Szerző Téma: Szappan, krém  (Megtekintve 200951 alkalommal)

Nem elérhető kleithos

• Új tag
  • *
Re:Szappan, krém
« Válasz #3375 Dátum: 2017. Június 03. - 08:55:13 »
Ezeket a termékeket ismeri valaki? Biobaza.

Ha jól tévedek talán szlovén cég természetes bio kozmetikumai. Állítólag jó minőségűek, bár a borotvaszappanként árult termékük max arctisztításra alkalmas. Azt próbáltam. Arra viszont jó. Borotválkozásra alkalmatlan.

Nem elérhető gprinz

• Törzstag
« Válasz #3376 Dátum: 2017. Június 04. - 22:12:32 »
Én pont most kezdtem el használni Biobaza Shaving Serum-ot, és ASB-t. AZ illata jó. A szérum átlátszó olajos állagú, de vízzel keveredő, oldódó cucc, csupa finomsággal. Pamaccsal kell felvinni, de a képződő hab nem olyan sűrű mint egy szappannál. Kiválóan síkosít és hidratál. Az ASB kb. azonos illat, jól ápol. A feketeszappant nem próbáltam.

"Iuris praecepta sunt haec: honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere." (Ulpianus)

Nem elérhető pmol322

• Törzstag
« Válasz #3377 Dátum: 2017. Június 16. - 11:01:02 »
Most jutottam oda, hogy beraktam T.Z.-től, kb két éve kapott Derby szappant ( non hungary, original Turkey ) a mindennapos tégelybe.
Illata szappan, nem olyan erőteljes mint az Arkó, működése ( tudom művebb mint a sok másik amim van ), ár-érték arányában ( főképpen mert ajándék, de szereztem be már egy 150g-s origit), kenterbever sok mást.

Nem csúcskategória, nem az Angol premier league, de mindennaposra teljesen helyén van.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

iddaa net geciktirici