Szerző Téma: Pamacsokról általában  (Megtekintve 493843 alkalommal)

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1545 Dátum: 2012. Május 06. - 19:18:46 »
Lehet, hogy a hab minősége miatt volt több irritáció, nem a pamacs miatt. Nekem ugyanis egy kemény borz jobban megviseli az arcomat, mint egy büdös disznó.

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1546 Dátum: 2012. Május 06. - 19:26:45 »
Lehet, hogy a hab minősége miatt volt több irritáció, nem a pamacs miatt. Nekem ugyanis egy kemény borz jobban megviseli az arcomat, mint egy büdös disznó.

Malac párti vagyok. Arcon habosítást borzzal próbáltam, pontosan a beszámolók miatt, de nekem kényelmetlen, tömör volt a köteg, nem esett jól.

Korábban habosítottam arcon malacikával és az simán ment, alaposan, de nem túlzottan masszírozta az arcomat.
Sheffield-England

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1547 Dátum: 2012. Május 06. - 19:36:27 »
Ó, gyerekek, egyszer próbáljatok ki egy igazán arcon habosításra kitalált borzot (pl. Simpon Chubby2, New Forest Tubby 1-2), megváltozik a véleményetek:

thaly3 után szabadon: AAK  :borz2:
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1548 Dátum: 2012. Május 06. - 20:40:06 »
Ó, gyerekek, egyszer próbáljatok ki egy igazán arcon habosításra kitalált borzot (pl. Simpon Chubby2, New Forest Tubby 1-2), megváltozik a véleményetek:

thaly3 után szabadon: AAK  :borz2:

 :borz2:
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető yoee

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 396
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1549 Dátum: 2012. Május 06. - 20:43:47 »
Kuni, szerintem is a hab másmilyensége miatt volt több irritáció. A kemény borzot hogy érted?

Lehet, hogy a hab minősége miatt volt több irritáció, nem a pamacs miatt. Nekem ugyanis egy kemény borz jobban megviseli az arcomat, mint egy büdös disznó.

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1550 Dátum: 2012. Május 06. - 20:51:59 »
Kuni, szerintem is a hab másmilyensége miatt volt több irritáció. A kemény borzot hogy érted?
Egész pontosan így: http://www.ebay.com/itm/OMEGA-pure-badger-shaving-brush-63167-/130282729003?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1e5574ae2b

:)

Nem elérhető yoee

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 396
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1551 Dátum: 2012. Május 06. - 20:58:21 »
Nem tudom, ilyet nem próbáltam... A borzomat meglehetősen puhának érzem -főleg a cocához hasonlítva- csak a végei karcolnak enyhén. Annyira, hogy nekem tényleg jól esik, a harmadik, vagy negyedik körben sem kellemetlen, hanem kifejezetten jó érzés. Az árából gondolom -valami 2600 pénz volt- hogy egyszerű pure badger lehet.

Egész pontosan így: http://www.ebay.com/itm/OMEGA-pure-badger-shaving-brush-63167-/130282729003?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1e5574ae2b

:)

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1552 Dátum: 2012. Május 07. - 07:35:56 »
Hát jah... Engem szúrnak.

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1553 Dátum: 2012. Május 07. - 07:50:53 »
Érdekes dolog,hogy a Mühle pamacsok mennyire háttérbe szorultak.Jelen vannak a piacon,nagyon szép pamacsokat készítenek,nagy a választék és a minőséggel sincs probléma,de szerintem valahogy mégsem tudnak annyit eladni,mint más pamacsokból.
Persze ez alól is van kivétel,hisz a HJM alap borz pamacsa sok Tag kezében megfordult már.Ja,és majdnem elfelejtettem a szintetikus sorozatát.Ehhez még nem volt szerencsém,de az biztos,hogy arcon habosításra beszerzek majd egy Mühle borzot. :borz2:
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1554 Dátum: 2012. Május 07. - 08:24:37 »
Érdekes, mert coca pamacsok esetében, a HJM nem jobb semmivel a Cerrus-nál, csupán szebb. Árban viszont drágább, de nem sokkal. Aki próbálkozik, az szerintem nagy eséllyel megforgat a kezében egy HJM-et az elején és majd, miután körbenézett, választ egy értékesebb darabot, jól mondod FBP. A borz árai a HJM-nél ha jól tudom durvábbak és a minőség már nem áll ezzel arányban.
Sheffield-England

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1555 Dátum: 2012. Május 07. - 08:31:47 »
Tudom, sarkos a nézőpontom, de én egyáltalán nem ajánlom se a cerrus, se a hjm alap malacot, amikor 4.000 forint alatt eljön a connaught-tól az iszonyú gerinces és egyben puha végű omega 11005.

Érdekes, mert coca pamacsok esetében, a HJM nem jobb semmivel a Cerrus-nál, csupán szebb. Árban viszont drágább, de nem sokkal. Aki próbálkozik, az szerintem nagy eséllyel megforgat a kezében egy HJM-et az elején és majd, miután körbenézett, választ egy értékesebb darabot, jól mondod FBP. A borz árai a HJM-nél ha jól tudom durvábbak és a minőség már nem áll ezzel arányban.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1556 Dátum: 2012. Május 07. - 08:41:48 »
Tudom, sarkos a nézőpontom, de én egyáltalán nem ajánlom se a cerrus, se a hjm alap malacot, amikor 4.000 forint alatt eljön a connaught-tól az iszonyú gerinces és egyben puha végű omega 11005.


Ezekkel az információkkal már én sem ;D Amikor keresgéltem a kellékeket, örültem, hogy van a közelben bolt, ahol kapok. Miután megvettem, akkor nézegettem körbe már tapasztaltabban és most várom, hogy a Connaught nyisson 8-án ;D

A Cerrus, arra volt jó, hogy gyorsan belevessem magam a habba és borotválkozzak, viszont az is tény, hogy gond nélkül lehet vele habot keverni, a célnak megfelel. A HJM minőségibb küllemmel hozza ugyanazt.

Egy Vulfixtól többet várok.
Sheffield-England

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1557 Dátum: 2012. Május 07. - 10:54:39 »
A TGN-hez tudtok közvetlen email címet, vagy csak a Contact Us-os formon keresztül lehet írni nekik?  :nemtom:


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1558 Dátum: 2012. Május 07. - 11:16:50 »
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #1559 Dátum: 2012. Május 07. - 11:25:34 »
Köszi. Mekkora béna vagyok, most nézem, hogy a regisztrációnál erről az emailről kaptam a levelet. :)


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici