Szerző Téma: Edwin Jagger  (Megtekintve 108464 alkalommal)

Nem elérhető Pruchoc

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Edwin Jagger
« Válasz #450 Dátum: 2016. Március 09. - 08:34:41 »
Mostantol en is egy EJ DE 89LBl buszke tulaja vagyok :) elso borotvalkozasrol vegyesek az elmenyek, talan a tipikus kezdo hibak miatt, de egy kis gyakorlas utan tokeletes lesz :) milyen penget ajanlotok kezdoknek es erzekeny borueknek? Ez a feather amit hozza kaptam, elegge harapos volt elso klasszikus borotvalkozasra.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Edwin Jagger
« Válasz #451 Dátum: 2016. Március 09. - 08:58:48 »
Nincs érzékeny bőr!!!!!

Ne nyomd, keressed az ideális vágószöget és puhits-hidratálj jobban.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető GPF

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 400
Re:Edwin Jagger
« Válasz #452 Dátum: 2016. Március 09. - 09:06:46 »
Idézet
milyen penget ajanlotok kezdoknek es erzekeny borueknek? Ez a feather amit hozza kaptam, elegge harapos volt elso klasszikus borotvalkozasra.

Nekem eléggé bevált a nem sokra tartott Derby. Azzal szinte megvágni sem tudtam magam. Nem olyan haladós vele a borotválkozás, mint egy élesebb pengével, de a félelmek legyőzésére nagyon alkalmas :)

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Edwin Jagger
« Válasz #453 Dátum: 2016. Március 09. - 09:14:42 »
Tényleg nem bántásból írom, de ez a nincs érzékeny bőr duma olyan a 21. században, mint pl. az, hogy a Nap kering a Föld körül. Vagy, hogy a repülőnél nehezebb tárgyak nem képesek repülni, stb...
 :bocs:
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Edwin Jagger
« Válasz #454 Dátum: 2016. Március 09. - 09:42:06 »
Tényleg nem bántásból írom, de ez a nincs érzékeny bőr duma olyan a 21. században, mint pl. az, hogy a Nap kering a Föld körül. Vagy, hogy a repülőnél nehezebb tárgyak nem képesek repülni, stb...
 :bocs:

Black:

Érdekes, mindenki, aki itt "érzékeny a bőröm", mondattal indított, s később megtalálta a neki legjobb késszülék-penge-szappan vagy kés és előbbiek kombinációját, az elfelejtette az irritációt, amennyiben, betartotta a hidratálás helyes folyamatát.

- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Edwin Jagger
« Válasz #455 Dátum: 2016. Március 09. - 09:50:39 »
 :offtopik:
(szerintem)

Nem elérhető Pruchoc

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Edwin Jagger
« Válasz #456 Dátum: 2016. Március 09. - 09:56:33 »
Igy az elejen a legnagyobb gondot a helyes szog megtalalasaban latom. Modern muanyag vegtelen penges borotvarol allok at, ami ugye koveti az arcvonalat. Azert is kerdeztem ra valami megbocsatobb pengere amig nem lesz termeszetes a helyes szog.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Edwin Jagger
« Válasz #457 Dátum: 2016. Március 09. - 10:02:59 »
Igy az elejen a legnagyobb gondot a helyes szog megtalalasaban latom. Modern muanyag vegtelen penges borotvarol allok at, ami ugye koveti az arcvonalat. Azert is kerdeztem ra valami megbocsatobb pengere amig nem lesz termeszetes a helyes szog.

Zöld Astra!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető atteeharp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1550
Re:Edwin Jagger
« Válasz #458 Dátum: 2016. Március 09. - 10:10:49 »
Én a kék Astra-t mondanám, de itt sokan utálják.
Vagy még inkább a Lord Super Chrome-ot, az nagyon barátságos penge de mégis éles.

A Feather amúgy is elég megosztó penge, én most barátkozok vele egy Parker OC-ben. Harapósabb mindennél.
Szerintem nyugodtan vedd ki, tedd félre vissza a papírjába, aztán ha javult a technikád, és már nem remeg a kezed attól hogy penge van a kezedben, tedd vissza.
Ja, félő hogy veszít az éléből a pakolgatás során, de jelen esetben te most örülnél is neki szerintem  :futyul:

Nem elérhető Pruchoc

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Edwin Jagger
« Válasz #459 Dátum: 2016. Március 09. - 11:23:00 »
Én a kék Astra-t mondanám, de itt sokan utálják.
Vagy még inkább a Lord Super Chrome-ot, az nagyon barátságos penge de mégis éles.

A Feather amúgy is elég megosztó penge, én most barátkozok vele egy Parker OC-ben. Harapósabb mindennél.
Szerintem nyugodtan vedd ki, tedd félre vissza a papírjába, aztán ha javult a technikád, és már nem remeg a kezed attól hogy penge van a kezedben, tedd vissza.
Ja, félő hogy veszít az éléből a pakolgatás során, de jelen esetben te most örülnél is neki szerintem  :futyul:
Atneztem a forumot is, es szerintem megfogadom a tancsod! Ezt a penget ferreteszem gyakorlottabb idokre es beszerzek vagy valamelyik Astrat, vagy Derbyt. Kar hogy nincs valami kisebb szett tobb fajta pengevel ahol lehetne probalgatni :)

Nem elérhető atteeharp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1550
Re:Edwin Jagger
« Válasz #460 Dátum: 2016. Március 09. - 11:25:54 »
devan-devan-devan!  :crazy:
http://borotvaforum.hu/index.php?topic=2212.0

Kérhetsz 2db-ot is, amennyire tudom.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Edwin Jagger
« Válasz #461 Dátum: 2016. Március 09. - 11:49:12 »
Érdekes, de nekem még mindig érzékeny a bőröm. A legjobb kombinációval sem tudnék naponta borotválkozni. Persze lelkes kezdő vagyok még, de akkor is.


Érdekes, mindenki, aki itt "érzékeny a bőröm", mondattal indított, s később megtalálta a neki legjobb késszülék-penge-szappan vagy kés és előbbiek kombinációját, az elfelejtette az irritációt, amennyiben, betartotta a hidratálás helyes folyamatát.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Edwin Jagger
« Válasz #462 Dátum: 2016. Március 09. - 11:51:01 »
Érdekes, de nekem még mindig érzékeny a bőröm. A legjobb kombinációval sem tudnék naponta borotválkozni. Persze lelkes kezdő vagyok még, de akkor is.


Érdekes, mindenki, aki itt "érzékeny a bőröm", mondattal indított, s később megtalálta a neki legjobb késszülék-penge-szappan vagy kés és előbbiek kombinációját, az elfelejtette az irritációt, amennyiben, betartotta a hidratálás helyes folyamatát.
20-30 év és megszokod. Max nem.
 ;D
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Edwin Jagger
« Válasz #463 Dátum: 2016. Március 09. - 11:52:43 »
Jelenleg ez utóbbi.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Edwin Jagger
« Válasz #464 Dátum: 2016. Március 09. - 12:05:44 »
 :offtopik: on
Aki ismer tudja, hogy 110 %-ig, azaz maximálisan hiszek az arcbőr alapos előkészítésében, borotválkozás előtt. Ezzel nagyban lehet csökkenteni az arcbőr irritálását! Ez elvitathatatlan!

De, hogy nincs érzékeny arcbőr, az egészen egyszerűen nonszensz.
A nők nem finganak/nem tudnak fingani pl. az a szint, bár ezer és egy bocsánat a vulgaritásért.  :whoops:

Tőlem lehet offtopik is, max törlésre, vagy áthelyezésre kerül...
Lajong és bolotvál! ;-)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici