Szerző Téma: Pamacsokról általában  (Megtekintve 493951 alkalommal)

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1020 Dátum: 2011. November 24. - 21:30:45 »
Bubba, azért valljuk be, sok mindent másképp csinálunk, mint nagyapáink, apáink, ha van értelme. Ha hajbalzsammal "ápolva" puhább, szebb ergo jobb lesz némely pamacs, annak szerintem van létjogosultsága. Hogy ezt nem mindenki fogja elkövetni az is teljesen rendben van szerintem.


"A hajbalzsamot kicsit többször használom, az jót tesz a sörtéknek, meg a pamacs formájának megtartásában."

 :o  Gondolom Pengének vmi márkás, drága pamacsa van, amit nagyon óv.

Kövezzetek meg, de az én pamacsom soha nem fog hajbalzsamot látni. A fésülésre se nagyon látok esélyt.

Úgy elképzeltem, hogy nagyapáink hogyan ápolgatták, fésülték/balzsamozták a pamacsaikat  :fetreng:

 
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

FBP

  • Vendég
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1021 Dátum: 2011. November 24. - 21:36:31 »
Bubba, azért valljuk be, sok mindent másképp csinálunk, mint nagyapáink, apáink, ha van értelme.
Pl. pamacs nélküli krémet használunk (Nancyboy). Már egy pár napja pamacs nélkül használom...és be kell valljam, így jobban bejön, mint habra verve. Nem is kell pamacs (pamacskeresők! nézzétek majd az Elad topikot!  :crazy:)

Nem elérhető ZOZO

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3317
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1022 Dátum: 2011. November 24. - 21:48:37 »
Azon töprengek  kellene a pamucsfésű tisztitó keféimnek csináljak egy hozzájuk méltó tárolódobozt. Mondjuk ébenből vagy mahagóniból

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1023 Dátum: 2011. November 24. - 21:48:55 »
Kuni- Legutóbb Bref Power Spray habbal.
Köszönöm.

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1024 Dátum: 2011. November 25. - 01:37:53 »
Azám, de akkor a pamacsfésű-tisztítókefét is ki kell néha kefélni ám, mert beleragad a szappanpor  :P

FBP

  • Vendég
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1025 Dátum: 2011. November 25. - 06:43:26 »
Azám, de akkor a pamacsfésű-tisztítókefét is ki kell néha kefélni ám, mert beleragad a szappanpor  :P
Reg: És nem csak minket, apáinkat is. És apáink apáit is.
Loretta: És apáink apáinak apáit is.
 :crazy: :fetreng:

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1026 Dátum: 2011. November 25. - 09:30:00 »
Jól van, Stan, ne lovald bele magad.  :crazy:
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1027 Dátum: 2011. November 25. - 10:56:40 »

"A hajbalzsamot kicsit többször használom, az jót tesz a sörtéknek, meg a pamacs formájának megtartásában."

 :o  Gondolom Pengének vmi márkás, drága pamacsa van, amit nagyon óv.

Kövezzetek meg, de az én pamacsom soha nem fog hajbalzsamot látni. A fésülésre se nagyon látok esélyt.

Úgy elképzeltem, hogy nagyapáink hogyan ápolgatták, fésülték/balzsamozták a pamacsaikat  :fetreng:

 

Bubba, nagyapáink azt sem tudták még, hogy mi az a GSM, HSPA, SMA, RP-SMA, HDTV vagy Bluetooth és sorolhatnám az azóta elkövetett fejlesztéseket, ami számunkra mind alap. Az antisztatizáló hajbalzsamoknak, pedig nagyapáink is nagyon örültek volna. Ellentétben az inventorymban lévő pamacsok egy 39Ft-os kínai álborz, illetve a TLP "abrakahabra" elnevezésű pamacs. Ehhez van Rusk márkanévnek örvendő (American Crew testvérgyártó) balzsamom, és hát nagyon jó szolgálatot tesz, szintúgy, mint a fésülés, kérlek ne kövezz meg érte se engem, se magad :sör:, így is kicsit bánom, hogy a balzsamos ötlet nem jutott sokkal előbb eszembe...   

Nem elérhető Bubba

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 283
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1028 Dátum: 2011. November 25. - 15:14:32 »

"A hajbalzsamot kicsit többször használom, az jót tesz a sörtéknek, meg a pamacs formájának megtartásában."

 :o  Gondolom Pengének vmi márkás, drága pamacsa van, amit nagyon óv.

Kövezzetek meg, de az én pamacsom soha nem fog hajbalzsamot látni. A fésülésre se nagyon látok esélyt.

Úgy elképzeltem, hogy nagyapáink hogyan ápolgatták, fésülték/balzsamozták a pamacsaikat  :fetreng:

 

Bubba, nagyapáink azt sem tudták még, hogy mi az a GSM, HSPA, SMA, RP-SMA, HDTV vagy Bluetooth és sorolhatnám az azóta elkövetett fejlesztéseket, ami számunkra mind alap. Az antisztatizáló hajbalzsamoknak, pedig nagyapáink is nagyon örültek volna. Ellentétben az inventorymban lévő pamacsok egy 39Ft-os kínai álborz, illetve a TLP "abrakahabra" elnevezésű pamacs. Ehhez van Rusk márkanévnek örvendő (American Crew testvérgyártó) balzsamom, és hát nagyon jó szolgálatot tesz, szintúgy, mint a fésülés, kérlek ne kövezz meg érte se engem, se magad :sör:, így is kicsit bánom, hogy a balzsamos ötlet nem jutott sokkal előbb eszembe...    

Mégis milyen jól elvoltak nélküle. Van, hogy átkozom a mobilt, amikor negyedóránként csörög.  :evil:

Azonkívül, hogy antisztatikussá teszi a sörtéket, még milyen jótékony hatásai vannak a hajbalzsamnak?

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1029 Dátum: 2011. November 25. - 15:19:09 »
Mégis milyen jól elvoltak nélküle.
Ezt honnan veszed? :) Azért, mert akkor nem volt, nem jelenti azt, hogy nem lett volna nekik jó.

Nem elérhető Bubba

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 283
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1030 Dátum: 2011. November 25. - 15:26:02 »
Mégis milyen jól elvoltak nélküle.
Ezt honnan veszed? :) Azért, mert akkor nem volt, nem jelenti azt, hogy nem lett volna nekik jó.

Onnan, hogy amikor két hétig Erdélyben voltam, nekem sem hiányzott a rádió, Tv, mobil, net.

Nem azt mondtam, hogy nem lett volna nekik jó. De azt a látottak alapján állítom, hogy ezek nélkül is lehet élni.
Nem is rosszul.

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1031 Dátum: 2011. November 25. - 18:18:10 »
Bubba- Inkább fogjuk fel úgy, hogy mindennek megvan a maga előnye, meg a hátránya. A mai világban szerintem éhen halsz mobil nélkül (inkább hívjuk gyors információáramlás nélkül).
Itt most pedig a lehetőség a lényeg. Egy nagyapánk korabeli termék feltuningolására. Ha akarod balzsamozod, ha nem akarod nem. Nekik viszont nem volt erre lehetőségük. Úgyhogy csak plusz van, mínusz nincs.

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1032 Dátum: 2011. November 25. - 18:42:28 »
Na hat en mindig, minden hasznalat es szaradas utan megfesulom a pamacsaimat. Kb. 10 kemeny masodperc az eletembol. Egy sima fekete mua. fesut hasznalok a vastagabb fogu felen. A pamacsaim szeretik. :)

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1033 Dátum: 2011. November 25. - 20:25:48 »
Na hat en mindig, minden hasznalat es szaradas utan megfesulom a pamacsaimat. Kb. 10 kemeny masodperc az eletembol. Egy sima fekete mua. fesut hasznalok a vastagabb fogu felen. A pamacsaim szeretik. :)

Eddig úgy tűnik, hogy a Simpson-omnak is tetszik a fésülgetés.  ;) Köszi!
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető Gesa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 703
  • Proraso über alles!
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1034 Dátum: 2011. November 25. - 20:59:01 »
Az elébb megfésültem a Jumurdzsákot, sőt kapott cseresznyevirágos hajpakolást is :)
"Csak verem, verem, verem, majd beleszakadok, nem bántok én senkit, csak verem a habot...."

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici