Szerző Téma: Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás  (Megtekintve 281749 alkalommal)

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 293
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1545 Dátum: 2019. December 26. - 08:01:30 »
Alex Fireball: régóta szemeztem már vele. Most ajándékba megkaptam. Hát ekkorát szesz még nem csípett, még ott is ahol nem vagdostam meg magam. De legalább kellemes az illata.
HP

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1546 Dátum: 2020. Június 16. - 09:56:10 »

Prorason és Barbonon kívül tudtok ajánlani valami jó ki mentolos AS-t nyárra?

(szerintem)

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1547 Dátum: 2020. Június 16. - 22:15:39 »
Mentol kristaly a patikabol, abbol par szem a kedvenc illatodba es lesz ott Antarktiszi Jégvarázs  :crazy:
Amugy komolyan! En is azt csinalom. Ha fokozni akarod, akkor eukaliptusz olajat is csepegtetsz hozza, attol fel orat meg jeges marad az arcod pluszban.
Fentiek mellett a Proraso gyenge volt, annal meg a Barbon is jegesebb, masrol meg nem tudok a piacon.
Vagy varjal csak... ha penz nem szamit, akkor Fine Snake Bite. Illetve anno olvastam, hogy a Chiseled Facenek van a Cryogen nevu after shaveje ami tenLeg fagyaszt. De ezek nem sarki drogerias termekek.
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1548 Dátum: 2020. Június 17. - 14:12:45 »
Fine Snake Bite - igen, ezzel szemeztem még, de legtöbb helyen out of stock.

Na akkor lehet bepróbálom a mentol kristályt, köszi a tippet! :)
(szerintem)

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1549 Dátum: 2020. Június 19. - 18:15:11 »
A Barrister & Mann Terrorjáról is írogatják, hogy hűs, de személyesen nem próbáltam.

Itt néha lehet kapni Európából szállítva:
https://slickboys.co.uk/collections/barrister-and-mann

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 293
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1550 Dátum: 2020. Június 19. - 19:38:19 »
Mai szerzemény: La Rive Cabana Rossmanból, nem volt egy ezres sem. Nagyon szépen hozza a kubai fűszeres rum világát és még hűsít is, ami elég jól esett ebben a párában. Viszont nem túl tartós, de hát egy ezresért csodát nem várhat az ember. Kár hogy eddig kihagytam ezt az illatvilágot, lehet még szerzek be hasonló kincseket.
HP

Nem elérhető Sanzy

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1551 Dátum: 2020. Június 20. - 07:55:12 »
A la rive nagy gyártók illatutánzataival foglalkozik, az általad említett az a Jean P. Gaultier - Le Male illata eredetileg. Nagyon korrekt, bár nekem nem tűnik annyira fűszeresnek, azokat nem is annyira preferálom. Főleg a vanília dominál, később inkább levendula kissé dohányos felhanggal (bár ezt lehet, hogy már az elmém szőtte mellé a csomagolás miatt). Édes, mégis testes, egyértelműen férfias illat. Maga a hűsítés inkább az alkohol párolgásának tudható be az én érzetembe.

Nem elérhető Joey

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 55
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1552 Dátum: 2020. Június 28. - 14:51:39 »
Enyhén dohány illatú arcszeszt vagy balzsamot keresek, mit javasoltok?

Nem lenne rossz ha Budapesten meg tudnám venni kisker forgalomban, de ha kell akkor online is rendelek.

Igaz, a sarki boltban nincs, de én is hasonlót kerestem és végül ezt vettem: https://www.yourshaving.com/en/after-shaves-lotion/1319-rasozero-barbacco-after-shave-lotion-100ml.html
Nekem nagyon bejött az illata, a szappan is szuper.

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1553 Dátum: 2020. Augusztus 14. - 13:25:53 »
https://www.konzol-organik.hu/yak-and-yeti-borotvalkozas-utani-husito-gel-ferfiaknak-150ml

Jó kis hűsítő cucc nyárra, nálam most ez van használatban.
(szerintem)

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1554 Dátum: 2020. Szeptember 14. - 13:46:56 »
Ma is jött egy kis csomag, egyenes Olaszból.

A PREP inkább tigrisbalzsam illatú, a vietnámitól távolabb áll. Van egy kis irritációm, így most tesztelem. Amúgy nem hagy fehér foltot maga után, könnyen beszívódik, és kellemes az illata.

Az Intesa, hát.... Én más illatra emlékeztem, így ezt tesztelni sem fogom, mert nem jött be. Amúgy egy cseppet nyomtam kézfejre és 2 óra elteltével teljesen más illata van. Elsőre tatás, aztán szappanos, végül fás. Állítólag tengeri kollagén van benne, az nem tudom miféle.

A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 293
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1555 Dátum: 2020. November 29. - 13:55:23 »
Ha már olasz, tegnapi vadászat Tescóból: (Men in)Denim Black. ZSeni az illat, talán tartósabb mindennél, legalábbis amit eddig magamra öntöttem, cserébe szárít meg csíp, mondjuk engem nem zavar, mert zsíros az arcbőrőm. Nem is értem mért nincs a Denimnek itt külön topicja, ennyire nem használjátok, használjuk?
HP

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1556 Dátum: 2020. November 29. - 14:13:42 »
Egy letünt kor illúziója. Az AXE al együtt. Számomra legalábbis.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 293
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1557 Dátum: 2020. November 29. - 14:57:42 »
Nem baj az. Pitralon meg a Barbon is még is sokan használják, használjuk ma is őket.
HP

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1558 Dátum: 2020. November 29. - 17:01:47 »
A Denimnek afféle tinédzserszaga van, így én nem a kor letűntségét érzem, inkább a sajátomat :)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1559 Dátum: 2020. November 30. - 15:54:23 »
A legfontosabb ezeknél a low cost cuccoknál, hogy borzasztóan műanyag illatuk van. Igy inkább kicsit többért olyat veszek ami tetszik. Btw a Pitralon borzalmas. Felültem anno itt a hypevonatra, huuu svajci, azonnal eladtam. Ugyanez igaz az olasz cukorkaillatú arcszeszekre is. Viszont a wilkinson bejön, pedig az is kb 1000 ft. De nekem az inkább olyan klasszikus, mégis jól beállitott illat. De az qbszolut kedvenc a Shiseido arcszesz. Érdekes módon elérhető áron a többi termekéhet kepest.  Amugy van vagy harminc-negyven vintage arcszesz itthon, vannak nagyon jók.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici