Szerző Téma: Pamacsokról általában  (Megtekintve 493862 alkalommal)

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #255 Dátum: 2010. Május 12. - 13:01:54 »
Ed szerint a Kent nem olyan jó malacban, mint az Omega. Én borz Vulfixet nézegettem, amikor kiderült, hogy náluk adott típus létezik borzban is és disznóban is, azonos számon.
Amúgy a Kent olcsóbb sertésileg, mint a Paulnál is kapható Vulfixek - alkalmasint ki kéne próbálni.

Esetleg hozhatnál Angliából Vulfixet  :)

Egyébként sokan nem ismerik a nagy neveket disznóügyileg: http://badgerandblade.com/vb/showthread.php?t=113318

Nem elérhető Szám Bácsi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 198
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #256 Dátum: 2010. Május 12. - 14:57:53 »
Öööö, nem csaptam fel marketingesnek, de most olvasom a FB-on az Ecsetboltos csoportban:

"És most a borotválkozó szettek rendkívüli AKCIÓBAN -20% a megjelölt árból! Itt meg is nézhetitek: www.borotvaecset.hu"

talán hasznosnak találjátok...

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #257 Dátum: 2010. Május 12. - 15:19:09 »
Az Omega diszno nagyon jonak szamit a kategorajaban, nem biztos, hogy disznoban van sokkal feljebb. Arban biztosan, de minosegben nem biztos. Esetleg lehet komolyabb fogoval ellatott darab dragabban vagy olyan, ami azert dragabb mert nagyobb mennyisegu sortet tartalmaz. Egyebkent egeszen biztos vagy benne, hogy az erzekeny borodnek a diszno a megfelelo? Mert az en borom peldaul nem birja, ha huzamosabb ideig disznot hasznalok.

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #258 Dátum: 2010. Május 12. - 15:36:52 »
És mi történik, amikor nem bírja? Piros pöttyös lesz?

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #259 Dátum: 2010. Május 12. - 15:39:32 »
cotagnak igaza van, disznóban a tiédnél csak a markolatanyag, -kialakítás terén van följebb.
A Kent disznópamacsa nekem csalódás volt, tudnotok kell, hogy az ár, amennyiért itt van (tán 1900), az tán még a beszerzési ára se. Csak nem lett volna pofám ennél többet kérni. Nem mondom, minőségre biztos nem rossz (már hogy nem vog kihullani-szétesni két borotválkozás után), de a kivitele nem elég egyenletes, a lakkozása nem elég szép, a kis fémgyűrű némelyiken egyenetlenül fekszik... (Na, most nagy kereskedő voltam, így kell valamit eladni...  ;D)
1900-et talán megér, de a Kenttől nem ezt vártam volna.
Csak azért nem sajnálom, hogy megvannak, mert már volt barátom, akinek tudtam adni ajándékba, csak azért, hogy kipróbálja a hagyományos borotválkozást. A többi sorsa is ez lesz, illetve egyet valaki (aki olvasó itt ;)) megvett, neki is eleve hármat vittem, hogy válogathasson...
Úgyhogy én többé már nem rizikózom, disznóból maradok az Omegánál, az kérlelhetetlen minőség, meg ha esetleg találok NOS Zenithet, annál. Mert bizony a Zenithek nagyon jók.

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #260 Dátum: 2010. Május 12. - 15:43:02 »
Na, most nagy kereskedő voltam, így kell valamit eladni...  ;D

ejnye... Hát _ennyiért_ sehol máshol nem szerez senki valódi Kent sörtét :)

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #261 Dátum: 2010. Május 12. - 16:18:05 »
És mi történik, amikor nem bírja? Piros pöttyös lesz?

Nekem erzekennye valik a borom, a harmadik napon mar az is faj ha a sorte hozzaer a boromhoz.

Nem elérhető Professzore

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 161
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #262 Dátum: 2010. Május 12. - 22:17:23 »
Sziasztok!

Ami van irritáció, azt nem nagyon tudom a pamacs számlájára írni. Mondjuk egy erősebb és sűrűbb borz ecseten gondolkodom, feltéve, hogy valamivel kisebb, mint az Omega. Azt hangyányit nagynak érzem.

Erre van ötletetek?

Szag tekintetében a ötödik-hatodik használat után teljesen elégedett vagyok, néha csak úgy simán megszagolom, mert a Kappus miatt egész finom (és nem bergamottos  ;) ) illata lett.

Prof
Április nyolcadikától... :-) Lord L6, Proraso/Omega pamacs szép tartón, Kappus Aloe Verás krém. Volt/van T&H mintacsomag, mintakészletek (1. és 2.), és június 25-étől van egy Merkur Futur is. :-)

Nem elérhető toxin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 407
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #263 Dátum: 2010. Május 14. - 10:46:47 »
Szag tekintetében a ötödik-hatodik használat után teljesen elégedett vagyok, néha csak úgy simán megszagolom, mert a Kappus miatt egész finom (és nem bergamottos  ;) ) illata lett.
Én is szoktam szagolgatni néha a pamacsomat, jó kis Barbon-os illata van :D Nem tudom más, hogy van vele, de nekem nagyon bejön. Ez jelenti nekem (idáig) az igazi nagypapás illatot! ;D
"Buy the ticket, take the ride..." /Hunter S. Thompson/

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #264 Dátum: 2010. Május 16. - 17:41:26 »
Hello...a pamacs projektem egyelőre stagnál.Szárad rajta a festék...még van jó pár réteg szerintem hátra...viszont lehet sikerült elrontanom(nem teljesen kör alakú a lyuk).Ezért szeretnék most egy kis helpet.Nem ismer valaki olyan oldalt,helyet ahol lehet venni pamacs-nyeleket?? Google egyelőre nem hozott normális eredményt...
Vagy esetleg régi lepukkant donor pamacsokat is várok...hátha van valakinek ???


hehh mit találtam most...aranyos:

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #265 Dátum: 2010. Május 16. - 17:46:18 »
Esetleg olcsóbb sörtepamacs mint donor?

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #266 Dátum: 2010. Május 16. - 17:50:08 »
Nem tudom...mivel nekem kell kibányásznom még belőle a régi sörtéket muszáj hogy fa legyen a nyél...nekem van egy ritkán használt hjm sörte pamacsom de az műanyag nyelű...igazából tudom is milyen formát szeretnék,és a műanyagot jobban favorizálom ezért keresgélek most úton-útfélen olyan oldalt,helyet ahol árulnak ilyesmit...holnap majd telefonálgatok,esztergályos is jó lenne, mert a bazinagy rózsafa darabomból még egy nyél is simán kijönne.

Nem elérhető toxin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 407
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #267 Dátum: 2010. Május 16. - 17:51:51 »
Ez a golflabdás pamacs tetszik! Még a végén összeeszkábálok valami egyedit én is (persze csak ha lesz egyszer valami felesleges sörtém) ;D
"Buy the ticket, take the ride..." /Hunter S. Thompson/

Nem elérhető morphin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 428
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #268 Dátum: 2010. Május 16. - 18:02:09 »
Ilyesmire fáj a fogam...találtam itt elég szép darabokat...40$ körüli áron...ha minden kötél szakad akkor ezek közül választok egyet.

Nem elérhető longball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 723
Re:Pamacsokról általában
« Válasz #269 Dátum: 2010. Május 16. - 18:19:50 »
...úgy látom elő kell szednem a faesztergámat...:D én is akartam valami hasonlót kezdeni...

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici