Szerző Téma: Shavette és a cserélhetô pengés borotvakések  (Megtekintve 100497 alkalommal)

Nem elérhető zolzozo

• Törzstag
Re:Shavette és a cserélhetô pengés borotvakések
« Válasz #720 Dátum: 2018. Április 28. - 13:42:29 »
Nekem van egy. Egyszerű műanyag nyél, és szerintem jó pengetartó rész. Tetszik, hogy a kis ráhajtóka leér a két lyuk alá. Ha Zugló környékén jársz meg tudom mutatni.

Nem elérhető Forri

• Törzstag
« Válasz #721 Dátum: 2018. Április 28. - 18:50:41 »
Nekem is van, alkalomadtán használom. A penge tartó rész szerintem is jó.
(szerintem)

Nem elérhető Pöcök

• Új tag
  • *
« Válasz #722 Dátum: 2018. Június 05. - 10:07:34 »

Nem elérhető morphin

• Törzstag
« Válasz #723 Dátum: 2019. Február 21. - 09:07:41 »
Sziasztok!

Pár oldallal fentebb volt egy köröm a CJB-vel (megvettem fórumtárstól, majd eltört a rugója...tovább adtam rajta stb stb), de csak nem hagy nyugodni a vérem.  :borz2:

Most egész jó áron van eBay-en (6-7e JMF) és előjött a kérdőjel megint. Viszont ha jól emlékszem volt itt a fórumon olyan, aki vett Sam Seong-ot is (jelenleg Samsong néven árulják kb 10e-ért eBay-en)
A kérdésem az, hogy esetleg van aki mindkettőt használta már? A rugó töréses mizéria miatt kicsit ódzkodom megint CJB-t venni...de lehet csak nagy számok törvénye, hogy nálam tört el. Másnak nem nagyon szokott.
Esetleg valakinek van eladó Sam Seong-ja?  :borz1:

Különben ebben a videóban egy Vietnámi "borbély"-asszonyság simán belerakja a Dorco DE pengét (2 perc 15 másodpercél) a Sam Seong-ba, majd azzal borotvál szakálltól szemhéj-homlokig mindent:
https://youtu.be/Nm_9Dgd0Ymg

Utolsó kérdés: létezik olyan eladó/bolt a neten aki tud küldeni AC típusú pengékből mintákat? Gőzöm sincs melyikkel kellene "kezdeni" és hosszútávon melyik lesz számomra a legideálisabb. Mondjuk 2-2 darab minden fajtából...ilyesmire gondoltam.

DE shavettel már egész jól megy amúgy, de egyrészt csak gagyik vannak egyelőre nekem, másrészt nagyon könnyűek..

Üdv
Tomi

Nem elérhető Qttyyy

• Törzstag
« Válasz #724 Dátum: 2019. Február 22. - 07:04:25 »
Szia!
Itt elég sok fajta van, akár egy darabot is lehet rendelni, és a posta sem túl vészes:
http://www.tryablade.com/
"Nem is normális az, ha valaki egy kicsit nem bolond!" VP

Nem elérhető Monk

• Új tag
  • *
« Válasz #725 Dátum: 2019. Augusztus 25. - 00:55:04 »
Parker srx után elgondolkoztam 1 újabb shavetten.
Van valakinek tapasztalata a Goodfella féle Shibumi Kamisorival? lehet súlyra túl könnyű lenne nekem, de a kinézete tetszetős.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

iddaa net geciktirici