Szerző Téma: Pamacsokról általában  (Megtekintve 507961 alkalommal)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #150 Dátum: 2010. Április 09. - 08:52:41 »
Az biztos új!   :P
Nem, télleg nem tudtam róla, amikor egyszer úgy egy éve elzarándokoltam Vecsésre Speickért meg Weledáért, akkor még tuti csak az volt.

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #151 Dátum: 2010. Április 09. - 11:10:17 »
Ha a hjm tonképp Mühle, akkor a Városmajor utcában is meg lehet venni...

Nem elérhető Sly

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 97
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #152 Dátum: 2010. Április 09. - 11:14:34 »
Ha kell valakinek akkor én szívesen megveszem, és elpostázom neki! Bár így a postaköltséggel több lesz az ára! Szóljatok ha kell. Nálunk viszont se Speick sem más értelmes nincs a Müllerbe. Krém is csak Wilki és Palmolive
Jazz és a Vespám

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #153 Dátum: 2010. Április 09. - 11:20:01 »
Ha a hjm tonképp Mühle, akkor a Városmajor utcában is meg lehet venni...

Nem, ez így nem áll, ez nem matematika, hogy ha hjm=Mühle, és ha Mühle=Ecsetbolt, akkor akkor hjm=Ecsetbolt... Mert az ecsetbolt azért messze nem tart mindent – csak nézz rá a gyári Mühle/hjm kínálatra.  ;)

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #154 Dátum: 2010. Április 09. - 11:39:32 »
Sly, fura, hogy ilyen hianyos a Mulleretek. Itt a gyoriben pl minden van Speickbol, szappan, testapolok, olajok is...

HJM=Muhle temakorben. En abban azert nem vagyok biztos, hogy az egyenlosegjel igaz, Amennyire tudom a HJM egy Muhle backdoor termek, de valamelyest 'olcsositott' valtozatban, tehat a termekek nem azonosak.

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #155 Dátum: 2010. Április 09. - 11:42:24 »
Co', persze, nem azonosak a termékek, azaz nem ugyanazok a modellek különböző matricákkal, nem is így gondoltam. Az egyenlőségjel itt a gyártóra értendő, legalábbis így gondoltam, de valóban félreérthető.

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #156 Dátum: 2010. Április 09. - 12:27:43 »
Én sem úgy gondoltam, hogy csak át lenne matricázva, esetleg tökugyanaz lenne, csak mint lehetőséget javasoltam.
Persze drágább kicsit, mint a HJM, viszont nem is kell Vecsésig menni.

Amúgy disznószőrileg: akinek nem bírja az arca, annak mi baja? Pörsenéses lesz, mint valami allergiánál, vagy egyszerűen csak kellemetlenül szúr?
Mert az ecsetboltban azért nem rossz a választék.

Nem elérhető toxin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 407
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #157 Dátum: 2010. Április 09. - 12:30:47 »
Sly, engem lehet hogy érdekelne, ha nem túl drága a postázás. Az a gáz, hogy nem tudom, hogy ezt milyen módon lehet feladni, és így nem ismerem ki magam ezen a díjszabási táblázaton. ??? Mennyibe kerülne kb a postázás?
"Buy the ticket, take the ride..." /Hunter S. Thompson/

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #158 Dátum: 2010. Április 09. - 12:31:57 »
Ed, persze gondoltam, hogy tisztan latjatok a Muhle/hjm viszonyat, de ugy ereztem erdemes ezt leirni mielott valaki felreerti.

Nekem a disznosortevel hasznalat kozben nincs bajom, sot! Csak masnapra lesz erzekeny a borom, foleg mindennapos hasznalat eseteben.

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #159 Dátum: 2010. Április 09. - 12:34:02 »
Sly, engem lehet hogy érdekelne, ha nem túl drága a postázás. Az a gáz, hogy nem tudom, hogy ezt milyen módon lehet feladni, és így nem ismerem ki magam ezen a díjszabási táblázaton. ??? Mennyibe kerülne kb a postázás?

kismeretu ajanlott kuldemeny altalaban 300-600 ft kozott van

Nem elérhető Sly

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 97
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #160 Dátum: 2010. Április 09. - 12:46:29 »
Én is így gondolom. Két pár cipőt dobozban 1000Ft-ért küldtem postán.
Toxin, ha kell szólj, és megoldjuk! Azt hiszem 2000-2100Ft közt van az ára a pamacsnak állvánnyal együtt.
Jazz és a Vespám

Nem elérhető toxin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 407
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #161 Dátum: 2010. Április 09. - 12:53:59 »
Sly, ment privát üzenet.
"Buy the ticket, take the ride..." /Hunter S. Thompson/

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #162 Dátum: 2010. Április 09. - 16:52:04 »
Úgy van ez a dolog, hogy levélként 2 kilóig lehet feladni, és akkor a súlytól függ az ár.Csomagként egységesen azt hiszem 990.- nem tudom hány kilóig,de sok.Tehát van hogy olcsóbban tudsz valamit küldeni csomagként mintha mondjuk másfél kilós és levélként akarod.Veszel egy bélelt borítékot (50-100Ft) ajánlott levélként feladod és kész. Én most egy zsebórát adtam el, és az volt 345.- postázni azt hiszem.A pamacs sem sokkal nehezebb sőt...
Amúgy Toxin még nem jött meg a leveled... :-\ nekem a tiédre azt mondta a postás, hogy 1-2nap a sima levél kézbesítése is.Ha lenyúlta valami k*cs*g akkor nagyon mérges leszek!!

Nem elérhető toxin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 407
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #163 Dátum: 2010. Április 09. - 18:00:39 »
Hmm, ez érdekes! A te leveled épp ma jött meg, akartam is írni. Remélem nem kallódott el az a jó kis penge. Még gondosan be is csomagoltam :)
"Buy the ticket, take the ride..." /Hunter S. Thompson/

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #164 Dátum: 2010. Április 09. - 20:29:49 »
Hmm, ez érdekes! A te leveled épp ma jött meg, akartam is írni. Remélem nem kallódott el az a jó kis penge. Még gondosan be is csomagoltam :)

Szerencséjük...megjött nekem is...anyu akkor mondta amikor vittem fatert focira,az írásom után jóval. Köszönöm a kedves szavakat is.Elvileg vasárnap esedékes a borotválkozás,vagy hétfőn,de akkor lehet már a kést próbálnám ki.Viszont a Feather mindenképp a következő DE-s borotválkozásom főszereplője lesz... :D Olvastam még ezt a Kai-t is.Ez is japán? Milyen minőség lehet, kb mint az agyon hype-olt Feather?(nem alaptalanul valszeg) ::)

szerk: Köszönöm.Ezt az apró ám igen jelentőségteljes szót kifelejtettem.  ;) 8) :D
« Utoljára szerkesztve: 2010. Április 09. - 21:18:24 írta morphin »

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici