Szerző Téma: Pamacsokról általában  (Megtekintve 493832 alkalommal)

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #615 Dátum: 2011. Május 14. - 08:15:37 »
Urak, ha már itt tartunk,

most próbáltam regelni az alább említett oldalra, de hibaüzenettel visszadobott. Valaki próbált már regelni, és ha igen sikerrel?


Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #616 Dátum: 2011. Május 14. - 09:42:01 »
Nekem működött, egy hete adták fel postára:



Sima ajánlott "levélben". (RR...)
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető jrabi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1649
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #617 Dátum: 2011. Május 14. - 11:09:56 »
Grat Fonti!

Ezt a nyelet nézegettem én is, de kicsit borsos ára van. (persze mihez képest ;D)
Mindenesetre ez a nyél nagyon tetszetős darab.
"A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga."

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #618 Dátum: 2011. Május 14. - 11:20:14 »
Igen, de nem a nyél ára a borsos leginkább, hanem az, hogy a szőr nem lószőr...  ;)
...és köszi, remélem meg is érkezik.  ;D
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető jrabi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1649
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #619 Dátum: 2011. Május 14. - 11:21:24 »
Igen, de nem a nyél ára a borsos leginkább, hanem az, hogy a szőr nem lószőr...  ;)
Természetesen igazad van, de a lószőr változat sem olcsó...mármint pl. a Professional sorozat áraihoz képest...
"A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga."

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #620 Dátum: 2011. Május 14. - 11:22:47 »
Szülinapi ajándék lesz/volt a kicsi feleségemtől...  ::)
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

FBP

  • Vendég
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #621 Dátum: 2011. Május 14. - 11:26:49 »
A fentiek szerint mégis csak van itt olyan valaki, aki tud(ott) Vie-Long beszerzési forrást...de lehet? hogy elkerülte a figyelmét a kérdésem...

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #622 Dátum: 2011. Május 14. - 11:28:07 »
Mint ahogy a tiédet is, hogy ezt már két hete említettem...  :crazy:
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

FBP

  • Vendég
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #623 Dátum: 2011. Május 14. - 11:35:50 »
Mint ahogy a tiédet is, hogy ezt már két hete említettem...  :crazy:
...a belinkelt aranykezes pamacsra gondolsz? ott én nem láttam, hogy meg lett volna nevezve a beszerzési forrás...spanyol fórumról esett szó, boltról nem (ha jól látom)
de nem érdekes, elvégre sikerült megszereznem az infót, ami érdekelt (akár így, akár úgy, akár innen, akár onnan)  ;)

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #624 Dátum: 2011. Május 14. - 11:40:16 »
Nem, nem ott és igaz, hogy csak az árat említettem, de az nyilvánvalóan bolti árra vonatkozott, olyan boltra, ami küld is, de látod ügyes fiú vagy te enélkül is!  :)  ...egyébként, ha bekukkantottál volna a spanyol testvérfórumra, magad is egyből megtaláltad volna minden utánajárás nélkül, mert a bolt ott hirdet állandóan.  ;)
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető jrabi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1649
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #625 Dátum: 2011. Május 14. - 11:44:20 »
OFF
Ez történik ha a nemzetközi helyzet fokozódik...
ON
Bocs ezt nem hagyhattam ki... ;D
"A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga."

FBP

  • Vendég
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #626 Dátum: 2011. Május 14. - 11:52:59 »
  ...egyébként, ha bekukkantottál volna a spanyol testvérfórumra, magad is egyből megtaláltad volna minden utánajárás nélkül, mert a bolt ott hirdet állandóan.  ;)
simán! az izlandiba is, és tk. bármelyikbe, mert a világ összes nyelvét jól beszélem (az urdu megy a leginkább) , hisz Besenyő Pista bácsi a tanárom  :fetreng:
én alföldi parasztgyerek vagyok, és nem vagyok úgy kiművelve nyelvileg, mint itt néhányan  ;)

Nem elérhető jrabi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1649
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #627 Dátum: 2011. Május 14. - 11:55:44 »
simán! az izlandiba is, és tk. bármelyikbe, mert a világ összes nyelvét jól beszélem (az urdu megy a leginkább) , hisz Besenyő Pista bácsi a tanárom  :fetreng:
én alföldi parasztgyerek vagyok, és nem vagyok úgy kiművelve nyelvileg, mint itt néhányan  ;)
Jelentem, hogy én pl. a némethez segítségül hívom a guglit. De sikerült már hozzájutnom Filarmonicához Spanyolhonban, és spanyolul kicsit leveleztem is az eladóval...persze ettől még lehet, hogy jót röhögött a levelemen, de értette. ;)
"A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga."

FBP

  • Vendég
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #628 Dátum: 2011. Május 14. - 11:59:23 »
Guugl fordító!? Az elég vicces, én nem merném használni..."inkák balra Matsu Pitsu"  :fetreng:

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #629 Dátum: 2011. Május 14. - 12:10:52 »
 ...egyébként, ha bekukkantottál volna a spanyol testvérfórumra, magad is egyből megtaláltad volna minden utánajárás nélkül, mert a bolt ott hirdet állandóan.  ;)
simán! az izlandiba is, és tk. bármelyikbe, mert a világ összes nyelvét jól beszélem (az urdu megy a leginkább) , hisz Besenyő Pista bácsi a tanárom  :fetreng:
én alföldi parasztgyerek vagyok, és nem vagyok úgy kiművelve nyelvileg, mint itt néhányan  ;)

Egy hirdetésre való rákattintás még Besenyő Pista bácsi intelligensebb tanítványainak sem okozhat leküzdhetetlen gondot.  :crazy:
...de igazad van akkor neked marad a sarki fűszeres, ő jól tud magyarul:  ;D
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici