Szerző Téma: Pamacsokról általában  (Megtekintve 493905 alkalommal)

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #930 Dátum: 2011. Október 10. - 20:25:40 »
Az ecet meg büdös, és meg is marad a szaga, azért nem javasoltam.
Ezt olyanok terjesztik, akik még nem próbálták.
Mi minden mosásnál a gépbe öblítő helyett csak ecetet teszünk... és senki nem panaszkodott a találkozón!

Próbáltam. De most nem mosásról beszélünk, hanem pamacsról. A büdös török ló szagát szépen kiszedte az ecet, viszont hónapokig ecetszagú maradt utána, fuj.
Bocsánatot kívánok! Akkor valahogy alaposan ki kellene öblítened... forró vízzel... sokat nyomkodva!
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Zsiraf

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 177
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #931 Dátum: 2011. Október 10. - 20:56:12 »
Köszi a jótanácsokat :)

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #932 Dátum: 2011. Október 16. - 18:14:47 »
A Mühle gyárban a hétvégén nyitott napot tartottak, a látogatók megnézhették, hogyan készülnek a Mühle termékek, sőt még meglepi is volt, egy igazi borbély, aki megborotválta a vállalkozó kedvűeket. Mivel eTom barátom mindössze 50 km-re lakik a Mühlétől, kihasználta a lehetőséget és néhány fotót is készített. Mivel a DE borotvák készítéséről nem kaptam képet, ezért inkább ide a pamacsos topikba tettem a fotóit:







Borbély borotvál a Mühle gyár múzeumában



A pamacsok nyelének készítése számítógépes segítséggel



Kötik a borz csomót

H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #933 Dátum: 2011. Október 16. - 19:51:18 »
Az ecet meg büdös, és meg is marad a szaga, azért nem javasoltam.
Ezt olyanok terjesztik, akik még nem próbálták.
Mi minden mosásnál a gépbe öblítő helyett csak ecetet teszünk... és senki nem panaszkodott a találkozón!

Próbáltam. De most nem mosásról beszélünk, hanem pamacsról. A büdös török ló szagát szépen kiszedte az ecet, viszont hónapokig ecetszagú maradt utána, fuj.
Bocsánatot kívánok! Akkor valahogy alaposan ki kellene öblítened... forró vízzel... sokat nyomkodva!

A liszt már kiszedte :)
Malmot pucolom vele, másra nem jó (Ed ötlete amúgy).


Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #934 Dátum: 2011. Október 16. - 19:52:40 »
Fonti, a borotvakészítés titok, azért nincs róla kép?

(A borbélyszék fejtámláját néztétek? Zseniális!)

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #935 Dátum: 2011. Október 16. - 20:09:53 »
Megkérdeztem.  ;)
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #936 Dátum: 2011. Október 16. - 21:32:38 »
A liszt már kiszedte :)
Malmot pucolom vele, másra nem jó (Ed ötlete amúgy).
Azt minek ecsettel pucolni?
Én minden őrlés után belerakok fél marék rizst, az kipucolja a köveket.
Annyi nem elég?
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #937 Dátum: 2011. Október 16. - 21:35:34 »
Illetve én javasolnám a mechanikus tisztogatást is. Minden alkalom után el szoktam törölni a sörtéket is egy sima frottír törölközővel, jó alaposan, hogy gyorsan megszáradjanak. Ez a törlés a rajtuk maradó cucc nagy részét is leszedi. A pamacs nyelét is törölközővel szoktam áttörölni (nem finomkodva, hanem erőteljesen, így a nyélen sem marad semmi). Az eceten kívül egy fórumban ajánlottak Borax-os tisztítást is. (Ez (mint a találkozón Edtől megtudtam) nem márkanév, hanem valamiféle vegyszer, amit állítólag magyarországon is lehet kapni a patikában)
Igen, a bórax tartósít-fertőtlenít. A Frank Shavinges pamacsomhoz mellékelt pici útmutatóban kifejezetten az állt, hogy pár havonta érdemes bóraxos vízbe áztatni.

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #938 Dátum: 2011. Október 16. - 21:53:01 »
Fonti, a borotvakészítés titok, azért nincs róla kép?

Azt mondja Thomas, hogy kézműves nap volt és csak ez volt látható, meg lehetett vásárolni 20%-kal olcsóbban mindent...
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #939 Dátum: 2011. Október 16. - 22:15:37 »
A liszt már kiszedte :)
Malmot pucolom vele, másra nem jó (Ed ötlete amúgy).
Azt minek ecsettel pucolni?
Én minden őrlés után belerakok fél marék rizst, az kipucolja a köveket.
Annyi nem elég?

Kétszer szoktam őrölni, így minden lisztes lesz, azér köll. Rizst akkor használtam, amikor kipróbáltam, mit tesz a malom a korpával. Netuddmeg  :o

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #940 Dátum: 2011. Október 17. - 07:44:27 »
Valami kis otthoni malmotok van, fijjug?

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #941 Dátum: 2011. Október 17. - 10:30:10 »
mit tesz a malom a korpával. Netuddmeg  :o
Mármint a korpa a malommal?  ;D
Mi rakunk bele kenyérlisztet is... felesben... meg magokat... pl. tökmagot (hogy egészséges legyen a "papa" prosztatája  :D).
Valami kis otthoni malmotok van, fijjug?
Az.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #942 Dátum: 2011. Október 17. - 10:46:19 »
Neem, először megőrölöm rétesliszt finomságúra a gabonát, leszitálom (így kijön a korpa), aztán megőrlöm mégegyszer.
Egyszer kipróbáltam, mit csinál a korpával, lehet-e finomabbra őrölni (azt eleve érezni rajta, hogy elég kemény anyag, jót tesz a papa emésztésének),
úgyhogy visszatettem egy maréknyit a már üres malomba.

Nem tudja megőrölni. Üveget tud belőle csinálni. Úgyhogy a rizs nem is volt elég, ki kellett szednem a követ, és drótkefével kitisztítani.

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #943 Dátum: 2011. Október 17. - 14:43:07 »
Én egyszer próbáltam szitálni... azóta ott áll a szita a szekrényben, mert tényleg tiszta liszt volt minden.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

FBP

  • Vendég
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #944 Dátum: 2011. Október 17. - 15:00:56 »
Én egyszer próbáltam szitálni... azóta ott áll a szita a szekrényben, mert tényleg tiszta liszt volt minden.
...ma szitálok, holnap sütök...meg olyan is van, hogy szita, szita péntek, szerelem csütörtök, dobszerda. Régen feltehetően értettem...de azóta sokat felejtettem  :crazy:

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici