Szerző Téma: Pamacsokról általában  (Megtekintve 493814 alkalommal)

Nem elérhető moe

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 201
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1065 Dátum: 2011. December 10. - 20:11:04 »
 ;)  :sör:

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1066 Dátum: 2011. December 10. - 21:32:39 »
Pamacsvásárláson töröm a fejem, így akadtam a linkre  ;)
Mi a tapasztalatotok ShaveMAC pamacsokkal?
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1067 Dátum: 2011. December 10. - 22:41:37 »
Iszonyatosan jó pamacsok a Savemac-ek! Azok a bizonyos tömött-kemény-és-mégis-puha fajták. Csak ajánlani tudom, a kedvenceim. ;)
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1068 Dátum: 2011. December 10. - 23:18:11 »
...és hogy viszonyulnak a szomszéd topikban emlegetett újerdei Tubbyhoz?

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1069 Dátum: 2011. December 11. - 06:44:37 »
Mint a Macintosh a Pc-khez...  ;D
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1070 Dátum: 2011. December 11. - 08:38:07 »
Mint a Macintosh a Pc-khez...  ;D

Mert a Mac az nem PC? :P

Nem elérhető jrabi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1649
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1071 Dátum: 2011. December 11. - 09:34:30 »
Lehet, hogy Fonti, az OS X - Windows viszonylatában értette a dolgot...  ;)
Ilyenformán bizony véleményem szerint vannak néminemű különbségek.  :D
"A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga."

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1072 Dátum: 2011. December 11. - 09:46:37 »
...akkor az én pamacsomon "Debian fut grafikus felület nélkül".
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető jrabi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1649
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1073 Dátum: 2011. December 11. - 10:54:46 »
...akkor az én pamacsomon "Debian fut grafikus felület nélkül".
:borz2:
"A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga."

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1074 Dátum: 2011. December 11. - 11:41:42 »
Mert a Mac az nem PC? :P

Nem. A Mac az Mac. ...hardverileg is értve főleg, no meg szoft is.  ;)
A kruplileves meg krumplileves!  :fetreng:
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető Lacus_65

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1046
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1075 Dátum: 2011. December 11. - 12:20:57 »
Egyetértek.
Az ember használja a Windows egy bitang jó vason (Toshiba NB).
Aztán az élet úgy hozza, hogy támogatnia kéne Mac-es felhasználókat, tehát elő egy MacBook White, tanul, másfél-két hónap használat, s már majdnem magabiztosan kezel.
S amikor Win PC/NB elé kell visszaülni, akkor valahogy nincs "Na végre!" érzés! :D

FBP

  • Vendég
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1076 Dátum: 2011. December 11. - 13:34:56 »
Én a nyáron az ölembe vettem egy ilyen dizájnalmát...nagyon látványos, meg nagyondizájn...de nem lettünk jóbarátok.
Furák az emberek, mert egyrészt szeretik a szabadságot (saját kisüzemi buherák a PC-ken), másrészt meg szeretik a cukormázba csomagolt "ezt kapod, szeretni fogd, de majd én határozom meg, hogy mit csinálhatsz rajta" dolgokat. Most akkor szabadság kell az embereknek, vagy irányítás ??? ("hogy evolúció-e vagy revolúció" - FGY)

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1077 Dátum: 2011. December 11. - 13:43:13 »
Én közel húsz éve használom a Macet és pont a szabadságot szeretem benne, hogy működik és azt csinál, amit kell, ráadásul egyszerűen és van idő a munkára koncentrálni.  ;)
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

FBP

  • Vendég
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1078 Dátum: 2011. December 11. - 14:19:11 »
Én közel húsz éve használom a Macet és pont a szabadságot szeretem benne, hogy működik és azt csinál, amit kell, ráadásul egyszerűen és van idő a munkára koncentrálni.  ;)
Te is buheraprogikat írsz rá, meg mindenféle feltöréseket?  :crazy: A SZABADSÁG-ot erre, és hasonlókra értettem. Én úgy tudom, hogy az almát bekapcsolod, oszt azt használsz, ami ott van (esetleg méregdrágán "fejlesztheted" az sw parkot). Magyarul (a szabadságszerető informatikus vénájú emberek szemszögéből) korlátozva és irányítva vagy (ez amolyan filozófiai megközelítés)  :evil:
Nomeg én nem vagyok nagy info guru...de mintha HW-ilag má nem nagyon vóna különbség almás és pc közt...akkor marad "csak" a dizájn és az sw...nomeg az ár  :evil:
Nekem pc-m van...de ez is működik. Akkorhát mi a különbség???

Nem elérhető Lacus_65

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1046
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1079 Dátum: 2011. December 11. - 14:25:09 »
Az én ellenállásom is sokáig arra a nézetre alapult, hogy ez van, ne okoskodj, nem kell tudnod, mit hol tárol, miért működik.
Aztán, mivel rávitt a kényszer, elkezdtem használni. S persze az én lelkem sem szereti, ha nem tudom, mi miért, hogyan működik.
Most azok a programok futnak, amiket én akarok, meg tudom mondani, mit hol, s hogyan tároljon (a fényképeimet pl. szeretem az én logikám szerint megtalálni).
Kedvelem, hogy nincs nagy közös regisztrációs adatbázis, minden program saját beállításokkal működik.
S persze nem szeretnék visszafelé köpködni, hiszen a Win7 egy nagyon stabil, gyors operációs rendszer!

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici