Szerző Téma: Edwin Jagger  (Megtekintve 108443 alkalommal)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Edwin Jagger
« Válasz #465 Dátum: 2016. Március 09. - 12:19:27 »
Érdekes, de nekem még mindig érzékeny a bőröm. A legjobb kombinációval sem tudnék naponta borotválkozni. Persze lelkes kezdő vagyok még, de akkor is.


Érdekes, mindenki, aki itt "érzékeny a bőröm", mondattal indított, s később megtalálta a neki legjobb késszülék-penge-szappan vagy kés és előbbiek kombinációját, az elfelejtette az irritációt, amennyiben, betartotta a hidratálás helyes folyamatát.

Utolsó off:

Nem említettem, hogy napi borotválkozás!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Edwin Jagger
« Válasz #466 Dátum: 2016. Március 09. - 12:59:02 »
A nők nem finganak/nem tudnak fingani

Megtanulnak az első várandósságuk alatt...

...az ovis lányom pedig egy komplett biogáz-telep.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Pruchoc

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Edwin Jagger
« Válasz #467 Dátum: 2016. Március 09. - 13:00:00 »
A nők nem finganak/nem tudnak fingani

Megtanulnak az első várandósságuk alatt.

Nem elérhető Pruchoc

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Edwin Jagger
« Válasz #468 Dátum: 2016. Március 09. - 13:00:41 »
Hopp :)

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Edwin Jagger
« Válasz #469 Dátum: 2016. Március 09. - 13:32:12 »
Egy kezdőnél kár volna bőrérzékenységről vitázni, hiszen feltehetően még a borotválkozás semelyik fázist nem csinálja megfelelően. Érdemes borotválkozás nélkül kipróbálni a krémet, szappant. Ha az nem üti ki, akkor majdnem minden rendben lesz, csak gyakorolni kell, és megtalálni a számára leginkább kellemes eszközöket.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Edwin Jagger
« Válasz #470 Dátum: 2016. Március 09. - 13:37:42 »
Ezt írtam én is. S az allergiás, illetve összetevőre érzékenység nem egyezik az érzékeny bőrrel, annál mindíg kiütés van.

Ne szaladjun bele az orvosi eszmefuttatásokba.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Gab

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 252
Re:Edwin Jagger
« Válasz #471 Dátum: 2016. Március 09. - 14:01:10 »
Érdemes többféle pengét kipróbálni. A feather-t így az elején én sem ajánlanám. Kék astra nálam (is) egy abszolút megengedő penge. Előkészítés legyen megfelelő és ne nyomd rá az arcodra. Menni fog.

Nem elérhető Pruchoc

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Edwin Jagger
« Válasz #472 Dátum: 2016. Március 09. - 14:07:36 »
Erdekes parositas az EJ tol, hogy egy ennyire elnezo borotvahoz ilyen agressziv penget csomagolnak.

Nem elérhető Pruchoc

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Edwin Jagger
« Válasz #473 Dátum: 2016. Március 09. - 21:05:50 »
Ajanlasra beszereztem egy kek es egy zold csomag Astrat, keket probaltam most ki. Koszonom a tippet! Feathertol sokkal kimeletesebb. Remelem nem fog sokaig tartani a helyes szog berogzodese :)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Edwin Jagger
« Válasz #474 Dátum: 2016. Március 09. - 21:23:33 »
Idézetet írta: Pruchoc link=topic=1831.msg156561#msg156561 dy457553950
Ajanlasra beszereztem egy kek es egy zold csomag Astrat, keket probaltam most ki. Koszonom a tippet! Feathertol sokkal kimeletesebb. Remelem nem fog sokaig tartani a helyes szog berogzodese :)

Ha megvan, onnan mindegy milyen éles a penge!

Csak nenyomd, s óvakodj az oldalra húzástól
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Jim74

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 429
Re:Edwin Jagger
« Válasz #475 Dátum: 2016. Március 11. - 07:34:33 »
Ajanlasra beszereztem egy kek es egy zold csomag Astrat, keket probaltam most ki. Koszonom a tippet! Feathertol sokkal kimeletesebb. Remelem nem fog sokaig tartani a helyes szog berogzodese :)
Mindenféleképpen próbáld ki szerintem a Lord SC-t és esetleg a kék Personna-t.
Csak megerősíteni tudom az előttem szóló tapasztaltabb Fórumtársakat. Nagyon fontos a jó előkészítés és a megfelelő technika. Amikor elkezdtem a DE pályafutásomat még egy Gillette Slim Twist készülékkel és Lord SC pengével is úgy nézett ki a fejem a borotválkozás után, mint egy zombiapokalipszis közepén borotválkoztam volna.  :crazy:
Lassan két év alatt sikerült eljutnom oda, hogy egy R41@2011 zöld Astra pengével sem okoz különösebb problémát.
De az is tény, hogyha egy bizonyos borostahosszúság alatt állok neki borotválkozni, akkor a nyakamon gyakran előfordul az irritáció, akármilyen alaposan készítem elő az arcbőröm.

Egy a lényeg, ne keseredj el, még az én "fakezemmel" is látványos fejlődést lehetett elérni  ;D

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Edwin Jagger
« Válasz #476 Dátum: 2016. Március 11. - 07:44:54 »
Ezt szeretem ebben a közösségben, bárki aki újonnan érkezi, és csak egy fikarcnyi jelét is mutatja az idetartozni akarok szándéknak, annyi vállveregetést kap, mint ezidáig, sosem.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Edwin Jagger
« Válasz #477 Dátum: 2016. Március 11. - 07:49:22 »
Ezt szeretem ebben a közösségben, bárki aki újonnan érkezi, és csak egy fikarcnyi jelét is mutatja az idetartozni akarok szándéknak, annyi vállveregetést kap, mint ezidáig, sosem.
Igen, 97.5 % a zelégedettségi indeksz az oldalra. :sör: ;D
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Edwin Jagger
« Válasz #478 Dátum: 2016. Március 11. - 09:56:13 »
De ki az a 2.5% :)
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Edwin Jagger
« Válasz #479 Dátum: 2016. Március 11. - 10:21:44 »
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici