Szerző Téma: Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás  (Megtekintve 385170 alkalommal)

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 300
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1575 Dátum: 2024. Augusztus 02. - 08:06:16 »
Gyerekek, most készülök Horvatba. Ralon cuccokat milyen boltokba keressem? Helyi DM vagy Rossmann? Pitralont anno az osztrakoknal meg Sparban is tudtam venni.
HP

Nem elérhető Tibi11

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 330
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1576 Dátum: 2024. Augusztus 02. - 11:42:29 »
Müllerben kapható Lavera BIO after shave balzsam (a BIO részlegen, tehát nem ott, ahol a borotvák találhatók, hanem "hátul"). Elméletileg nincs benne semmi káros összetevő. 50 ml, és 2500 ft körül árulják. Kipróbáltam, és nálam nagyon jól működik. Érzékeny bőrűeknek kifejezetten ajánlott, viszont annyi "hátránya" van, hogy az aloe vera - bambusz illat inkább emlékeztet egy jobb fajta kézkrémre, mint egy klasszikus-illatú after shave-re (bár a fehér Proraso after shave balzsam sem tipikus after shave illat, s ettől illatban egyáltalán nem áll távol a Lavera). Akik a "klasszikus" arcszesz-féle after shave illatokat szeretik (pl. Old Spice, Barbon és hasonlók), azoknak nem biztos, hogy tetszeni fog a Lavera illata. Nekem tetszik az illata is. Kevés kell belőle, kb. fél-körömnyi elég, így az 50 ml sokáig kitart.

A Müller weboldalán nem találom, így idelinkelem máshonnan:

https://www.biosziget.hu/lavera-men-ferfi-sensitiv-nyugtato-borotvalkozas-utani-balzsam-50-ml-14754

Ezen kívül, szintén a Müller BIO részlegén láttam még két különböző márkájú BIO after shave arcszeszt is, amelyek illatban már közelebb állnak a klasszikus after shave illatokhoz, viszont ezeket nem próbáltam még ki. (Emlékeim szerint mindkettő 100 ml-es, és árban 5000-6000 ft körül vannak.)

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 145
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1577 Dátum: 2024. Augusztus 02. - 21:56:18 »
Gyerekek, most készülök Horvatba. Ralon cuccokat milyen boltokba keressem? Helyi DM vagy Rossmann? Pitralont anno az osztrakoknal meg Sparban is tudtam venni.

Üdv!

Tavaly voltunk, az alap Ralon arcszesz többnyire minden élelmiszer boltban volt, Sportot viszont csak egyben találtunk, "Plodine" volt a neve. Krémet nem sikerült vennem, pedig kerestem mindenfelé. Mi egy viszonylag nem túl nagy városkában voltunk, lehet nagyvárosban mások a lehetőségek.

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 300
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1578 Dátum: 2024. Augusztus 03. - 20:41:59 »
Köszi!  10 ezres tengerparti kisvárosban nem találtam egyelőre, de még pár napig keresgélek.
HP

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 145
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1579 Dátum: 2024. Augusztus 04. - 14:59:23 »
Köszi!  10 ezres tengerparti kisvárosban nem találtam egyelőre, de még pár napig keresgélek.

Ne add fel! A legviccesebb az egészben, hogy hazafelé Boszniában fele annyiért találtam Ralon AS-t, mint Horvátban. Sőt, sikerült vennem egy 50 milis változatot is, aminek olyan kis aranyos üvegje van. De krémet ott sem találtam, később pedig nem volt kedvem minden boltnál megállni, pedig lehet kellett volna.

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 300
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1580 Dátum: 2024. Augusztus 04. - 22:35:58 »
Köszi!
És meg is lett az eredménye. Bipaban, a helyi DM-ben rá is akadtam. Sport is volt de abból nem hoztam. Helyette rokonnak viszek meg egy Classicot. (Egyébként viszik őket, már nem volt sok darabjuk.) Volt eredeti osztrák Pitralonom. Ez annál is durvább. Gyógyszeres viraghegyek némi koolajjal vegyítve első szavlasra, de azért megidézi az eredetit is.
HP

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 145
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1581 Dátum: 2024. Augusztus 05. - 21:13:22 »
Szerintem a sport jobb egyébként. Az nem annyira tradicionális. Krémet is sikerült venned vagy az nem is volt tervben? Nálam a Ralon elmegy, de azt még nem tudom, hogy a cseh Pitralonnal mit fogok kezdeni. Merthogy olyanom is van, de az tényleg valami borzasztó.

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 300
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1582 Dátum: 2024. Augusztus 06. - 19:29:02 »
Krémet nem láttam sajnos. Sportot meg nem vettem, helyette vettem megegy Classicot. Rakd fel eladba a Pitralont, páran szeretjük ezt a vonalat.
HP

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 145
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1583 Dátum: 2024. Augusztus 07. - 13:40:46 »
Ha azon múlna, odaadnám ajándékba, de mivel nem Magyarországon élek, több lesz a posta, mint amennyit az egész cucc ér.

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 300
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1584 Dátum: 2024. Augusztus 07. - 22:46:10 »
Pitralon minden pénzt megér. :D Közben lett Ralon Sport is, tényleg sokat modernizált rajta. Így meg jellegtelen lett mint a többi fiuoltozo illat.
HP

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 145
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #1585 Dátum: 2024. Augusztus 19. - 20:22:11 »
Gondoltak azokra is, akik nem rajonganak a klasszikus Pitralonért.  :)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici