Szerző Téma: Szappan, krém  (Megtekintve 229402 alkalommal)

Nem elérhető kleithos

• Törzstag
Re:Szappan, krém
« Válasz #3525 Dátum: 2018. Március 21. - 21:58:00 »
Működése milyen?

Nem elérhető kleithos

• Törzstag
« Válasz #3526 Dátum: 2018. Március 21. - 22:09:16 »
5
Honnan lehet beszerezni, és mennyibe kerül?

Nem elérhető romsitsa

• Törzstag
« Válasz #3527 Dátum: 2018. Április 20. - 11:00:20 »
Még mindig Székelya szappanjáról. Ma eljutottam odáig, hogy kétszer végigkentem a vizes arcomat a szappannal, majd a borzzal habosítottam.
Így is gyönyörűen működött (kb. 3 körre lett volna elég a hab), szóval használható rúdszappannak is.

Üdv

Á

Nem elérhető Detre

• Törzstag
« Válasz #3528 Dátum: 2018. Augusztus 02. - 07:38:12 »
A Wesselényi u. 34. alatti indiai üzlet alagsorában fémdobozban árult borotválkozási port fedeztem föl, de vásárolni nem mertem belőle.
Állítólag érzékeny bőrre való.

Van ilyesmiről tapasztalata bárkinek is?

Nem elérhető kezdőmókus

• Törzstag
« Válasz #3529 Dátum: 2018. Augusztus 02. - 10:16:35 »
A Wesselényi u. 34. alatti indiai üzlet alagsorában fémdobozban árult borotválkozási port fedeztem föl, de vásárolni nem mertem belőle.

Valszeg kémiai depiláló, vízzel keverve csinálsz belőle egy pasztát, feloldja szőrszálakat. Ez pl egy ismert márka:
https://www.amazon.com/SoftSheen-Carson-Magic-Conditioning-Shaving-Powder/dp/B0000532Q5/

Nem elérhető saxon

• Törzstag
« Válasz #3530 Dátum: 2018. Augusztus 03. - 11:11:51 »

Valszeg kémiai depiláló, vízzel keverve csinálsz belőle egy pasztát, feloldja szőrszálakat. Ez pl egy ismert márka:
https://www.amazon.com/SoftSheen-Carson-Magic-Conditioning-Shaving-Powder/dp/B0000532Q5/

Nem is hallottam még ilyenről... De nagyon ijesztően hangzik. Biztos, hogy egészséges? ...és a bőrt nem szedi le? A vásárlói vélemények nem annyira arc, mint inkább láb-, hónalj-, és szeméremszőrzet borotválásáról regélnek. Ilyen cuccot mondjuk oda se tennék... Vagy mégis működik?

Nem elérhető kezdőmókus

• Törzstag
« Válasz #3531 Dátum: 2018. Augusztus 03. - 11:18:30 »
Én se használnám, mert szeretek pengével borotválkozni, de gondolom nem lenne forgalomban ha ismert káros hatása lenne. Gondolom annak, aki nem tud borotválkozni (amit megértek, mert igazából mielőtt DE-t használtam volna, nekem se volt sok fogalmam róla, és hát erre az információs vákuumra épül egy iparág) inkább szimpatikus ez, minthogy összevagdossa magát testhajlatokban.

Nem elérhető Detre

• Törzstag
« Válasz #3532 Dátum: 2018. Augusztus 03. - 12:59:01 »
Valami ilyesféle lehetett :-) Nem volt számomra érthető nyelven rajta semmiféle használati utasítás - ami volt, az meg át volt ragasztva vastagon. De úgy tűnt, hogy pasztát kell keverni belőle, aztán lesz ami lesz.

Gondolom, ha valaki magán felejti, egy idő után kikezdheti a bőrt is.

Nem elérhető kezdőmókus

• Törzstag
« Válasz #3533 Dátum: 2018. Augusztus 03. - 13:09:53 »
Tényleg nem akarom védeni a cuccot, mert én se használnám, de most már kíváncsiságból utánaolvastam. ;D Ha jól látom 10 percig kell rajtahagyni, van aki rajong érte, van akinek irritálta a bőrét. Minden jel szerint a thioglikolát nevű hatóanyag a ludas. De nem misztifikálnám túl ezt sem, van akit bizonyos sampon, szappan, etc is irritál.

Én nem amiatt aggódnék, hogy rajtahagyom, hanem az árát sokallom, ha jól értelmezem akkor egy adag olyan 1.5 USDre jön ki, már sajnos elrontott a DE és megszoktam hogy havi párszáz forintból megvan a legjobb megoldásom  8)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

iddaa net geciktirici