Szerző Téma: Edwin Jagger  (Megtekintve 108920 alkalommal)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Edwin Jagger
« Válasz #195 Dátum: 2014. Április 17. - 05:44:57 »
Egészen idáig tetszett ez a borotva. De most jobba megnéztem a nyakát és hát... nemkéne lett.

:hat:

Nem kis darab.

Ízlés dolga. Én pont tartottam tőle hogy élőben nem lesz annyira szép meg formás, de még jobban tetszik mint a képeken.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Edwin Jagger
« Válasz #196 Dátum: 2014. Április 17. - 09:10:34 »
Egyetértünk. A nyele faszipántos, a nyaka (nekem) nem gyere be.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Edwin Jagger
« Válasz #197 Dátum: 2014. Június 05. - 20:30:43 »
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Edwin Jagger
« Válasz #198 Dátum: 2014. Június 05. - 20:34:47 »
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Edwin Jagger
« Válasz #199 Dátum: 2014. Június 05. - 20:39:49 »
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Edwin Jagger
« Válasz #200 Dátum: 2014. Június 05. - 20:42:58 »
egyetlen fejtípus, amely nekem semmilyen pengével nem igazán hozta a kimagasló eredményt.

Meglehet vele beretválkozni, nem vitatom. De a karakterisztikája nekem túl lagymatag.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Edwin Jagger
« Válasz #201 Dátum: 2014. Június 15. - 18:49:06 »
Korábban többször megemlítettem itt a fórumon, hogy az Edwin Jagger DE89-es borotvámmal nem vagyok megelégedve működésügyileg.

Mivel a borotva önmagában véve nagyon tetszett és tetszik ma is, ezért úgy döntöttem, hogy igenis gyakorolom vele a borotválkozást. Ha más meg van vele elégedve, akkor én is meg leszek, csak a technikámon kell apránként javítgatnom - gondoltam.
Így is tettem és szerintem hamar rá is éreztem a megfelelő módszerre, viszonylag rövid idő alatt értem el vele hibátlan borotválkozásokat.

A második lépés az volt, hogy több hibátlan borotválkozást hajtsak végre vele egymás után, ne csak eseti jelleggel, amely szintén hamar megtörtént. Mára ott tartok, hogy gyakorlatilag minden borotválkozásom ezzel a fejtípussal hibátlan, függetlenül a nyél típusától. (súly, súlypont különbségek lehetnek - ez mondjuk engem nem zavart sosem - szerintem)

Nagyon megszerettem ezt a borotvát és most per pillanat az egyik nagy kedvencem.  :thumbup:
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető eireann

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 273
Re:Edwin Jagger
« Válasz #202 Dátum: 2014. Június 15. - 19:35:17 »
Én bő egy évig nyúztam, de nekem valahogy nem volt tökély. Érdekes, hogy a szintúgy 89-es fejű L6 meg az. Passz.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Edwin Jagger
« Válasz #203 Dátum: 2014. Június 15. - 19:37:49 »
Én bő egy évig nyúztam, de nekem valahogy nem volt tökély. Érdekes, hogy a szintúgy 89-es fejű L6 meg az. Passz.

Nekem minden 89 es " ellenségem "  :fejfal:
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető szoros

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 83
Re:Edwin Jagger
« Válasz #204 Dátum: 2014. Június 17. - 18:22:20 »
Hello,

Azért regisztráltam, mert hozzáértőktől szeretnék megkérdezni egy-két dolgot. Eldobható borotvákat használtam, igaz, sok bajom nem volt velük, de hanyagoltam egy szakállnyíróért cserébe. Azzal amikor letoltam, olyan 3 napos borosta érzet volt. Alapvetően szeretek borotválkozni, szeretem a szertartást, de meg kell adni a módját. Belevágnék ebbe a „művészetbe”, de kellene tanács. Ahogy látom, vannak nagyon drága és olcsóbb készülékek. Ha egy olcsóval elkezdem - csak hogy kipróbáljam egyáltalán -, akkor mit ajánlatok? Ezt a Lord márkájú olcsó sztorit hagyjam inkább vagy kipróbálni azzal is lehet?

Ki, mit ajánlana egyébként?

(Nem tudom, hogy jó helyre írtam-e, de ez pörgött plusz az EJ termékei érdekelnének a jövőben.)

Köszönöm.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Edwin Jagger
« Válasz #205 Dátum: 2014. Június 17. - 18:25:41 »
Kipróbálni a Lord is tökéletes, L5+L6 megvan 3.000ből.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető szoros

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 83
Re:Edwin Jagger
« Válasz #206 Dátum: 2014. Június 17. - 18:29:37 »

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Edwin Jagger
« Válasz #207 Dátum: 2014. Június 17. - 18:32:06 »
Kipróbálni ez is jó!  :fetreng:
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető szoros

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 83
Re:Edwin Jagger
« Válasz #208 Dátum: 2014. Június 17. - 18:33:23 »
Most ez azt jelenti, hogy ennél is vannak sokkal jobbak, vagy azt, hogy nagyon jó, elsőre is akár megvehetem és egy életre szól?

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Edwin Jagger
« Válasz #209 Dátum: 2014. Június 17. - 18:35:26 »
Figyi, elromlott nem fog egyik sem. Ha ez tetszik, amit linkeltél, akkor vedd meg, legfeljebb nem jön be, és eladod. Ugyanezt tudja nagyjából a Lord L6 is, csak ezeröté'.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici