Szerző Téma: Akciók, kedvezmények, kiárusítások, kuponok stb.  (Megtekintve 116688 alkalommal)

Nem elérhető eireann

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 273
Re:Akciók, kedvezmények, kiárusítások, kuponok stb.
« Válasz #270 Dátum: 2016. Augusztus 31. - 08:58:36 »
Jól hangzik!

Nem elérhető JadenDave

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 168
Re:Akciók, kedvezmények, kiárusítások, kuponok stb.
« Válasz #271 Dátum: 2016. Szeptember 01. - 23:12:43 »
Valaki nem tudja egyébként, hogy a Connaught miért dönthetett úgy, hogy Mühle készlet kisöprést tart?

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Akciók, kedvezmények, kiárusítások, kuponok stb.
« Válasz #272 Dátum: 2016. Szeptember 02. - 05:22:08 »
Irj nekik.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető JadenDave

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 168
Re:Akciók, kedvezmények, kiárusítások, kuponok stb.
« Válasz #273 Dátum: 2016. Szeptember 02. - 15:59:49 »
Irj nekik.

Már megkérdeztem, de mivel sok mást is kérdeztem, ezt valahogy kihagyták a válaszból, én meg nem akarok pofátlan lenni kéremallás így történt.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Akciók, kedvezmények, kiárusítások, kuponok stb.
« Válasz #274 Dátum: 2016. Szeptember 02. - 19:29:22 »
Valazeg egy resze nem lesz a kinalatban tobbet.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető JadenDave

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 168
Re:Akciók, kedvezmények, kiárusítások, kuponok stb.
« Válasz #275 Dátum: 2016. Szeptember 02. - 19:43:12 »
szomorú.

Nem elérhető siorak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 546
Re:Akciók, kedvezmények, kiárusítások, kuponok stb.
« Válasz #276 Dátum: 2016. Szeptember 02. - 19:55:43 »
Valaki nem tudja egyébként, hogy a Connaught miért dönthetett úgy, hogy Mühle készlet kisöprést tart?

Van itt még ilyen is:

http://connaughtshaving.com/scx3r.html

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Akciók, kedvezmények, kiárusítások, kuponok stb.
« Válasz #277 Dátum: 2016. Szeptember 21. - 21:08:07 »
Emag-on a borotválkozási cuccok nagy része akciós! Lehet berendelek egy Redone balzsamot, merészen illatpróba nélkül.

Nem tudjátok, hogy mire jó? Szerintem arcvíz, de miért van az odaírva, hogy illatosító?
 http://www.emag.hu/redone-caribbean-borotvalkozas-utani-arcszesz-illatosito-400-ml-8697926016110/pd/DYM7G3BBM/
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető readyz

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 117
Re:Akciók, kedvezmények, kiárusítások, kuponok stb.
« Válasz #278 Dátum: 2016. Szeptember 21. - 21:15:38 »
Ez egy magas alkohol tartalmú kölni, nem kimondottan after shave, de használható arcra is.
Nekem citromos van, ami a törököknél nagy hagyomány, jó illata van de nem tartós.
A Red One cég is Török amúgy.

Emag-on a borotválkozási cuccok nagy része akciós! Lehet berendelek egy Redone balzsamot, merészen illatpróba nélkül.

Nem tudjátok, hogy mire jó? Szerintem arcvíz, de miért van az odaírva, hogy illatosító?
 http://www.emag.hu/redone-caribbean-borotvalkozas-utani-arcszesz-illatosito-400-ml-8697926016110/pd/DYM7G3BBM/

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Akciók, kedvezmények, kiárusítások, kuponok stb.
« Válasz #279 Dátum: 2016. Szeptember 21. - 21:53:08 »
Ti milyen illatot társítanátok az egyes színekhez? Csak mert interneten semmi infót nem találok, már 1 órája, pedig török oldalakat böngészek, meg fórumokat.

Marine (kék)
Energy (piros)
Urban (sárga)

A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Akciók, kedvezmények, kiárusítások, kuponok stb.
« Válasz #280 Dátum: 2016. Szeptember 27. - 16:15:25 »
Na megjött a Red One Marine balzsam. A flakon kulturált, a pumpa a tetején tök jó ötlet.
Illata szörnyű (nekem), nagymuter 1980-as hajlakkjának volt ilyen illata (szaga). Gyanítom, hogy a többi még büdösebb lehet. Az illat szerencsére nem erős, nagyon szolíóid, de órák múlva is ott ólálkodik körülötted.
Hatása kiváló, felfrissíti a bőröm, kényelmesen eloszlatható és szépen beszívódik, utána nem hogy nem zsíros a bőr, de még mintha kicsit mattabb is lenne. Mondjuk én ma, reggel borotválkoztam, most próba képen arctisztítóval átmentem rajta, majd felvittem a balzsamot. Elégedett vagyok, de kíváncsi leszek, hogy közvetlen borotválkozás után milyen lesz.

Szóval, ha az illata is jó lenne akkor valóban ajánlanám, így csak azon bátraknak ajánlom akiknek az ilyen 70-80-as évekbeli illat nem taszító.
Én 30 vagyok és parfümöt használok (2 félét), melyek illata nagyon elüt ettől. Szerintem fiatalabbakhoz ez a Marine nem igazán illik. Ami miatt elhasználom, hogy valóban szolid az illata, így egy kellemes, nem túl erős parfüm simán elfedi.

Ár/érték aránya kiváló: 690 Ft / 250 ml (ingyen szállítással)

Gyanús, hogy az utolsót hoztam el a boltból, ha valakit érdekel akkor 50-100-150 ml-t kimérek a fenti áron (+üvegcse), mert nekem ez kb 1 éves adag. És még a Nivea Sensitive Cool Balzsamjára is kíváncsi vagyok idén.
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Akciók, kedvezmények, kiárusítások, kuponok stb.
« Válasz #281 Dátum: 2016. Szeptember 27. - 19:46:34 »
Asszony hazajött! Eladó a RedOne Marine balzsam  :peace:
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető davidsquint

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 49
Re:Akciók, kedvezmények, kiárusítások, kuponok stb.
« Válasz #282 Dátum: 2016. Szeptember 28. - 14:53:42 »
Asszony hazajött! Eladó a RedOne Marine balzsam  :peace:

 :fetreng:  :fetreng:  :crazy:

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Akciók, kedvezmények, kiárusítások, kuponok stb.
« Válasz #283 Dátum: 2016. Szeptember 28. - 20:29:55 »
Na kicsit pontosítanék az illatot illetően.
Barbon és a Figaro illat sem kedvenc itthon. Alpa, Windsor, Pitralon szóba sem jöhet, éppúgy, mint a Hattric vagy hasonló kaliberű Mülleres AS. Hátha valaki érti így, hogy nekem (+asszonynak) miért nem jön be a Marine illata. Gyanítom, hogy aki a fenti illatok közül egyet is szívébe zárt, az jóban lenne a RedOne termékekkel is.
Hétvégén felteszem a sajátomat is eladba vagy cserére.
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető mokush

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 180
Re:Akciók, kedvezmények, kiárusítások, kuponok stb.
« Válasz #284 Dátum: 2016. Szeptember 28. - 20:31:36 »
Eladó Alpa is akad? :)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici