Szerző Téma: Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás  (Megtekintve 258748 alkalommal)

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1560 Dátum: 2021. Március 01. - 18:53:38 »
Timsó használata után keresnék valamilyen alkoholmentes lotiont.
Milyen tapasztalatok vannak?Balzsamot nem szeretem.
Eddig csak a TOBS-nál láttam ilyen cuccot.
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1561 Dátum: 2021. Március 01. - 20:34:12 »
Loreal Hydra Sensitive, ez szerintem nem balzsam mert tul folyos ahhoz. Eladba van egy. Egyszer hasznaltam. Nekem nem valt be, jobban szeretem az alkoholos cuccokat, de nekem amugy a borom zsiros. De faszen van elado Trumper rozsa vagy Trufitt is. Csak szolok 😉
Vagy Mullerben a Weleda is lotion illetve a Proraso es a Nivea is mar lotionnak hivja a korabbi balzsamokat, de ez utobbiakat mar nem merem ajanlani, mert szerintem azok balzsamok.
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 293
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1562 Dátum: 2021. Március 27. - 11:15:04 »
Nem tudom volt-e már a fórumon az Aldi saját terméke: Ombia After Shave. Egész jó és modern illatot sikerült összehozniuk, viszonylag tartós is. A balzsamot még nem próbáltam, olyan is van. 600 Ft-ért igazából máshol se kapsz jobbat. Kivéve aki a hazai Barbont és Figarót szereti, de az nagyon más világ. Ha jártok Aldiba, egy prószát megér.
HP

Nem elérhető Clown8931

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 222
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1563 Dátum: 2021. Március 27. - 11:44:54 »
Nem tudom volt-e már a fórumon az Aldi saját terméke: Ombia After Shave. Egész jó és modern illatot sikerült összehozniuk, viszonylag tartós is. A balzsamot még nem próbáltam, olyan is van. 600 Ft-ért igazából máshol se kapsz jobbat. Kivéve aki a hazai Barbont és Figarót szereti, de az nagyon más világ. Ha jártok Aldiba, egy prószát megér.

Szia az Aldi saját márkás balzsam az jó. Megéri megvenni. én is használom.

Nem elérhető Tanto

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 208
  • Tanto
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1564 Dátum: 2021. Április 08. - 13:57:40 »

Üdv

Valaki  tudja,  hogy  itthon  vagy  külföldön  hol  lehet  garantáltan  eredeti  Hungarian Water (Crabtreeand Evelyn)
arcszeszt  kapni, venni, rendelni  ?

Tanto
Tanto

Minden út felett ott a csillag, csak meg kell látni.

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 293
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1565 Dátum: 2021. November 16. - 10:24:21 »
Hétvégi beszerzés: Denim Musk arcszesz. Erős, szúrós, fűszeres fajta, némi patikaillattal vegyítve, csíp is, nem spóroltak vele, viszont lecsillapodik egy idő után, az utóillata egész kellemes és sokáig megmarad. Kedvenc nem lesz, de egész jó.
HP

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1566 Dátum: 2021. November 21. - 20:29:32 »
Talán nem teljesen ideillő leírás, nézzétek el nekem légyszi.
A fórumot böngészve találkoztam először a török kolonya fogalmával. Netet bújva kideült, hogy egészen komoly felhozatal van belőlük, rengeteg gyártó, illat, variáció. Csak egy bökkenő volt: nálunk (Szerbiában) sajnos nem igazán találtam beszerzési forrást, ami volt, az pedig szemtelenül drágán. Megoldás? Irány Törökország!
Találtam is utazást egészen baráti áron (4+2 nap 99 euró / fő), Isztambul. Világváros, történelmileg is fontos, majdnem 20 millió lakos… Párom kérdi: - Mióta érdekel téged Isztambul? Hát mondom, mióta hallottam a Hungária együttes Isztambul c számát…
Az utazásról nem tervezek írni, de elárulom, csodás volt. Alighogy beértünk Törökországba, az első benzinkúton már volt legalább 15 féle kolonya, Arko, Marmara, stb. Az Arko Goldnak egészen kellemes illata van, 2 euró alatti árával pedig igazi best buy. A csomagolása kicsit fura, tusfürdőnek álcáczza magát. A Marmara arcszesz fél literes, üvegben, 3.5 euró. Több féle is volt, de korlátoznom kellett a vásárlást.
Az eladók kedvesek voltak (egyik még magyarul is tudott pár szót), biztattak, hogy nyugodtan szagoljam meg bármelyiket, kenjek a kezeimre is. Végül összejött néhány kolonya és pár arcszesz is. (Persze neten kinéztem párat előre, pechemre pont azt nem sikerült sehol találnom, amit legjobban szerettem volna).
A hagyományos borotválkozás többi része viszont nem volt ennyire egyértelmű. Zsilettpengét például sehol sem láttam. Krém volt Derby és Arko, valamint Arko szappan stick, de semmi egyéb. Valószínűleg nem is jó helyen keresgéltem, de a programok mellett időm sem volt sok.
Ami viszont rengeteg volt, az a hamis parfüm. 40 ml, műanyag flakonban (szigorúan tester felirattal) 1 euróért, 100 ml üvegben 8 euróért.
Ha lesz lehetőségem, egészen biztosan visszamegyek még egyszer, de most pár évre van kolonyasim és hamis parfümöm.



Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 293
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1567 Dátum: 2022. Június 05. - 07:33:35 »
Tegnapi szerzemény: Cien X-Bolt Aftershave. Csip rendesen, viszont az illat az zseniális. Édes, gyümölcsös, de erős parfüm illat. Hugo Body Bottled talán? Nem tudom, sose volt még az eredeti, csak másolat, de nagyon jó 800 Ft-ert. Parfüm és is erős a Lidl, ott éppen a Paco Rábánne One Millionjat kaptak le nem sokkal dragabbert. Kicsit érzed rajt hogy szintetikus anyagokból van, de az illat ott is rendbe van. Ez most új kedvenc After Shave verhetetlen áron.
 
HP

Nem elérhető Ollli

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 261
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1568 Dátum: 2022. Június 05. - 08:18:07 »
Ú, a Boss Bottled az egyik kedvenc illatom, kösz hogy szóltál, már megyek is beszerezni!  :2thumbup:

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 293
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1569 Dátum: 2022. Június 05. - 10:57:40 »
Kedden maximum, pünkösdkor melyik Lidl van nyitva? Kicsit lehet rajta amúgy érezni hogy szintetikus anyagokból mókolták össze, de az illat zseniális. Lidl nagyon rendben van férfi kozmetikumokban. És olcsón. Talán pont a balzsam ami egy gyengébb Nivea koppintás lett, túl uborkás az illat és lassabban is szívódik fel. De az se rossz.
HP

Nem elérhető Ollli

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 261
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1570 Dátum: 2022. Június 05. - 19:00:47 »
Sajnos a Pestszentimrei nem volt, úgyhogy kedd, igen.  :peace:

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1571 Dátum: 2022. Június 07. - 08:53:22 »
Nem tudom, hogy a Paco Rabanne-nál lehet -e jobban érezni bármin, hogy szintetikus illatokból áll.  :kv2:

Tegnapi szerzemény: Cien X-Bolt Aftershave. Csip rendesen, viszont az illat az zseniális. Édes, gyümölcsös, de erős parfüm illat. Hugo Body Bottled talán? Nem tudom, sose volt még az eredeti, csak másolat, de nagyon jó 800 Ft-ert. Parfüm és is erős a Lidl, ott éppen a Paco Rábánne One Millionjat kaptak le nem sokkal dragabbert. Kicsit érzed rajt hogy szintetikus anyagokból van, de az illat ott is rendbe van. Ez most új kedvenc After Shave verhetetlen áron.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Toportyan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1870
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1572 Dátum: 2023. Március 31. - 14:51:25 »
Kedves Eltarsak,

Alpa 378 es aftershavet keresek. Esetleg tud valaki megbizhato beszerzesi forrast?




Koszonettel

Topi
"...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű."
Hrabal - Őfelsége pincére voltam

Nem elérhető Lacus_65

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1046
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1573 Dátum: 2023. Március 31. - 21:27:30 »
Szia!

Ha gondolod, valamikor átugrok itt a Duna túloldalára (Sturovo), s megnézem, árulnak-e mág?


Kedves Eltarsak,

Alpa 378 es aftershavet keresek. Esetleg tud valaki megbizhato beszerzesi forrast?




Koszonettel

Topi


Nem elérhető viktor.co.jp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 142
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1574 Dátum: 2023. Április 01. - 04:37:16 »
Szlovákiában az összes illatszer boltban lehet venni, illetve Tesco, hasonló nagyobb boltokban is  :thumbup:
"30 degrees, a light touch, let the razor do all the work, gentlemen."

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici