Szerző Téma: Pamacsokról általában  (Megtekintve 509702 alkalommal)

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #540 Dátum: 2011. Március 30. - 12:36:06 »
Két hét alatt simán ideér egy csomó minden, legalábbis Európából! Az angol posta pl. gyors, az olaszt nem ismerem (mondjuk egy Omega pamacs vásárlása esetén számíthat).
Megnézhetnéd még a neroli.hu-t is.

Bármilyen pamacsot veszel is, biztosan meg fogja kedvelni. Én apámnak adtam oda az egyiket, aki 30 év flakonos zsiletthabozás után tért vissza a pamacs+krémhez,
őszintén meglepődve, hogy mennyire jó dolog is volt ez.

Nekem meg, aki sosem próbált ilyesmit, maga volt a csoda  ;)

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #541 Dátum: 2011. Április 04. - 13:51:40 »
Nemrég vettem (nyertem) az íbéjen egy ilyen bolgár pamacsot, hogy aszongya "LUXURIOUS RARE Badger NATURAL HAIR Shaving Brush", és ha ettől még nem ugortál hátraszaltót, akkor az ára: 10 dollár ingyen postával meggyőz ;)

A "cég" gyárt egyébként más pamacsokat is, ennél csak drágábbakat, de ha ilyen a minőségük, akkor OK, mert ez egy korrekt kis pamacs. Azért nevezem a CÉGnek, mert se márkajelzés nincs rajta, se doboza, amúgy bubisfóliába csomagolva jött... fapadosan.


A baloldali az, egy Zippóval és az EJ Black Badgerrel összehasonlítva.

Pici, elég kemény, ahhoz képest, hogy borz... viszont a szaga, aaaaz aztán borz (hogyaza....). Három napi szappanhabban állás, majd aftershave fürdő kellett, hogy úgy, ahogy kiszorítsam azt az átható borz-szagot. Érdekes viszont, hogy két "éles" borotválkozás után már alig érezhető (hálisten!!!). Eddig nem ismertem a "borzszagot" mivel kezdő vagyok és az eddigi egyetlen borz pamacsom EJ volt és annak egyáltalán, de egyáltalán semmi szaga nem volt - az első borotválkozás után illatos volt a pamacs.

Fura módon viselkedik viszont, szerintem, bár ez a rövid szálaknak tudható be (9cm magas, 4.5 nyél, 4.5 szőr). Viszont nagyon jó lehet arcon habosítani, mert nem nyaklik jobbra-balra. A "szőrkoronája" gyönyörűen kivirágzott így 5 használat után (2 élesben a többi habpróba valamint szagtalanítás)... a képen az új állapot látható, un.BNIB  ;D

Tesztként kipróbáltam Arkóból habot verni, bevallom, hogy az Omega malacpamacs jobban teljesített:

és az Omega:


Viszont krémből (GFT Violet) atomhabot vert, szóval meg vagyok elégedve.

Összegzésül annyi, hogy ez egy jó kis pamacs, ócsóó, igaz, nem egy Rooney vagy Simpsons de ezért a pénzért tuti megéri, és még ha az idő és használat sem tesz be neki különösebben, akkor meg már tényleg megéri.

Ha érdekel, itt az üzlet

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #542 Dátum: 2011. Április 04. - 14:03:56 »
Olcsóság ügyben még itt vannak a törökök is (kajában is vannak olyan jók, mint a bolgárok): http://shop.bestshave.net/index.php?main_page=index&cPath=5

Itt a fórumon többen is vettek innen lovat, ami szintén büdös - szóval, ha ajándék, csak óvatosan  :crazy:

Nem elérhető Csubakka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 125
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #543 Dátum: 2011. Április 04. - 23:25:26 »
Olcsóság ügyben még itt vannak a törökök is (kajában is vannak olyan jók, mint a bolgárok): http://shop.bestshave.net/index.php?main_page=index&cPath=5

Itt a fórumon többen is vettek innen lovat, ami szintén büdös - szóval, ha ajándék, csak óvatosan  :crazy:

Ajándék lónak ne nézd a szagát! :fetreng:
A Marsból csináljunk Földet, a Földből meg Marsot...

Nem elérhető Spoon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 157
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #544 Dátum: 2011. Április 12. - 08:24:36 »

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #545 Dátum: 2011. Április 12. - 08:37:55 »
Hehe, pont ezeket néztem én is... nem tudom, nekem túl hosszú sörtéjűnek tűnt, úgyhogy nálam passzé

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #546 Dátum: 2011. Április 18. - 20:39:52 »

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #547 Dátum: 2011. Április 18. - 21:33:15 »
Pont a lényeg maradt le... hogy varázsolják a nyelébe és mi tartja ott!  :(
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #548 Dátum: 2011. Április 18. - 21:49:56 »
Pont a lényeg maradt le... hogy varázsolják a nyelébe és mi tartja ott!  :(
epoxy, egyéb kérdés? :) Az a lényeg, azt nem fogják mutogatni  ;)

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #549 Dátum: 2011. Április 22. - 16:01:53 »
Már nem azért, de pont hogy a lényeget mutatták be :) Abban már sok érdekesség nincs hogy egy adag ragasztóba beletunkolják, és belenyomják a nyélbe.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #550 Dátum: 2011. Április 22. - 16:17:47 »
Már nem azért, de pont hogy a lényeget mutatták be :) Abban már sok érdekesség nincs hogy egy adag ragasztóba beletunkolják, és belenyomják a nyélbe.
Szerintem is, mindig is azon gondolkodtam, hogyan lesz ilyen egyforma alakú mind...

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #551 Dátum: 2011. Április 22. - 21:34:45 »


New Forest High Mountain + Tubby 2  :borz1:

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #552 Dátum: 2011. Április 22. - 22:04:18 »
Gratula Cotag!  :borz2: ...nekem a 2 úton, ebonyban.  ::)
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #553 Dátum: 2011. Április 22. - 23:03:36 »
Gratula srácok!!!  :sör:

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #554 Dátum: 2011. Április 24. - 17:03:56 »

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici