Szerző Téma: Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás  (Megtekintve 258713 alkalommal)

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1485 Dátum: 2018. Április 21. - 11:03:45 »
Érdekes, télen még vidéki Müllerben 1100 körül, vagy alatta is láttam Pitralont.
Decemberben volt akció, tán 990 Ft volt a zöld.

Nem elérhető Tibi11

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 310
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1486 Dátum: 2018. Szeptember 15. - 14:28:27 »
Nálam eddig after shave-ként a natúr jojoba olaj jött be leginkább (csakis önmagában, nem keverve más anyagokkal). Olyannyira tökéletes, hogy az irritáció nyomait is egy napon belül eltünteti. De Vergulde Hand timsót használok mindig közvetlen borotválkozás után, majd kb. 5-10 perc után lemosom, és jöhet a jojoba olaj (viszonylag vastagon kenve, sokáig belemasszírozva a bőrbe).

Akik esetleg még irritációproblémákkal küszködnek, azoknak különösen ajánlom a jojoba olajat after shave-ként, meg irritációtól függetlenül is.

Itt van belőle nagyon kedvező áron 110 ml-s (néhány gyógynövényesnél is kapható ez a fajta kiszerelés 2200 Ft körül, máshol az 50 ml-s kiszerelést szokták árulni 2500-2700 Ft körül):

http://mosomami.hu/product/Jojoba-olaj-2

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1487 Dátum: 2018. Szeptember 15. - 16:40:36 »
Szerntem ha a borotvalkozast koveto irritacio nyomait a legjobban bevalt szer egy napon belul tunteti el, ott nem csak az a kerdes, hogy mit hasznalsz after shave-nek, hanem meg kene oldani, hogy ne tegyen be az arcodnak a borotvalkozas, az azt koveto hidratalassal, after shave-vel perceken belul ene tudni kezelni. Ez mindig ilyen, vagy az egy nap csak extrem pelda akkor, ha valamit nagyon elrontasz? Elokeszites, szorpuhitas teren inkabb megelozni kene, vagy valami kevesbe agressziv eszkozt hasznalni. Ha elhetek ezzel a kepzavarral, kitorolheted a babapopsira borotvalt arcodat, ha utana egy napig szenvedsz miatta.
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető Tibi11

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 310
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1488 Dátum: 2018. Szeptember 15. - 16:52:23 »
Szerntem ha a borotvalkozast koveto irritacio nyomait a legjobban bevalt szer egy napon belul tunteti el, ott nem csak az a kerdes, hogy mit hasznalsz after shave-nek, hanem meg kene oldani, hogy ne tegyen be az arcodnak a borotvalkozas, az azt koveto hidratalassal, after shave-vel perceken belul ene tudni kezelni. Ez mindig ilyen, vagy az egy nap csak extrem pelda akkor, ha valamit nagyon elrontasz? Elokeszites, szorpuhitas teren inkabb megelozni kene, vagy valami kevesbe agressziv eszkozt hasznalni. Ha elhetek ezzel a kepzavarral, kitorolheted a babapopsira borotvalt arcodat, ha utana egy napig szenvedsz miatta.

Nincsenek már irritációproblémáim, csupán megjegyeztem, hogy aki még ilyesmivel küszködik, annak a jojoba olaj kiváló szer lehet. A hozzászólásom lényege inkább az volt, hogy a jojoba olaj tökéletes after shave-ként, irritációtól teljesen függetlenül.

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 293
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1489 Dátum: 2018. December 22. - 17:13:03 »
Rokonommal ma vetettem egy Fabulon Cool Breezet karácsonyra (tőlem majd egy STR8-et kap cserébe). Jelentem zseniális illat. Van nálam Brut is, na azt pl. simán veri, pedig majdnem kétszer annyiba kerül. Szinte olyan jó, mint a kedvenc Pitralonom. Amúgy miért nincs Fabulon topik?
HP

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1490 Dátum: 2018. December 23. - 18:02:45 »
Rokonommal ma vetettem egy Fabulon Cool Breezet karácsonyra (tőlem majd egy STR8-et kap cserébe). Jelentem zseniális illat. Van nálam Brut is, na azt pl. simán veri, pedig majdnem kétszer annyiba kerül. Szinte olyan jó, mint a kedvenc Pitralonom. Amúgy miért nincs Fabulon topik?
Valóban szuper arcszesz. Nekem van zöld is, kék is. Szeretem mindkettőt. Simán hozza az ismert külföldiek színvonalát. Ráadásul hazai. Becsülnünk kell(ene).

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 293
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1491 Dátum: 2018. December 23. - 23:02:46 »
Zöldet milyen boltokban lehet kapni? Mert offlány eddig csak kékkel találkoztam.
HP

Nem elérhető lajkoska

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 256
  • Fiatal hobbista.
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1492 Dátum: 2019. Január 29. - 13:30:41 »
Milyen könnyebben beszerezhető arcszeszt tudnátok ajánlani irritációra?
Jó lenne az is, ha valami jó férfias illata lenne :).
"Lehet,  hogy elvehetném és nem is kellene kérni,  de legalább én még tükörbe tudok nézzni "
(A&M)

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1493 Dátum: 2019. Január 29. - 13:33:28 »
Nivea Sensitive After Shave Balm, vagy DM Balea Sensitive balzsam. Ami irritált bőrre való, az általában alkoholmentes és illata se nagyon szokott lenni.

Nem elérhető lajkoska

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 256
  • Fiatal hobbista.
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1494 Dátum: 2019. Január 29. - 13:44:36 »
Köszi, kiprobálom.
"Lehet,  hogy elvehetném és nem is kellene kérni,  de legalább én még tükörbe tudok nézzni "
(A&M)

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1495 Dátum: 2019. Január 29. - 14:02:56 »
A DM-ből a Balea Fresh-t is veheted. Panthenol van benne, segít az irritáción, legalábbis anyám folyton azzal fújt gyerekkoromban, ha szétégtem a napon  ;D Az illata is egészen jó szerintem.

Nem elérhető lajkoska

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 256
  • Fiatal hobbista.
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1496 Dátum: 2019. Január 29. - 18:08:25 »
Köszi!
"Lehet,  hogy elvehetném és nem is kellene kérni,  de legalább én még tükörbe tudok nézzni "
(A&M)

Nem elérhető lajkoska

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 256
  • Fiatal hobbista.
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1497 Dátum: 2019. Január 29. - 18:12:35 »
Bocsi, azt elfelejtetem megkérdezni, hogy az balzsam vagy arcszesz?
"Lehet,  hogy elvehetném és nem is kellene kérni,  de legalább én még tükörbe tudok nézzni "
(A&M)

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1498 Dátum: 2019. Január 29. - 18:14:50 »
arcszesz, de nagyon lájtos

Nem elérhető lajkoska

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 256
  • Fiatal hobbista.
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1499 Dátum: 2019. Január 29. - 18:29:23 »
Ok  :2thumbup:.
"Lehet,  hogy elvehetném és nem is kellene kérni,  de legalább én még tükörbe tudok nézzni "
(A&M)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici