Szerző Téma: Pamacsokról általában  (Megtekintve 493745 alkalommal)

FBP

  • Vendég
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #645 Dátum: 2011. Május 16. - 11:03:35 »
Urak, ha már itt tartunk,

most próbáltam regelni az alább említett oldalra, de hibaüzenettel visszadobott. Valaki próbált már regelni, és ha igen sikerrel?
Nekem sikerült az imént, semmi probléma nem volt. A reg. és a rendelés menü végig angol, de a fizetésnél átvált spanyolra  ??? és bár spanyolul (sem) tudok, sikerült átlendülnöm ezen a problémán  :crazy:

Köszi, közben nekem is sikerült regisztrálni, rendelni még nem, de az sem várat magára már soká, csak még vacillálok...  ;)

Espanol no hai probema, jo hablo un poco de Espanol... (lehet, hogy egy-két helyesírási hiba van benne,de rég gyakoroltam...)
Neb...meg, hogy te is a Besenyő Pista bácsinál tanultál!?  :fetreng: :fetreng: :fetreng:

FBP

  • Vendég
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #646 Dátum: 2011. Május 16. - 11:22:22 »
Arra kell figyelni, hogy a rendelésnél a coupon code-hoz be kell írni: PS
mert ha nem írod be, akkor 10 olyró lesz a csomag, ha meg beírod, akkor csak 5  ;)

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #647 Dátum: 2011. Május 16. - 11:34:07 »
...és szépen követhető trackingje is van a csomagnak. Pl. én már látom, hogy napok óta Budapesten van a postán valahol.  :evil:
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #648 Dátum: 2011. Május 16. - 11:38:17 »
Urak, ha már itt tartunk,

most próbáltam regelni az alább említett oldalra, de hibaüzenettel visszadobott. Valaki próbált már regelni, és ha igen sikerrel?
Nekem sikerült az imént, semmi probléma nem volt. A reg. és a rendelés menü végig angol, de a fizetésnél átvált spanyolra  ??? és bár spanyolul (sem) tudok, sikerült átlendülnöm ezen a problémán  :crazy:

Köszi, közben nekem is sikerült regisztrálni, rendelni még nem, de az sem várat magára már soká, csak még vacillálok...  ;)

Espanol no hai probema, jo hablo un poco de Espanol... (lehet, hogy egy-két helyesírási hiba van benne,de rég gyakoroltam...)
Neb...meg, hogy te is a Besenyő Pista bácsinál tanultál!?  :fetreng: :fetreng: :fetreng:
;D

Nekünk gimiben volt egy fizikatanárunk, aki mindenkit (spec. nyelvi osztály volt) Észak-Albánból "küldött" nyelv vizsgázni...  :fetreng:

Ja, a kódot néztem én is, de azért köszi!

Millen pamacs lett belőle, hogy legyen kis ontopic is?
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

FBP

  • Vendég
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #649 Dátum: 2011. Május 16. - 11:38:48 »
...és szépen követhető trackingje is van a csomagnak. Pl. én már látom, hogy napok óta Budapesten van a postán valahol.  :evil:
Az jó! legalább látod, hogy van valahol  ;D
Én már jártam úgy, hogy a magyar posta rendszerében 1 nappal azután jelent meg, hogy a csomagot átvettem...

FBP

  • Vendég
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #650 Dátum: 2011. Május 16. - 11:42:18 »
Millen pamacs lett belőle, hogy legyen kis ontopic is?
Das profi pamacs caballo szőrből (apropó, elkélne a fórumba lassan egy beszúrható ló szimbólum is)
Kérdés: a profinak nevezett pamacsok (Vie-long, Omega) miért óccsóbbak, mint a többi (nem profi)? Elvileg az élet minden területén a profi cuccok jóval drágábbak...  ???
Mondjuk nem baj...csak nem értem.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #651 Dátum: 2011. Május 16. - 11:44:50 »
És miért hosszúnyelűek és hosszű, erős sörtéjűek általában?

Úgysem a használóját szúrják, és keményszappanból ezzel gyorsabban lehet habot készíteni, vagy meg vagy mi lehet?

Kérdés: a profinak nevezett pamacsok (Vie-long, Omega) miért óccsóbbak, mint a többi (nem profi)? Elvileg az élet minden területén a profi cuccok jóval drágábbak...  ???
Mondjuk nem baj...csak nem értem.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #652 Dátum: 2011. Május 16. - 11:57:45 »
Hát nekem az omega sörtém igencsak puha és selymes már így betörés után! :) Szerintem egyébként vagy csak dísznek van odaírva, pont ugyanannyira professional mint bármi más. Max annyi hogy akkora a pamacs hogy 3 embernek elég habot lehet kikeverni vele.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #653 Dátum: 2011. Május 16. - 12:09:33 »
Viszont most már csöngetett a postásom:



...meg még egy ajándék borotvaszappan is volt a pamacstartó mellett a csomiban.
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

FBP

  • Vendég
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #654 Dátum: 2011. Május 16. - 12:14:10 »
Viszont most már csöngetett a postásom:
...meg még egy ajándék borotvaszappan is volt a pamacstartó mellett a csomiban.
Tök jófejek!!! Bár látványban a kettő nem passzol, de azért a szappant ne küldd vissza nekik!  :crazy:
A pamacs gyönyörű, gartula!!!

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #655 Dátum: 2011. Május 16. - 12:17:14 »
Köszi! Télleg jól néz ki, ha használva is ilyen, akkor szuper. Jó egy ilyen feleség a háznál!  ;)
Ajándék szappannak meg nem fogom nézni a nemtommilyét. :crazy:
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

FBP

  • Vendég
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #656 Dátum: 2011. Május 16. - 12:41:15 »
Ajándék szappannak meg nem fogom nézni a nemtommilyét. :crazy:
Reméljük, nincs neki! Csúnya lenne az eredmény  :fetreng:

Nem elérhető Toportyan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1870
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #657 Dátum: 2011. Május 16. - 13:25:30 »
Fonti,

Áruld már el  léci milyen, szőrből miből van?

Borz? Oposszum? Lajhár? Tasmán ördög? Rozsomák? :crazy:
"...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű."
Hrabal - Őfelsége pincére voltam

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #658 Dátum: 2011. Május 16. - 13:34:00 »
A tippem ló-borz keverék lenne...

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #659 Dátum: 2011. Május 16. - 13:44:41 »
Nem nyert. Ez egy lómentes 23 mm-es prémium silvertip borz (Ref: 16510)  ::)
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici