Szerző Téma: Pamacsokról általában  (Megtekintve 493717 alkalommal)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #975 Dátum: 2011. November 15. - 15:23:49 »
A ménesillatúnak nem is igen tud megártani

Hát, annak egy lokális atomkonfliktus szintje alatt nem sok minden árthat...   ;D

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #976 Dátum: 2011. November 15. - 16:12:59 »
A ménesillatúnak nem is igen tud megártani

Hát, annak egy lokális atomkonfliktus szintje alatt nem sok minden árthat...   ;D

Ennyire gáz  ;D a helyzet ezekkel a paci pamacsokkal? Mindegyik fajtával? Pedig már erősen gondolkodóba
ejtett egy ilyen Vie-long pamacs.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

FBP

  • Vendég
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #977 Dátum: 2011. November 15. - 16:14:18 »
NEIN! A Vie-Long jó! Nyugodtan gondolkodj tovább benne, sőt, vegyél egyet!

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #978 Dátum: 2011. November 15. - 16:16:15 »
Hogy stílusos legyek: lóf...szt.  :evil:

Az enyémnek semmiféle rossz illata nincs, és hibátlanul működik. El is fogom vinni a fórumtalálkozóra. :) Most épp az a napipamacsom, amíg nem lesz kész az új sajátmárkásom.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #979 Dátum: 2011. November 15. - 16:16:49 »
NEIN! A Vie-Long jó! Nyugodtan gondolkodj tovább benne, sőt, vegyél egyet!

Akkor próba cseresznye!
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #980 Dátum: 2011. November 15. - 16:19:37 »
Hogy stílusos legyek: lóf...szt.  :evil:

Az enyémnek semmiféle rossz illata nincs, és hibátlanul működik. El is fogom vinni a fórumtalálkozóra. :) Most épp az a napipamacsom, amíg nem lesz kész az új sajátmárkásom.

És mi a helyzet a tervezett fórumpamaccsal? Én pl. örülnék egy ilyen Vie-long pacinak. Bár gondolom mások meg borznak örülnének.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

FBP

  • Vendég
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #981 Dátum: 2011. November 15. - 16:20:47 »
Qka! Annyit még segítek a választásban (gondolom majd mások is, akiknek másféle Vie-Long lovuk van) hogy az óccsó Prof. széria igen jó habot ver - az egyik legjobb habverő - ellenben gerinctelen és kicsit szúr, így az érzékeny bőrűeknek arconhabolásra nem túlzottan ajánlanám. Én mondjuk elviselem, de aki jófajta borzhoz van szokva azt nehogy csalódás érje.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #982 Dátum: 2011. November 15. - 16:24:52 »
Qka! Annyit még segítek a választásban (gondolom majd mások is, akiknek másféle Vie-Long lovuk van) hogy az óccsó Prof. széria igen jó habot ver - az egyik legjobb habverő - ellenben gerinctelen és kicsit szúr, így az érzékeny bőrűeknek arconhabolásra nem túlzottan ajánlanám. Én mondjuk elviselem, de aki jófajta borzhoz van szokva azt nehogy csalódás érje.

melyikre gondolsz?

http://www.vielong.com/En/Brochas1.html
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

FBP

  • Vendég

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

FBP

  • Vendég
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #985 Dátum: 2011. November 15. - 16:41:55 »
Erről Fontit kérdezd! Emlékeim szerint birtokol egy ilyet.

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #986 Dátum: 2011. November 15. - 16:48:10 »
Qka! Annyit még segítek a választásban (gondolom majd mások is, akiknek másféle Vie-Long lovuk van) hogy az óccsó Prof. széria igen jó habot ver - az egyik legjobb habverő - ellenben gerinctelen és kicsit szúr, így az érzékeny bőrűeknek arconhabolásra nem túlzottan ajánlanám. Én mondjuk elviselem, de aki jófajta borzhoz van szokva azt nehogy csalódás érje.
Magam sem irhattam volna le jobban a tapasztalataimat. (ugyan olyanom van, mint amit Gyufa linkelt).
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #987 Dátum: 2011. November 15. - 21:31:55 »
A ménesillatúnak nem is igen tud megártani

Hát, annak egy lokális atomkonfliktus szintje alatt nem sok minden árthat...   ;D

Ennyire gáz  ;D a helyzet ezekkel a paci pamacsokkal? Mindegyik fajtával? Pedig már erősen gondolkodóba
ejtett egy ilyen Vie-long pamacs.

Ácsika, én a fönti hozzászólásommal nem a lószőrpamacsokat minősítettem, és még csak nem is a TLP-ot degradáltam, sőt. Az tényleg az a fajta rusztikus pamacs, aminek aztán semmi sem árt. A kidolgozás meg az esetleges illat már más tészta, de én inkább dicséretből írtam, amit!   :borz1:

Nem elérhető jrabi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1649
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #988 Dátum: 2011. November 16. - 05:43:54 »
Erről Fontit kérdezd! Emlékeim szerint birtokol egy ilyet.
Csakhogy abban borz köteg csücsül, abból is a jobb minőségű...  ;)
"A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga."

FBP

  • Vendég
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #989 Dátum: 2011. November 16. - 06:18:57 »
Erről Fontit kérdezd! Emlékeim szerint birtokol egy ilyet.
Csakhogy abban borz köteg csücsül, abból is a jobb minőségű...  ;)
Vie-Long shaving brush 13061 made with natural horse hair.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici