Szerző Téma: Akciók, kedvezmények, kiárusítások, kuponok stb.  (Megtekintve 115890 alkalommal)

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Akciók, kedvezmények, kiárusítások, kuponok stb.
« Válasz #360 Dátum: 2021. Július 15. - 19:08:35 »
Aki ilyet vesz, nézze meg, nem túl régi-e. Nekem két Proraso szappanom is tönkrement elöregedése útján. Vagy módján.

Nem elérhető Ollli

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 261
Re:Akciók, kedvezmények, kiárusítások, kuponok stb.
« Válasz #361 Dátum: 2021. Július 15. - 20:40:36 »
Mi számít túl réginek?

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Akciók, kedvezmények, kiárusítások, kuponok stb.
« Válasz #362 Dátum: 2021. Július 15. - 21:39:38 »
Azt sajnos nem tudom. Annyi biztos, hogy a lejárati idő végéig (és nyilván még azon túl is egy darabig) működik. De ha elteszed későbbre, aztán eltelik pár év... előkerül és már nem habzik, nem csúszik. Keményszappanokkal ilyesmi nem fordul elő, de ezzel igen.

Nem elérhető mano66

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 184
Re:Akciók, kedvezmények, kiárusítások, kuponok stb.
« Válasz #363 Dátum: 2021. Július 16. - 06:17:00 »
Én már többször rendeltem a Notino-ról semmi baj nem volt a Proraso-val.
RazoRock Game Changer .84-P . RazoRock Silver 400 Plissoft Noir szintetkus borotvapamacs.

Nem elérhető Ollli

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 261
Re:Akciók, kedvezmények, kiárusítások, kuponok stb.
« Válasz #364 Dátum: 2021. Július 16. - 07:51:21 »
Azt sajnos nem tudom. Annyi biztos, hogy a lejárati idő végéig (és nyilván még azon túl is egy darabig) működik. De ha elteszed későbbre, aztán eltelik pár év... előkerül és már nem habzik, nem csúszik. Keményszappanokkal ilyesmi nem fordul elő, de ezzel igen.

Köszi a választ!  :thanks:

Nem elérhető Warper

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 71
Re:Akciók, kedvezmények, kiárusítások, kuponok stb.
« Válasz #365 Dátum: 2021. Július 16. - 08:06:25 »
Ráadásul én rendeltem mellé egy TOBS grapefruitot is. De ahogy látom az eladó topikokat, nem csak én készletezem túl a kencéket  ;D
Az a tervem, elfelezzük ezeket az öcsémmel, csak ahhoz még meg kell győznöm, hogy tényleg dobja el az eldobható borotváit és próbálja ki az R89-emet  :evil:

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Akciók, kedvezmények, kiárusítások, kuponok stb.
« Válasz #366 Dátum: 2021. Július 16. - 08:40:02 »
Magamra veszem ezt a túlkészletezést  ;D De nem, nem készleteztem túl, sőt, még fogok venni krémeket. Olyan nem létezik, hogy túl sok. Tudnád, hogy itt köztünk egyeseknek mekkora szekrénnyi cucca van, meglepődnél. Ráadásul most kaptam egy kedves éltárstól Stirling mintákat, melyeket már alig várom, hogy kipróbálhassak. Egyébként a TOBS Grapefruit-hoz egy megjegyzés, szerintem nem fogod elfelezni, ha megérkezik. Fantasztikus illata van annak a szappannak, és nagyon jó a működése, első szappanom volt attól a márkától, most szinte csak az ő terméküket veszem.
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Akciók, kedvezmények, kiárusítások, kuponok stb.
« Válasz #367 Dátum: 2021. Július 16. - 11:17:15 »
Erre gondoltam én is... természetesen nem írtam semmi olyasmit, hogy baj lenne a Notinóról vásárolt Proroasoval (a gondolatot sem értem amúgy).

A lényeg az lett volna, hogy ha a lejárat közelében járó termék kerül a túlzott készletbe, akkor az így hozzáadódó évek során már megöregedhet a borotvakrém/lágyszappan (ellentétben a keményszappanokkal).

Nem elérhető Warper

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 71
Re:Akciók, kedvezmények, kiárusítások, kuponok stb.
« Válasz #368 Dátum: 2021. Július 16. - 21:46:29 »
Egyébként a TOBS Grapefruit-hoz egy megjegyzés, szerintem nem fogod elfelezni, ha megérkezik. Fantasztikus illata van annak a szappannak, és nagyon jó a működése, első szappanom volt attól a márkától, most szinte csak az ő terméküket veszem.

Hu, ez nagyon jól hangzik, már nagyon várom a hétfőt :D
Szeretek kipróbálni ilyeneket, bár -kövezzetek meg- eddig mindig arra jutottam, hogy a Barbon és a Figaró illata és árcédulája már annyira része az életemnek, hogy mindig az lesz az origó, de néha azért jól esik mást is kipróbálni. Pro(raso)miszkuitás for the win :D

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Akciók, kedvezmények, kiárusítások, kuponok stb.
« Válasz #369 Dátum: 2021. Szeptember 21. - 08:00:26 »
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető Ollli

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 261
Re:Akciók, kedvezmények, kiárusítások, kuponok stb.
« Válasz #370 Dátum: 2021. Szeptember 22. - 14:57:50 »
Kösz, rendeltem is!  :2thumbup:

Nem elérhető Warper

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 71
Re:Akciók, kedvezmények, kiárusítások, kuponok stb.
« Válasz #371 Dátum: 2021. Október 02. - 19:05:37 »
Nem tudom, hogy valakinek érdekes lehet-e pl. utazósnak: a madaras teszkóban 839 Ft a műanyag Wilkinson classic (meg úgy en bloc 40% kedvezmény a Wilkinson cuccokra, 5db-os penge 275, de fém Classic TTO speciel nincs náluk) :

https://online.auchan.hu/shop/elelmiszer/szepsegapolas/ferfi-borotvalkozas/wilkinson-sword-classic-borotvakeszulek.p-9514/396814.v-9517

Ironikus, hogy a "férfi eldobható borotva" kategóriába tették.

Nem elérhető Clown8931

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 222
Re:Akciók, kedvezmények, kiárusítások, kuponok stb.
« Válasz #372 Dátum: 2021. Október 03. - 11:04:04 »
Nem tudom, hogy valakinek érdekes lehet-e pl. utazósnak: a madaras teszkóban 839 Ft a műanyag Wilkinson classic (meg úgy en bloc 40% kedvezmény a Wilkinson cuccokra, 5db-os penge 275, de fém Classic TTO speciel nincs náluk) :

https://online.auchan.hu/shop/elelmiszer/szepsegapolas/ferfi-borotvalkozas/wilkinson-sword-classic-borotvakeszulek.p-9514/396814.v-9517

Ironikus, hogy a "férfi eldobható borotva" kategóriába tették.

Bocsi. Auchanban található a termék akciósan. Tescot írtál véletlenül. Ennyiért nem pénz érte am megéri megvenni.

Nem elérhető Warper

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 71
Re:Akciók, kedvezmények, kiárusítások, kuponok stb.
« Válasz #373 Dátum: 2021. Október 03. - 11:18:28 »
Bocsi. Auchanban található a termék akciósan. Tescot írtál véletlenül. Ennyiért nem pénz érte am megéri megvenni.

Itt a faluban madaras teszkónak hívják az Auchant, azért írtam így, elnézést ;D

Nem elérhető Clown8931

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 222
Re:Akciók, kedvezmények, kiárusítások, kuponok stb.
« Válasz #374 Dátum: 2021. Október 03. - 11:31:30 »
Bocsi. Auchanban található a termék akciósan. Tescot írtál véletlenül. Ennyiért nem pénz érte am megéri megvenni.

Itt a faluban madaras teszkónak hívják az Auchant, azért írtam így, elnézést ;D

Ennyi pénzért nagyon megéri a borotva.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici