Szerző Téma: Pamacsokról általában  (Megtekintve 493743 alkalommal)

Nem elérhető Toportyan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1870
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #660 Dátum: 2011. Május 16. - 13:45:16 »
Olyan állat nincs is.

Olyan van, ló-darázs de ló-borz?
"...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű."
Hrabal - Őfelsége pincére voltam

Nem elérhető Talador

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 147
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #661 Dátum: 2011. Május 16. - 13:55:04 »
Olyan állat nincs is.

Olyan van, ló-darázs de ló-borz?
Toportyán! :fetreng:
Kísértetiesen hasonlítasz egyik barátomra a szóvicceket és a fantáziát illetően! ;)  :D Ha még nem ismernéd, ajánlom szíves figyelmedbe a faviccek.hu-t. Tele van sületlenségekkel az oldal, eléggé fárasztó :).
"Húzd ki a Szent Biztosítószeget, majd azután számlálj el háromig. Se többet, se kevesebbet. Három legyen, amedig számolsz, s ameddig számolsz, az háromig legyen. Négyig ne számolj hát ezért, sem pediglen kettőig - hacsak nem folytatod a te számolásodat háromig. Az ötöst szádra ne vedd. Midőn a hármashoz érsz, mely sorrendben a harmadik leszen..."

FBP

  • Vendég
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #662 Dátum: 2011. Május 16. - 14:54:00 »
FIGYELMEZTETÉS! A spanyol oldalról rendelve csak a pamacsok postázása kedvezményes!!! A kedvezmény más termékkel nem összevonható...én már megszívtem, ti meg tanuljatok az én hibámból  :crazy:

Nem elérhető jrabi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1649
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #663 Dátum: 2011. Május 16. - 18:15:08 »
FIGYELMEZTETÉS! A spanyol oldalról rendelve csak a pamacsok postázása kedvezményes!!! A kedvezmény más termékkel nem összevonható...én már megszívtem, ti meg tanuljatok az én hibámból  :crazy:
Sőt! Okosan a pamacs árából vonják le a kedvezményt és nem a szállítási költségből.  ;)
Így lett a 9 eurós pamacsból 3 eurós, míg a szállítási költség maradt 10,90.
"A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga."

FBP

  • Vendég
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #664 Dátum: 2011. Május 16. - 18:36:20 »
Sőt! Okosan a pamacs árából vonják le a kedvezményt és nem a szállítási költségből.  ;)
Így lett a 9 eurós pamacsból 3 eurós, míg a szállítási költség maradt 10,90.
Ezt gondoltam én is...de nem egészen ez a helyzet, mert az én rendelésemet egy üveges termék borította meg, mert annak drágább a csomagolási, szállítási, akármi költsége. Ha nincs a rendelésben üveges cucc, akkor úgy van, ahogy írod.

Nem elérhető jrabi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1649
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #665 Dátum: 2011. Május 16. - 18:41:15 »
Így már értem. Sajnos a tanulópénzt most Te fizeted, mi meg igyekszünk tanulni belőle...már csak azt nem értem, hogy a checkout oldalon nem helyesen számolta a szállítási költséget? Mert ha jól számolta, itt még tudtad volna módosítani a rendelést.
"A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga."

Nem elérhető jrabi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1649
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #666 Dátum: 2011. Május 16. - 18:50:59 »
Most megnéztem...próbaképpen elkezdtem megrendelni egy üveg Castle Forbes-t, de itt is 10,90 eurót számolt a szállítási költségre...sőt kipróbáltam és beírtam a "PS" betűket a kupon kedvezmény rovatba, és jóváírt az árból 6 eurót.
"A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga."

FBP

  • Vendég
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #667 Dátum: 2011. Május 16. - 18:56:50 »
Most megnéztem...próbaképpen elkezdtem megrendelni egy üveg Castle Forbes-t, de itt is 10,90 eurót számolt a szállítási költségre...sőt kipróbáltam és beírtam a "PS" betűket a kupon kedvezmény rovatba, és jóváírt az árból 6 eurót.
Persze, csak majd egy Juan nevű fickó ír neked egy ímélt, hogy ez az egész nem egészen így van  ;D
A baj ott van, hogy ha egyszer benyomod a kedvezményt, akkor a rendszer nem nézi, hogy mit dobsz még hozzá, azt viszed tovább. Írtam neki, hogy ezt a hibát valahogy köszörülje ki, vagy írja oda. Ígéretet tett rá. Nem álltam le vele veszekedni 6 olyró miatt, mert amúgy kedves fickónak tűnik.

Nem elérhető jrabi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1649
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #668 Dátum: 2011. Május 16. - 19:23:50 »
Hát erre csak azt tudom mondani, kiváló a marketing, csak a vásárló érez majd keserűséget, mindezt 6 euró miatt.... :(
(egyébként én is rendeltem még egy borotvaszappant, de ez valószínűleg benne volt a tűréshatárban)
"A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga."

Nem elérhető Spoon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 157
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #669 Dátum: 2011. Május 18. - 20:31:14 »
Na, az imént leütöttem ebayen egy fehér nyelű borz pamacsot 11 dollárért.
Kíváncsi vagyok mit tud ennyiért, legfőképp a fehér nyél miatt vettem, nagyon tetszik :)
Nekem gyanús, hogy a Victoria Bechhofen pamacsok is hasonlóak, csak szitázva, de ezt majd akkor erősítem meg, ha ideért.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #670 Dátum: 2011. Május 18. - 23:04:09 »
Linköt!

Na, az imént leütöttem ebayen egy fehér nyelű borz pamacsot 11 dollárért.
Kíváncsi vagyok mit tud ennyiért, legfőképp a fehér nyél miatt vettem, nagyon tetszik :)
Nekem gyanús, hogy a Victoria Bechhofen pamacsok is hasonlóak, csak szitázva, de ezt majd akkor erősítem meg, ha ideért.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés



Nem elérhető Toportyan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1870
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #673 Dátum: 2011. Május 19. - 11:35:11 »
Mi ez? Néger borz?
"...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű."
Hrabal - Őfelsége pincére voltam

Nem elérhető VerPatak

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 68
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #674 Dátum: 2011. Május 19. - 20:31:51 »
Mit kell csinálni, ha a pamacsom büdös?

Apám kefekötő, és a Dob utcai kefekötő barátjától hozott nekem egy disznószőr pamacsot (sajnos csak disznőszőrt használ a pamacsokhoz). A kezdő Balea pamacsom után nagyon tetszett, sokkal keményebb volt a pamacs, a wilkinson szappanomból is olyan habot vert, hogy csak ámultam. De olyan szaga van, hogy a gyomrom fordul ki. Már többször kimostam, szappanos vízben, többször vertem vele habot, utána gondosan kimostam, szárítottam a tartójában, kiraktam a napra száradni, de a szag az hűségesen megmaradt. A párom már azt javasolta, áztassuk be domestosba.

Ti mit javasoltok?

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici