Szerző Téma: Pamacsokról általában  (Megtekintve 493721 alkalommal)

Nem elérhető Mykeee

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4485 Dátum: 2020. Augusztus 21. - 18:21:35 »
A fene tudja. Valahogy nekem a Balea szinti annyira nem jött be. Nekem csak olyan,mintha egy ecset lenne. Nem jó hab képző. Inkább most a coca hajat használom, az jobban felveszi a szappanz, meg krémet jobban képez az arcom nekem. De még keresem az igazit pamacsban is.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4486 Dátum: 2020. Augusztus 21. - 18:25:56 »
Szintiben a Balea tényleg nagyon alap kategória, de ha azt vesszük hogy 2300 forintért megkapod, DM-ben hozzáférhető, elfogadhatóan teljesít és gyakorlatilag örökké tart, akkor jó ár/érték arány. Tökéletes utazópamacs: reggel megborotválkozol, és mire összepakoltál már meg is száradt.

Aki jobbat szeretne, annak ott a Mühle Silvertip Fibre, vagy a kínai versenyzők.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4487 Dátum: 2020. Augusztus 22. - 08:43:51 »
Muhle szintinél jobb nem is kell. Három éve mást sem használok. Tőkéletes, ugyanazt tudja mint a jó borzok, emellett nem szúr, és nem büdös.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4488 Dátum: 2020. Augusztus 22. - 11:34:46 »
 :+1:

 csak én frankshavinget
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4489 Dátum: 2020. Augusztus 22. - 11:43:16 »
Kicsit elkeserítő ez a praktikusság. Régen pénzt nem kímélve próbálgattuk a borzokat, megfizethető silvertipre vadásztunk, most meg ez megy, ez a műanyag.
Ráadásul még jó is, külön dühítő :)

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4490 Dátum: 2020. Augusztus 22. - 12:39:56 »
SZVSZ aki akarja, max egy-két év alatt megtalálja a neki legjobb

1. pamacsot,
2. borotvát,
3. pengét.

(általában ebben a sorrendben). Mióta szintik vannak, 1. és 2. ezután egy életre elég.

A próbálgatást ezután krém/szappan stb vonalon lehet a legjobban kiélni.  ;D

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4491 Dátum: 2020. Augusztus 24. - 10:38:17 »
Akkor jelentkezem, nekem még nincs nem állt ide a pamacsom. A desznyók kicsit vizesek nekem, a borzok meg annyira tartják a vizet, hogy sose engedik el, a Mühle szinti szúrt, a FrankShaving szinti is vízköpő, még a legjobbak az Ákostól vett borzok. OneBlade Thater pamacsra vadászok még, de nem lehet kapni. :(

Kicsit elkeserítő ez a praktikusság. Régen pénzt nem kímélve próbálgattuk a borzokat, megfizethető silvertipre vadásztunk, most meg ez megy, ez a műanyag.
Ráadásul még jó is, külön dühítő :)
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4492 Dátum: 2020. Augusztus 25. - 12:35:49 »
OneBlade Thater pamacsra vadászok még, de nem lehet kapni. :(


Igaz nem a OneBlade változat, de pl. itt van ez helyette:
https://bullgooseshaving.com/collections/heinrich-l-thater/products/hl-thater-wild-olive-wood-4125-with-two-band-fan-rounded-knot

A nyél szuper (a szinti változat megvan, szóval ismerem), a Thater 2band meg tuti jó.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4493 Dátum: 2020. Augusztus 26. - 22:00:26 »
Zoli, nagyon jó szintetikus kötegek vannak manapság, inkább az a kérdés, hogy honnan szerzel egy neked tetsző nyelet.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4494 Dátum: 2020. Augusztus 27. - 07:25:44 »
Akkor jelentkezem, nekem még nincs nem állt ide a pamacsom. A desznyók kicsit vizesek nekem, a borzok meg annyira tartják a vizet, hogy sose engedik el, a Mühle szinti szúrt, a FrankShaving szinti is vízköpő, még a legjobbak az Ákostól vett borzok. OneBlade Thater pamacsra vadászok még, de nem lehet kapni. :(

Kicsit elkeserítő ez a praktikusság. Régen pénzt nem kímélve próbálgattuk a borzokat, megfizethető silvertipre vadásztunk, most meg ez megy, ez a műanyag.
Ráadásul még jó is, külön dühítő :)
Es az jó lesz szted? 
Amugy ha jól emlékszem, ad 800, az első muhle szúrt téged.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #4495 Dátum: 2020. Augusztus 27. - 12:48:33 »
Jónak jó mindegyik, ami itthon van, ettől azt várom majd, hogy számomra a legjobb legyen.

Igen, a v1 Mühle szúrt engem, de a v2 sem simogatott, sem más szempontból nem volt szuper _nekem_.

... még a legjobbak az Ákostól vett borzok.

Ákos, aki természetesen Qka, elnézést!
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici