Szerző Téma: Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás  (Megtekintve 258709 alkalommal)

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #30 Dátum: 2010. Január 03. - 10:21:07 »
Asszonykám is esküszik a körömvirágra, illetve annak kivonatára. Egy alternatíva még az Aloe Vera gél, ami szintén hihetetlenül gyors regenerálódást okozhat.

Nem elérhető egon olsen

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 51
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #31 Dátum: 2010. Január 25. - 20:28:54 »
Ma visszatértem az eredeti kombóhoz!Na úgy néz ki,hogy ez még mindig a leginkább nyerő nálam!Ajánlom kipróbálásra!Proraso szappan,Weleda aftershave balzsam!Az illatok jól egészítik ki egymást,a hatás nagyon jó!Az áruk pedig megfizethető! ;D

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #32 Dátum: 2010. Január 29. - 21:31:15 »
Szerváltam olasz Floid aftershave-et (a sárgát) és Floid Sandolor preshave gélt, majd beszámolok. ;)







Nem elérhető Spoon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 157
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #33 Dátum: 2010. Március 02. - 12:17:21 »
Szeretnék venni egy borotválkozás utáni szert (arcszesz,balzsam),ami megfelel az elvárásaimnak.. Eddig Paco Rabanne Black XS aftershavet használtam,de az most elfogyott, így a tartalék Gillette zselémhez nyúltam, de annak sem az illata sem az érzete nem passzolt a hagyományos borotválkozás rituáléjához :) Tetszik a Proraso szappanom illata, jó lenne valami hasonló, kicsit mentolos balzsamot találni emberi árban. Szóval valami hagyományosabb illatot keresek, ami nem szesz, hanem balzsam vagy krém. Esetleg a Balea balzsamját használja valaki? Annak túl vagyok egy szappanán és meg voltam elégedve az illatával.

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #34 Dátum: 2010. Március 02. - 13:01:40 »
Tetszik a Proraso szappanom illata, jó lenne valami hasonló, kicsit mentolos balzsamot találni emberi árban...

Például a Proraso balzsamja... Ha Edet megkeresed még tud neked tippet ahol emberi baráti áron hozzá tudsz jutni!  ;)
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető Nyisz

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 41
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #35 Dátum: 2010. Március 02. - 21:47:54 »
A Nivea Q10-es AS balzsamja is egészen jó, meg is lepödtem, hogy milyen jól müködik. Úgy látszik kezdenek felnöni a feladathoz. ;D

Nem elérhető egon olsen

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 51
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #36 Dátum: 2010. Március 03. - 22:16:05 »
Weleda balzsamot ajánlanám!Nekem nagyon bejött!

Nem elérhető egon olsen

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 51
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #37 Dátum: 2010. Március 07. - 01:18:47 »
A Vecsési Müllerben Speick és egyéb márkáju borotválkozási termékek leolcsózva!!!-50,-60 % körül!

Nem elérhető egon olsen

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 51
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #38 Dátum: 2010. Március 08. - 15:55:16 »
Ma kipróbáltam a frissen vásárolt Speick AS balazsamomat!Hatalmas csalódás!Nem kellemes illatu,nem szép szinü,nem egységes állagu,illetve az én bőrömet még irritálta is!Az AS szesz ugyanebből a márkából viszont nálam egészen jól teljesített !Valakinek tapasztalata a márkával??? >:( ???

PaT

  • Vendég
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #39 Dátum: 2010. Március 08. - 16:43:23 »
Én is vettem egy ilyet tegnap, ma este fogom kipróbálni. Az illata nekem is szokatlan, a színe tényleg furcsa, a bőröm meg este derül ki, majd megírom. A kezemre kentem egy kicsit, finom, selymes lett tőle.

Nem elérhető gprinz

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #40 Dátum: 2010. Március 08. - 16:45:50 »
Hasonlókról tudok beszámolni én is: az illat, állag nem a legjobb, viszont a határásra egyelőre nem tudok panaszkodni... Off: a szintén akciós Speick szappan nagyon jó, nekem jobban bejön használati érték szempontjából, mint a Proraso, igaz az utóbbi illata jobban tetszik. On.
"Iuris praecepta sunt haec: honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere." (Ulpianus)

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #41 Dátum: 2010. Március 08. - 17:32:29 »
Ma kipróbáltam a frissen vásárolt Speick AS balazsamomat!Hatalmas csalódás!Nem kellemes illatu,nem szép szinü,nem egységes állagu,illetve az én bőrömet még irritálta is!Az AS szesz ugyanebből a márkából viszont nálam egészen jól teljesített !Valakinek tapasztalata a márkával??? >:( ???

Szazadszor ( ;)) is leirom: Speickbol az alkoholos aftershave fantasztikus! Egyaltalan nem ugy mukodik, mint a legtobb alkholos kence. Az en ultra-erzekeny boromre hosszu kiserletezes utan ez a legjobb. Lassan haromnegyed eve hasznalom es semmi problemam. Elotte a kiprobaltam vagy 20-25 fele egyebe markas, erzekenyborre valo cuccot es egyiket sem birtam tovabb par alkalomnal, talan csak a rozsas Trumper Skinfood volt a kivetel.

A borotvakremjuk nem volt rossz, erdekes illattal. Atlagosanak mondanam. Most vettem egy borotvalkozorudat is, mert az is le volt arazva. Borotvalkozas kozben nem volt problemam vele, nem egette a boromet, viszont utana kipirosodott tole a borom. A szagat pedig meg 12 ora mulva is ereztem, ami ez esetben negativum szamomra, mert annyira nem szivlelem.

Nem elérhető Spoon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 157
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #42 Dátum: 2010. Március 10. - 10:58:30 »
Nos, ma reggel kipróbáltam az Edtől kapott Proraso pre- aftershave krémet borotválkozás után. Nekem nagyon bejött a dolog, a benne lévő menta kellemesen hűsíti a bőrt, könnyű elkenni, és az illata sem tolakodó. Akinek bejön a Proraso szappan annak bátran ajánlom, nagyon jó kis cucc és az ára is baráti.

PaT

  • Vendég
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #43 Dátum: 2010. Március 10. - 19:52:54 »
Túl vagyok én is a Speick AS balzsam első használatán. Nekem tetszik, bár valóban szokatlan az illata, de negyed óra után elmegy ez a furcsa illat, a bőröm nagyon sima lesz, nekem tetszett. Ezt még elhasználom, de azt hiszem nem veszek ilyet többet, kizárólag az illata miatt.

Nem elérhető Sly

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 97
Re:Utána: arcszesz, balzsam, olaj, hidratálás
« Válasz #44 Dátum: 2010. Március 19. - 19:16:42 »
A Trumper skin food tulajdonképpen after shave vagy előtti cucc?
Jazz és a Vespám

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici