Szerző Téma: Edwin Jagger  (Megtekintve 108820 alkalommal)

Nem elérhető herpa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 369
Re:Edwin Jagger
« Válasz #405 Dátum: 2015. Október 13. - 11:30:30 »
Nekem sem csúszik, sőt éppen azért választottam, mert stabilabbnak tűnt.

Nem elérhető GPF

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 400
Re:Edwin Jagger
« Válasz #406 Dátum: 2015. Október 14. - 15:55:16 »
Mától én is egy DE89L boldog tulaja vagyok. A Neroliban vettem, kaptam hozzá ajándékba egy ici-pici tégely mandula illatú Trumper borotvakrémet. Már alig várom az első próbát :)

Adtak hozzá Derby pengét, valószínűleg ez lesz a kísérleti alany.

Egy Weishi-t cserélek le rá.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Edwin Jagger
« Válasz #407 Dátum: 2015. Október 14. - 16:02:03 »
sok sikert hozzá
de lehet nem a Derby lesz hozzá a legkedvesebb pengéd
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető GPF

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 400
Re:Edwin Jagger
« Válasz #408 Dátum: 2015. Október 14. - 16:58:25 »
Nagyon tapasztalatlan vagyok, nem tudok érdemi véleményt alkotni a pengékről.
Pedig közben megjött az ebay-es penge próbacsomagom Feather-rel, Astrákkal és vannak Lordjaim is.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Edwin Jagger
« Válasz #409 Dátum: 2015. Október 14. - 17:02:30 »
Kezd Lord Sc vel az elég megbocsájtó.

A feathert a végére hagyd. Nem biztos hogy bejövős lesz, de ellenben össze vissza vághatod magad
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Galambos Tarzan

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 37
Re:Edwin Jagger
« Válasz #410 Dátum: 2015. Október 14. - 18:31:18 »
Zöld Astrával kiváló a EJ89, nekem is van itthon vagy 6 féle másik pengém, de ezzel nagyon jól működik. Feather kaszabolós volt eléggé. Nem is nagyon kísérletezem tovább, zöld Astraból tervezek beszerezni hozzá egy 50 -es pakkt ha kifogytam, aztáb egy jó ideig letudva a penge kérdés :) A Derbyről összességében sehol nem áradoznak, persze ez egy bizonyos szinten szubjektív dolog. Nekem az Astra volt az amivel néhány borotválkozas után teljesen sima lett az arcom a harmadik kör végére, irritáció és vágás nélkül, főleg ha AS helyett körömvirág krémet használok.

Nem elérhető GPF

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 400
Re:Edwin Jagger
« Válasz #411 Dátum: 2015. Október 14. - 18:39:47 »
A Weishi-vel próbáltam a Lord SC-t. Az arcomon jó volt, de a nyakam kivörösödött eléggé. Persze lehet, hogy nem a pengétől, hisz nem tudok kétszer egyformán borotválkozni...

Nem elérhető GPF

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 400
Re:Edwin Jagger
« Válasz #412 Dátum: 2015. Október 15. - 11:33:29 »
Végül egy zöld Astra-val avattam fel az új borotvát.
Nagyon kellemes és hatékony volt. Minden irritáció nélkül közel tökéletes eredményt értem el. A végén keresni kellett a tapintható borostát. Még sikerült találni, de ezt betudom a tapasztalatlanságomnak.
Szóval örülés van :)

Nem elérhető Galambos Tarzan

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 37
Re:Edwin Jagger
« Válasz #413 Dátum: 2015. Október 15. - 12:00:57 »
Végül egy zöld Astra-val avattam fel az új borotvát.
Nagyon kellemes és hatékony volt. Minden irritáció nélkül közel tökéletes eredményt értem el. A végén keresni kellett a tapintható borostát. Még sikerült találni, de ezt betudom a tapasztalatlanságomnak.
Szóval örülés van :)

Mondtam én, hogy jó az :)

Nem elérhető GPF

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 400
Re:Edwin Jagger
« Válasz #414 Dátum: 2015. Október 15. - 14:16:53 »
Köszi utólag is!
Azért ki fogom próbálni másokkal is. Egyrészt mert vannak, másrészt mert kíváncsi vagyok.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Edwin Jagger
« Válasz #415 Dátum: 2015. Október 15. - 14:32:42 »
Ki kell próbálni!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető GPF

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 400
Re:Edwin Jagger
« Válasz #416 Dátum: 2015. Október 23. - 19:18:51 »
Ma megvolt a próba a Derby-vel is. Nekem tetszett. Nem nagyon éreztem a különbséget az Astra-hoz képest.  :bocs:

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető PTibi22

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 41
Re:Edwin Jagger
« Válasz #419 Dátum: 2015. November 08. - 20:03:34 »
Egyébként nekem is megjött a DE89L-lem,csak még nem igazán volt időm véleményt írnom róla. :D Nekem is küldtek kis pici tégelyben krém mintát a Parfüm Nerolitól,mint ahogy az egyik előttem hozzászólónak. Edwin Jagger Cooling Menthol nevezetű,kegyetlen jó illatú. Csak hogy nekem a beígért Derby pengék helyett egy csomag FEATHERT küldtek!  :hurra: Dobozán is rajta van a címke,hogy egy csomag Featherrel megspékelve,szóval nem véletlen volt a dolog. Mindig is kíváncsi voltam rá,hogy milyen az a nagybetűs pengék netovábbja, és most hála a sorsnak végre megtudhatom (majd,ha elhasználtam a jelenlegi,természetesen zöld Astrát). A borotváról meg annyit,hogy bánom,hogy nem ezt a borotvát vettem meg elsőre a Mühle helyett. Egyszerűen tökéletes a súlya és annak az  elosztása,és egy-két emberrel szemben szerintem azért érezhető a különbség a Mühle,meg az EJ között,hiába csak tizen pár gramm van köztük.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici