Közösség > Gyűjtés, gyűjtemények, galériák

Zsilettpenge gyűjtemények

(1/17) > >>

SicTransit:
Ide jöhetnek a "zsiletteket" gyűjtő fórumtársak diskurálni, kinek mije van, régóta vágyott darabok, közös beszerzések, csere-bere fogadom, stb...

Qttyyy:
Köszi Zoli!  :sör:
Részemről mindenféle régi borotvapenge jöhet, de elsősorban régi magyar és sheffieldi pengék érdekelnének.
Ha lesz időm, tudok feltenni a cserealapról képeket.

Cselló:
Udv Uraim!

Orulok, hogy megnyilt ez a topik, nem kell mas beszelgetestbe beleszemetelni. :)


Reszemrol mindenfele penge johet, nem lenyeges a kor, vagy a gyartmany, minel tobbfele legyen .
A "sheffieldi" pengek alatt mit kell erteni? Elnezest a tudatlansagomert.

Ezek lennenek a csere pengeim, ha erdekel benneteket nezzetek meg gyakran, altalaban hetente egy -ket uj erkezik :)

https://picasaweb.google.com/116680837720710189519/RazorBladesForTrade?authuser=0&authkey=Gv1sRgCIbHucvnqLvLpQE&feat=directlink

Ha erdekel valamelyik irjatok privatot. Annyit kell meg tudni, hogy Hollandiaban vagyok eppen, de 300ft a level, es harom nap alatt megjarja. (Magyarorszagra is  :) )

Udv
Cselló

KunEmber:
Csello, én szeretném kérni a Nacet félbevágott-krokodílusos pengéjét, írok PÜ-t.

SicTransit:
Huhú, nekem kettő kivételével mindből kellene, ha nem csak egy-egy darab van! Este lefényképezem én is, amim van!

Kuni: közös posta?

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése