vagy a beszerzések királya a szememben, neked ez is meg az is, meg amaz is van, nagyon jó, és nagyon tetszik, a baráti társaságában többször megmutattam már a fotózott gyűjteményed, meg a leírást a készleteidről, ilyenkor elismerik, hogy az én lassanként duzzadó borotválkozós dolgaim, nem is beteges kategória, és hozzá teszem a tied sem az, bár láthatóan te komolyabb gyűjteményt tudsz felmutatni sokunknál és szinte irigykedek is néha rád ezért. :) Nem győzőm hangsúlyozni, ez mind pozitív hangvételben mondva!!!  :2thumbup: :futyul: :boldog: :2thumbup:

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4338 Dátum: 2018. Január 08. - 20:30:17 »
Köszönöm a felvetéseket, most azután jól összezavartatok, de végül lehet mégis valami helyi offline lesz az új beszerzés és yqui-t egy későbbi önmeglepésnek tartom fenn.
 :offtopik:
Kleithos, te vagy a szememben az "elrettentő példa" és ezt abszolúte pozitívan mondom... te vagy a beszerzések királya a szememben, neked ez is meg az is, meg amaz is van, nagyon jó, és nagyon tetszik, a baráti társaságában többször megmutattam már a fotózott gyűjteményed, meg a leírást a készleteidről, ilyenkor elismerik, hogy az én lassanként duzzadó borotválkozós dolgaim, nem is beteges kategória, és hozzá teszem a tied sem az, bár láthatóan te komolyabb gyűjteményt tudsz felmutatni sokunknál és szinte irigykedek is néha rád ezért. :) Nem győzőm hangsúlyozni, ez mind pozitív hangvételben mondva!!!  :2thumbup: :futyul: :boldog: :2thumbup:
Köszönöm :-)

Ne hagyd magad összezavarni. Vegyél egy Balea szintetikus pamacsot a DM-ben. Bőven megéri az árát. Én is azzal kezdtem, és ma is sokszor használom. Krémmel, szappannal egyaránt boldogul, és nagyon jó minőségű köteg van benne. Best buy. Ha a későbbiekben szeretnél mást is kipróbálni, tudok sokmindent ajánlani.

( amúgy a netes, külföldi rendeléseket, kutakodásokat azért favorizálom, mert az itthoni árak töredékéért tudok minőségi darabokhoz hozzájutni. A készletem döntő hányada külföldi rendelésből származik. És eddig minden esetben megkaptam a rendelt termékeket. )

Nem elérhető pazzo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 410
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4339 Dátum: 2018. Január 10. - 20:09:22 »
Egy olyan sárganyelű Yaqi szintivel szemezek már egy ideje.
Ha valaki esetleg rendelne, beszállnék.  :fejtor:
Modern barlangrajzoló, és webcsavargó

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4340 Dátum: 2018. Január 10. - 20:45:57 »
Egy olyan sárganyelű Yaqi szintivel szemezek már egy ideje.
Ha valaki esetleg rendelne, beszállnék.  :fejtor:
Linkeld be a képet, mert nem kizárt, hogy fogok rendelni.

Nem elérhető pazzo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 410
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4341 Dátum: 2018. Január 16. - 20:28:09 »
Ezt a kicsikét néztem ki.  :bow:
Bár az Alin most nem látom, és mint ha drágábbak lennének mint pár napja.


Modern barlangrajzoló, és webcsavargó

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4342 Dátum: 2018. Január 16. - 20:49:19 »
Ezt a kicsikét néztem ki. 
Bár az Alin most nem látom, és mint ha drágábbak lennének mint pár napja.


Szia. Sajnos jól látod :-(
Levették a palettáról. Írták is, hogy kifut a gyártásból, azért is rendeltem novemberben egyet.

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4343 Dátum: 2018. Január 16. - 20:53:08 »
Ebben a méretben, (24 mm) és tuxedo szinti köteggel jelenleg ez a fehér pamacsuk van.

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4344 Dátum: 2018. Január 16. - 21:37:43 »
Kíváncsiságból megnéztem, azért mintha a butterscotch, a marble és a sima piros nyelű is 24 mm-s tuxedo volna.

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4345 Dátum: 2018. Január 17. - 10:08:51 »
Kíváncsiságból megnéztem, azért mintha a butterscotch, a marble és a sima piros nyelű is 24 mm-s tuxedo volna.
Igen, azok is 24esek.

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4346 Dátum: 2018. Január 17. - 10:10:34 »
Ezt a kicsikét néztem ki. 
Bár az Alin most nem látom, és mint ha drágábbak lennének mint pár napja.


Nagyon beleszerelmesedtél? Az enyém még gyári új. Esetleg megválok tőle.

Nem elérhető mano66

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 184
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4347 Dátum: 2018. Január 17. - 10:40:05 »
Akkor még pont időben rendeltem.Egy hete jött meg az enyém.Jó kis habgép ez a pamacs.
RazoRock Game Changer .84-P . RazoRock Silver 400 Plissoft Noir szintetkus borotvapamacs.

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4348 Dátum: 2018. Január 17. - 10:40:26 »
Én a 22-est tervezem lassan kipróbálni, bár érdekes módon a Maggardtól olcsóbb (pedig ugyanaz fekete nyéllel).
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4349 Dátum: 2018. Január 17. - 10:57:49 »
Jó kis pamacsok,  tökéletes köteggel. Én a 28asba vagyok beleszerelmesedve. Az még a gránit kőből is habot kever :-)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici