Szerző Téma: Szappan, krém  (Megtekintve 493463 alkalommal)

Nem elérhető ultra

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 534
Re:Szappan, krém
« Válasz #2085 Dátum: 2013. December 20. - 13:34:50 »
Udv, a regi XXX formula az teljes egeszeben az Acqua di Parma volt , lagy szappan formaban. Nem volt szerencsem hozza de az uj az kevesbe intenziv, szamomra a hagyomanyos szappan illat erzodik ki belole. Hasonlo mint a Cella, de a mandula illata nelkul, allaga pedig  lagyabb mint pl. a Proraso.  Termeszetesen faggyus ,a hab, tartossag, hidratalas 10/10, es habar az illat nem kulonleges minden mas igen. Razorock-tol van waxom, meg balzsamom is , az alapja mindkettonek ugyanaz es ehhez jon hozza az esszencia vagy  parfum. Intenziv illatok , tartosak , hidratalas ok. A balzsam az muanyag flakon ,a waxok pedig kis uvegtegely. Inkabb az utobbi ha valasztani kell. Minosegben nalam ezek kozepkategoria, a szappanok viszont a csucson. A levedula az egyik kedvenc illatom , a chianti nekem nem az igazi, a king louis sokkal jobb tole, a Mike's levendula meg meginkabb.

Nem elérhető GianniV

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1984
Re:Szappan, krém
« Válasz #2086 Dátum: 2013. December 20. - 14:34:14 »
Udv, a regi XXX formula az teljes egeszeben az Acqua di Parma volt , lagy szappan formaban. Nem volt szerencsem hozza de az uj az kevesbe intenziv, szamomra a hagyomanyos szappan illat erzodik ki belole. Hasonlo mint a Cella, de a mandula illata nelkul, allaga pedig  lagyabb mint pl. a Proraso.  Termeszetesen faggyus ,a hab, tartossag, hidratalas 10/10, es habar az illat nem kulonleges minden mas igen. Razorock-tol van waxom, meg balzsamom is , az alapja mindkettonek ugyanaz es ehhez jon hozza az esszencia vagy  parfum. Intenziv illatok , tartosak , hidratalas ok. A balzsam az muanyag flakon ,a waxok pedig kis uvegtegely. Inkabb az utobbi ha valasztani kell. Minosegben nalam ezek kozepkategoria, a szappanok viszont a csucson. A levedula az egyik kedvenc illatom , a chianti nekem nem az igazi, a king louis sokkal jobb tole, a Mike's levendula meg meginkabb.

Nagyon köszönöm az infókat, sokat segítettél!
Egyben szolgálati közlemény:

Aki RazoRock-ot kíván rendelni a shaving.ie-től, az januárban a teljes RazoRock kínálatból fog tudni választani.
Buga Józsi nem szép ember, de gavallér...

Nem elérhető snake

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1570
Re:Szappan, krém
« Válasz #2087 Dátum: 2013. December 20. - 19:31:29 »
Van egy I Coloniali szappanom, ami a vége felé jár, kezd "kifáradni", nem habzik úgy.  Fel lehet valahogy éleszteni?  Még van benne vagy 40-50 borotválkozásra való, sajnálnám kidobni.  Arra gondoltam hogy lereszelem, kicsit bevizezem, esetleg rakok bele valami semleges illatú krémből (pl Figaró).  Hmm?

Szerintem reszeld le, aztán esetleg reszelj mellé mást is.

Nekem is van ilyen kutyult cuccom, teljesen jól működik.
Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba. (Rejtő J.)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Szappan, krém
« Válasz #2089 Dátum: 2013. December 21. - 07:11:47 »
A coolt ismerem, az nem rossz, kicsit Adidas illat. Az ára tűnik kicsit soknak, bár postával együtt... Nemtom.
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Szappan, krém
« Válasz #2090 Dátum: 2013. December 21. - 10:11:36 »
A coolt ismerem, az nem rossz, kicsit Adidas illat. Az ára tűnik kicsit soknak, bár postával együtt... Nemtom.
Hat darab tiz font
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Szappan, krém
« Válasz #2091 Dátum: 2013. December 21. - 10:31:44 »
Még a régebbi csomagolásokat láttam, ez a design most nagyon Nivea koppintás. Nem rosszak amúgy (bár nem ismerem mindet, de kb. csak az illatösszetevők változnak...), olyan...Derby szint. És az sem rossz! :D Jól működnek a török cuccok.
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Szappan, krém
« Válasz #2092 Dátum: 2013. December 21. - 13:59:55 »
Üdv Mzperx!  :sör:

Palmolive borotvakrémet vadászva jártam a helyi goods marketben, de persze nem találtam. Helyette láttam ilyen Gillette gélt. Hasonlóan roppant magas ára volt, de ott hagytam, mert be vagyok tárazva krémekkel és szappannal is eléggé, max a Palmolive férne még el a repertoárban.

Az az egy ami mozgatja ebben a fantáziám, hogy gél, nem krém, ezért aztán kipróbálnám. Azóta mozgatja a fantáziám, amióta lehet kapni Avonosat, meg talán Oriflame-eset is, hogy vajon milyen jellegű habot lehet készíteni belőle.

Na mindegy, ha arra járok lehet, hogy veszek egy tubussal, végül is egy próbát megér...
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető mzperx

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 23
Re:Szappan, krém
« Válasz #2093 Dátum: 2013. December 21. - 16:57:26 »
Üdv. Az van a dobozra írva hogy shave gel concentrate, azaz gél koncentrátum, kb egy nagy borsószemnyit raktam a pamacsra. Elkezdtem kevés vízzel, és olyan sűrű krém lett belőle mint egy arckrém.Ahogy több vizet tettem hozzá megtáltosodott és rengeteg hab lett belőle. Így első próbálkozásra tetszett, úgy gondolom 99 ft nem pénz érte. Gondolom ellentétben sok igazi krémmel, ez szintetikus cuccokból készül, de egész jól használható.

Üdv Mzperx!  :sör:

Palmolive borotvakrémet vadászva jártam a helyi goods marketben, de persze nem találtam. Helyette láttam ilyen Gillette gélt. Hasonlóan roppant magas ára volt, de ott hagytam, mert be vagyok tárazva krémekkel és szappannal is eléggé, max a Palmolive férne még el a repertoárban.

Az az egy ami mozgatja ebben a fantáziám, hogy gél, nem krém, ezért aztán kipróbálnám. Azóta mozgatja a fantáziám, amióta lehet kapni Avonosat, meg talán Oriflame-eset is, hogy vajon milyen jellegű habot lehet készíteni belőle.

Na mindegy, ha arra járok lehet, hogy veszek egy tubussal, végül is egy próbát megér...

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Szappan, krém
« Válasz #2094 Dátum: 2013. December 23. - 11:03:36 »
Van egy I Coloniali szappanom, ami a vége felé jár, kezd "kifáradni", nem habzik úgy.  Fel lehet valahogy éleszteni?  Még van benne vagy 40-50 borotválkozásra való, sajnálnám kidobni.  Arra gondoltam hogy lereszelem, kicsit bevizezem, esetleg rakok bele valami semleges illatú krémből (pl Figaró).  Hmm?

Szerintem reszeld le, aztán esetleg reszelj mellé mást is.

Nekem is van ilyen kutyult cuccom, teljesen jól működik.
Apróra vágtam késsel (reszeléshez lusta voltam), összekutyultam Derby borotvakrémmel (ez is mentolos, az is), aztán beleraktam egy üres TOBS tégelybe.  Nagyon jól muzsikál, a Derby mentolossága kiment belőle az első három alkalommal, de azóta is jó habot ad, szóval tényleg sikerült megmenteni.

(Valamiért apósomék kutyájának nagyon tetszik ez a szappan, felmászik és önfeledten szagolgatja a fejem  :))

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Szappan, krém
« Válasz #2095 Dátum: 2013. December 23. - 18:57:35 »
Lehet, hogy valami mást érez ottan. ;)
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Qttyyy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Szappan, krém
« Válasz #2096 Dátum: 2013. December 23. - 19:25:26 »
Fokhagymás kolbász?  ;D
"Nem is normális az, ha valaki egy kicsit nem bolond!" VP

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Szappan, krém
« Válasz #2097 Dátum: 2013. December 23. - 20:26:33 »
Lehet, hogy itt van a kutyuska elásva:

összekutyultam
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Karak03

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 759
Re:Szappan, krém
« Válasz #2098 Dátum: 2013. December 23. - 21:32:24 »
Ez vajon milyen lehet?
http://www.ebay.co.uk/itm/Arko-Shaving-Cream-Combo-Set-/290867817385?pt=UK_Health_HairRemoval_RL&hash=item43b912aba9
A debreceni goodsmarket-ben lehet kapni 4-5 félét + a rúdszappant. Tényleg jó ár-érték arány. 
" Bárhova mész a bicskádat és a f.....at mindig vidd magaddal
-mert sose tudod mivel kínálnak! "

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Szappan, krém
« Válasz #2099 Dátum: 2013. December 30. - 09:22:54 »
Családtag rendelt mindenféle szappanokat a Mannától. Kérdezte hogy nem akarok-e a borotválkozószappanjukból. Mondtam hogy nem, egyrészt van itthon egy csomó más termék ami még kis sincs bontva, másrészt a "kézműves" vonalra első reakcióm hogy visítva elszaladok, de azért kíváncsiságból megkérdezem: próbálta már vki?

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici