Szerző Téma: Edwin Jagger  (Megtekintve 108483 alkalommal)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Edwin Jagger
« Válasz #210 Dátum: 2014. Június 17. - 18:36:02 »
Kipróbálni a Lord is tökéletes, L5+L6 megvan 3.000ből.

 :+1:

Lordokkal semmi baj, az L5 Gillette tech fej ( bár nem mai konstrukció ( DE ben mi az ?? ) de teszi a dolgát.) L6 meg a 89 es fejek egyik klónja, ami szintén tökéletes annak ki megszokja.

Ezen túl " lényegében " csak a " kűlsőségeket " fizeted meg.

Mondjuk ez kicsit sarkos volt. De tanulófázisban elegendőek a Lordok.  :boldog:
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető szoros

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 83
Re:Edwin Jagger
« Válasz #211 Dátum: 2014. Június 17. - 18:39:04 »
És a pengék kompatibilisek egymáshoz? Vagy ezt néznem kell, hogy épp milyen feje van a készüléknek?

Pamacs kérdéskör? Milyet, mennyiért? :)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Edwin Jagger
« Válasz #212 Dátum: 2014. Június 17. - 18:43:21 »
És a pengék kompatibilisek egymáshoz? Vagy ezt néznem kell, hogy épp milyen feje van a készüléknek?

Pamacs kérdéskör? Milyet, mennyiért? :)

A pengék elsőre kompatibilisek. Lehet egy-egy penge az arcodhoz vagy a teknikádhoz nem kompatibilis.
Tehat nem biztos, hogy egy ugyanazon penge egyikben másikban masképpen szerepel.

Szerezz be lord super chromot, filléres penge, s a középmezőnyben helyezkedik el. Túlságosan nem nyúlsz mellé, van jobb s van rosszabb is tőlle bővéven.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető szoros

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 83
Re:Edwin Jagger
« Válasz #213 Dátum: 2014. Június 17. - 19:04:44 »
Köszi az eddigi válaszokat. Szóval akkor nem feltétlenül kell drága cuccokat beszerezni? Lehet akár egy olcsóbb is hatékony? Én egy pillanatra azt hittem, hogy ez egy komoly befektetés (10 E fölött a készülék, 6-8 E a pamacs, after shave-et láttam 8-ért, plusz szappan stb.)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Edwin Jagger
« Válasz #214 Dátum: 2014. Június 17. - 19:05:02 »
Nekem a nerolis de89 volt a kezdőberetvám és nem bántam meg.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető eireann

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 273
Re:Edwin Jagger
« Válasz #215 Dátum: 2014. Június 17. - 19:43:23 »
Mert 'véletlenül' passzolt az arcbõrödhöz-szakálladhoz.  :handshake:
Más ügyetlenebb felhasználó - pld. én - meg nagyon nem így van vele. A világból ki lehetne kergetni engem - még mindig - ezzel a beretvával.  :whoops:
Nekem sem jött be, én speciel a hype miatt vettem.

Nem elérhető Lord Ickenham

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 806
Re:Edwin Jagger
« Válasz #216 Dátum: 2014. Június 17. - 19:52:13 »
Én a mai napig elvagyok az L6-tal, és mivel mostanában inkább késsel borotválkozom ( :thanks: KunEmber), DE-t nem is fogok egy darabig venni. Én mondjuk igénytelen vagyok, mert a pamacsot sem lihegtem túl. Van egy olcsó sörte, és egy olcsó borz. AS-ben pedig 1000 Ft alatt is van jó, de az illat már ízlés kérdése. Krémben meg a Barbon és a Figaro (99%-ban) mindenkinek bevált.
Arról meg végtelenségig lehet vitatkozni, hogy melyik fejben, melyik penge, stb. Meggyőződésem, még ha erre sokan ugrani is fognak, hogy itt is nagy részben a placebó hatás érvényesül. Amióta nem nyomom nagyon a DE-t az arcomhoz, és figyelek a tartás szögére, egyik pengével sem volt bajom (zöld Astra, Bic, Lordok, Captain, Feather, stb.).

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:Edwin Jagger
« Válasz #217 Dátum: 2014. Június 17. - 20:01:03 »
Én a mai napig elvagyok az L6-tal, és mivel mostanában inkább késsel borotválkozom ( :thanks: KunEmber), DE-t nem is fogok egy darabig venni. Én mondjuk igénytelen vagyok, mert a pamacsot sem lihegtem túl. Van egy olcsó sörte, és egy olcsó borz. AS-ben pedig 1000 Ft alatt is van jó, de az illat már ízlés kérdése. Krémben meg a Barbon és a Figaro (99%-ban) mindenkinek bevált.
Arról meg végtelenségig lehet vitatkozni, hogy melyik fejben, melyik penge, stb. Meggyőződésem, még ha erre sokan ugrani is fognak, hogy itt is nagy részben a placebó hatás érvényesül. Amióta nem nyomom nagyon a DE-t az arcomhoz, és figyelek a tartás szögére, egyik pengével sem volt bajom (zöld Astra, Bic, Lordok, Captain, Feather, stb.).

Az biztos, hogy kellő előkészítés nélkül mindegy milyen készüléket használ az ember, rakhat bele bármilyen pengét, nem fog mosolyogni. Ezt a műfajt valóban lehet egyszerűen és túlzások nélkül csinálni, alap eszközökkel,  bár tény, hogy csábító a paletta a csecsebecsék terén. Ha valaki szűken szeretné mérni, akkor az is menni fog...pamacs...szappan...borotva...vidámság. Felesleges összezavarni a puritán ízlésűeket.

Szabad a döntés joga!  :2thumbup:
Sheffield-England

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Edwin Jagger
« Válasz #218 Dátum: 2014. Június 17. - 20:22:20 »
...
Amióta nem nyomom nagyon a DE-t az arcomhoz, és figyelek a tartás szögére, egyik pengével sem volt bajom (zöld Astra, Bic, Lordok, Captain, Feather, stb.).
:handshake:
Én is ezt gondolom. Egy megtapasztalt készüléken ez készségszinten megy.
Ha azonban kb. 25 féle DE-et használsz egy folytonos mókuskerékben tapasztalsz.  ;D
Más konklúziók is letisztulnak benned ...

Ha meg nem fizetsz ki többet mint a low end termék, lord borotva s pengék, figaró-barbon krém akkor is ápolt kűlsőd lesz
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető herpa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 369
Re:Edwin Jagger
« Válasz #219 Dátum: 2014. Június 17. - 20:34:51 »
Arról meg végtelenségig lehet vitatkozni, hogy melyik fejben, melyik penge, stb. Meggyőződésem, még ha erre sokan ugrani is fognak, hogy itt is nagy részben a placebó hatás érvényesül. Amióta nem nyomom nagyon a DE-t az arcomhoz, és figyelek a tartás szögére, egyik pengével sem volt bajom (zöld Astra, Bic, Lordok, Captain, Feather, stb.).
Én is most kezdek eljutni erre a szintre. Remélem lassan majdnem mindegy lesz a borotva és a penge.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Edwin Jagger
« Válasz #220 Dátum: 2014. Június 17. - 21:32:41 »
Nem vagyunk egyformák. De hidd el hogy van érdeklődés leírásra, de mindenki más, ennyi. Engem spec érdekel minden, bár elég maximalista vagyok a hobbik terén. Zsebnek sajna.:))
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:Edwin Jagger
« Válasz #221 Dátum: 2014. Június 17. - 21:34:13 »

Ezt sokan nem veszik figyelembe itt. Sokszor érzem úgy, hogy tök felesleges bármilyen topikba termék bemutatót írni. Mert minek. Sok fórumtárs szerint a Barbonnál meg a Lordnál úgysincs jobb, csak drágább.  :jajne:

Ez összetett dolog, ugye tudod?

A Barbon jó, a Figaró jobb, mindkettő olcsó, az MWF többe kerül, de nem drága és sokkal jobb!

Az L6 príma, de L6 marad és mindenki szeretne egy megfelelő, jól működő készüléket, ami nem L6.

Mindenki oda fejlődik, ahová szeretne, vagy tud, ez így van rendjén. Kár lenne kategorizálni, itt mindenki borotválkozik és egyre jobban teszi ezt, vagy így, vagy úgy, s erre kölcsönösen ösztönözzük egymást a tanácsainkkal, beszámolóinkkal.

Hol itt a gond, nem vagyunk egy formák.

(bocsi a szóismétlésért, írtam, miközben bbuffy elküldte a bejegyzést)
Sheffield-England

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Edwin Jagger
« Válasz #222 Dátum: 2014. Június 17. - 21:38:13 »
...
Ha meg nem fizetsz ki többet mint a low end termék, lord borotva s pengék, figaró-barbon krém akkor is ápolt kűlsőd lesz
Akkor is ápolt külsõd lesz, ha százszorosába kerülõ termékeket használsz. Vagy valahol közép úton terheled a pénztárcád. Mert megteheted.

Ez a fórum errõl is szólna. - Mostanában fõleg nem errõl szól. - Mert a minimum konfigurációkban semmi említésre méltó nincs. Azon kívül, hogy jó és használható.  :sör:

Ezt sokan nem veszik figyelembe itt. Sokszor érzem úgy, hogy tök felesleges bármilyen topikba termék bemutatót írni. Mert minek. Sok fórumtárs szerint a Barbonnál meg a Lordnál úgysincs jobb, csak drágább.  :jajne:

Nem ezt én sose jelentettem ki, bár saját árszintükön kategória győztesek, ezt bizton jelentem.ki.

Csak azt akartam világossá tenni, hogy minimális összeget áldozva is élvezni lehet ezt a világot.

Le lehet menni a Balatonra Ladával BMW vel s SLK val is.
Mind a három ugyan azon a betonon ugyan oda, kressz betartásával elvileg egyszerre ér majd le. Természetesen mind a három kocsiban utazók más más élménnyel szállnak majd ki az arany parton.

Most elég a Lada, s ha rákap az ízére, úgy sincs megállás!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető szoros

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 83
Re:Edwin Jagger
« Válasz #223 Dátum: 2014. Június 17. - 21:44:53 »
Tök jó a fórum, meg minden tanács, termékbemutató stb., csak így tovább. Annyi már lejött, hogy amiért idejön az ember, azt úgysem kapja meg (hanem többet).
Nem lesz senki, aki kimondja, hogy csak ez a jó, a tuti - ezt vedd. És ez talán így is van rendjén. Mindenkinek meg kell tapasztalnia és talán így a jó. Azt hiszem, az az ésszerű, ha veszek egy alap, de használható borotvakészüléket, alap dolgokat és kipróbálom. Máris lesz összehasonlítási alapom, érezni fogom, hogy ez OK vagy nem OK, és akkor még mindig van hova fejlődni. Nem biztos, hogy az a legjobb, hogy az ember egyből a legdrágábbat akarja, fontos az evolúció. :)

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Edwin Jagger
« Válasz #224 Dátum: 2014. Június 17. - 21:53:22 »
Nem biztos, hogy az a legjobb, hogy az ember egyből a legdrágábbat akarja, fontos az evolúció. :)
Márcsak azért sem, mert a közepes árszínvonal körül van vagy 30 (ha nem 50) féle borotva (maga a Merkur nemtudomhány borotvát gyárt, se sokat), a drágábbak közül meg mondjuk minimum 10, szóval azzal se mész sokra ha eldöntöd hogy neked márpedig a drágább kell. A Lord L6 jó elindulni, aztán majd meglátod merre tovább.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici