Minden, ami hagyományos borotválkozás > Kozmetikumok, kiegészítők

Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás

(1/315) > >>

edrose:
...

Szűcs Róbert:
Akkor itt említsük meg, hogy a timsó nem csak akkor hasznos, amikor megvágja magát az ember.

Régen a timsó volt "AZ" aftershave. Ebben a szerepben ma is nagyon jó szerintem, én a Skin Food előtt alkalmazom, teljes pofázmányra kiterjedőleg. Úgy összehúzza a pórusokat, hogy csak na!

finucci:
Nem használok semmilyen aftershévet, csak langyos folyóvízzel (csapból folyó  :) ) öblítem le a pofázmányomat.
Télen szoktam bekenni csak az arcomat, szentségtörő módon kézkrémmel. TIBOLINA nevű, atomzsíros krém.
Timsó helyett egy stopsó/topsó nevű izét használok. Megvizesítem, odanyomom, aztán már öblíthetem is le.

Nyisz:
Igy télfelé a kicsit nehezebb balzsamok válnak be jobban nekem. Proraso vagy Loccitane balzsamja. A shea vajas dolgok nagyon bejönnek nekem. :) Nyáron Proraso aftershave vagy Feather afterbalzsam. A Trumper skinfoodok valahogy nem jöttek be, szerintem csak angliai klimánál müködnek jól. De mint preshave egészen kiválló.

fonthunter (†2014):
Nálam meg fordítva van a Trumper skinfoodok jobban bejönnek mint a Proraso aftershave...  ::)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése