Szerző Téma: Pamacsokról általában  (Megtekintve 493727 alkalommal)

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #105 Dátum: 2010. Március 02. - 20:16:18 »
Hat az attol fugg milyen hifit portalanitasz vele  ;)

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #106 Dátum: 2010. Március 02. - 20:28:48 »
 ;D
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető Sly

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 97
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #107 Dátum: 2010. Március 02. - 20:33:06 »
Drágát! Megérdemli a törődést!
Jazz és a Vespám

Nem elérhető gas

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 149
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #108 Dátum: 2010. Március 02. - 20:37:41 »
Én ilyet használok.Kaptam egy kollégámtól.Régi,magyar cucc.Ő is a szekrény mélyén találta.

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #109 Dátum: 2010. Március 02. - 20:49:22 »
Drágát! Megérdemli a törődést!

Akkor hasznald a hifhez. Nem letezik olyan draga pamacs, amivel ne torolgetnem a lemezjatszom, ha ugy itelnem meg az a megfelelo hozza  :D

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #110 Dátum: 2010. Március 08. - 14:37:18 »
PaT!

A hjm borz pamacsod hogyan szuperál? Lassan upgradelni szeretnék a Balea pamacsomról valami kicsit csinosabbra, és az a pamacs nagyon tetszik képről. A borz azért vonz mert szebb, és eléggé vizuális típus vagyok :) A Balea nekem túl nagy, és nagyon szétterülő. Mivel szakállas vagyok, ezért jobban szeretem a kisebb pamacsokat, hogy kényelmesebben tudjam körbekenni a szakállam, és közbe ne menjen tele az orrom habbal :)
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #111 Dátum: 2010. Március 08. - 14:41:46 »
...Mivel szakállas vagyok, ezért jobban szeretem a kisebb pamacsokat, hogy kényelmesebben tudjam körbekenni a szakállam, és közbe ne menjen tele az orrom habbal :)

 ;D  ;)
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

PaT

  • Vendég
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #112 Dátum: 2010. Március 08. - 14:50:07 »
PaT!

A hjm borz pamacsod hogyan szuperál?

Nagyon szeretem, finom, puha, átvette a krémnek meg a szappannak az illatát.
Azért ez is eléggé szétterül, nekem a szappanhoz jobban bejön a sörtés hjm, mivel keményebb, könnyebb a tartóból kivarázsolni annyi anyagot, amit utána elég habot ad. A borzzal ez egy kicsit nehézkesebb művelet, mivel puhább a pamacs, de azért kivitelezhető.
De még így is sűrűbben használom a borzot, mert olyan jó puha...
Ennyiért szerintem nagyon megéri.

Ja, tegnap jöttem rá, hogy mi már leveleztünk régebben a cm-en egy csepel villával kapcsolatban :)

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #113 Dátum: 2010. Március 08. - 15:39:43 »
Hehe, kicsi a net :)

Na de akkor jó eséllyel én is kipróbálom majd. Tudtommal van nálunk 2 Müller is, hátha tudok szerezni valamelyikben.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető mad_a

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 63
    • Weboldal
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #114 Dátum: 2010. Március 27. - 13:09:30 »
Sziasztok,

Szintetikus pamacsot próbált már valaki? Külföldi fórumokon olvasgattam róla és sokan jobb véleménnyel vannak róla, mint a természetes pamacsok.

üdv,
mad_a
üdv,

mad_a

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #115 Dátum: 2010. Március 27. - 15:25:12 »
Én még nem beszéltem senkivel, aki próbálta volna.
Jómagam ezt már „túl szintetikusnak” találom, persze szerencsére nem érzékeny a bőröm, illetve annyira nem vagyok állatvédő sem. Ha majd egyszer az utamba kerül egy olcsón, azért megveszem persze, hogy kipróbáljam és megírjam, de azt hiszem, külön erőfeszítéseket nem fogok tenni... ;)

Nem elérhető mad_a

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 63
    • Weboldal
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #116 Dátum: 2010. Március 27. - 16:54:06 »
Csak azért kérdeztem, mert a mai űrtechnikákkal elméletileg polymerekből meg egyéb anyagokból meg lehetne alkotni a tökéletes pamacsot, amely minden szempontból megfelel.
És még a borzok sem döglenek meg... bár ki nem állhatom őket..

üdv,
mad_a
üdv,

mad_a

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #117 Dátum: 2010. Március 27. - 17:04:18 »
Az a nagy igazság hogy a mai űrtechnika se képes sok mindenre. Csak hogy egyet említsek, a mai napig nem tudtak olyan anyagot alkotni ami csak megközelíti a jól kikészített állati bőr minőségét. Ha pamacsban alkottak volna valami hihetetlen jót, akkor már a csapból is az folyna, szerintem :)
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #118 Dátum: 2010. Március 27. - 17:42:22 »
És még a borzok sem döglenek meg... bár ki nem állhatom őket..

Ezeket a borzokat elsosorban nem a szoruk miatt olik meg. Ugy kell ra tekinteni, mint egy atlagos borcipore.

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #119 Dátum: 2010. Március 27. - 18:18:42 »
Muszáj megölni a szőréért? Szerintem nem mindet ölik meg,lehet tenyésztik is ilyen térű felhasználásra akár...de lehet én vagyok túl jóhiszemű.  :o ;D

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici