Szerző Téma: Szappan, krém  (Megtekintve 467680 alkalommal)

Nem elérhető mano66

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 184
Re:Szappan, krém
« Válasz #3750 Dátum: 2022. Augusztus 05. - 14:44:54 »
Be ruháztam egy  Martin De Candre Agrumes borotvaszappanra. Jókat olvastam és hallottam erről a márkáról. Nem egy tömeg szappan az ára is tükrözi.
RazoRock Game Changer .84-P . RazoRock Silver 400 Plissoft Noir szintetkus borotvapamacs.

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:Szappan, krém
« Válasz #3751 Dátum: 2022. Augusztus 05. - 17:43:56 »
Be ruháztam egy  Martin De Candre Agrumes borotvaszappanra. Jókat olvastam és hallottam erről a márkáról. Nem egy tömeg szappan az ára is tükrözi.

Majd meséld el, hogy milyen! Én fórumtárstól vettem egy felet, Originalt, az nagyon bejövős.

Nem elérhető szoros

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 83
Re:Szappan, krém
« Válasz #3752 Dátum: 2022. November 18. - 19:57:44 »
(Írtam a Stirling szekcióba, ha esetleg valaki abban tudna segíteni, megköszönném.)

Ide is annak apropóján írok, nem tudom, illatmentes szappan érdekel-e mást is, pláne Stirling, sajnos nem kapható Mo.-on, de Európában sem. Ma írtam a Stirlingnek, maga Rod válaszolt, és azt mondta, nem rajta múlik, az európai forgalmazón inkább, ezért írjak/írjunk minél többen, akkor biztos be fogja rendelni. Meg is adta az elérhetőségüket (lejjebb). Úgyhogy aki segít ebben, hajrá, írjatok, hogy mi itt Európában, pláne Mo.-on nagyon szeretnénk a Stirling illatmentes szappanjaiból is, ezért rendeljenek.

https://www.barbieriuniti.com/contact-us/

Köszi, peace

Nem elérhető Tanto

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 208
  • Tanto
Re:Szappan, krém
« Válasz #3753 Dátum: 2023. Március 03. - 22:07:12 »

Üdv

Szeretnék  nagyobb bevásárlást kezdeményezni, amíg  az  ihlet tart.
Kemény, klasszikus  szappanokat  vennék, de  nagyon elfutott  a ló a puha  irányba.
A depóban sem nagyon van, voltam 1,5  hónapja, csak puhák.
Nem tudom sajnos követni  a modern irányt, megszoktam  a régieket, igaz  sohasem használtam olcsót.
Van fa  kerek szappantartóm, több is, csak  szappanok kellenének.

Itthon merre ? Van egyáltalán ?  Ötlet ...?
Persze  kinntről  lenne, igaz az se  sok már. De  az a második vonal.

Köszi

Tanto
Tanto

Minden út felett ott a csillag, csak meg kell látni.

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Szappan, krém
« Válasz #3754 Dátum: 2023. Március 14. - 13:47:57 »
Szia Tanto!

Ajánlom figyelmedbe:

https://www.gentlemanstore.hu/borotvalkozas/borotvalkozashoz/borotvaszappanok/
Kent-et évek óta innen rendelek.Jófajta faggyús szappan még a D.R. Harris is.
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Szappan, krém
« Válasz #3755 Dátum: 2023. Szeptember 20. - 10:54:44 »

Ki milyen faggyús szappannal ill jól ápoló ASB-vel nyomul mostanság?
Így 40 felett valahogy ezeket igényli már a bőröm, nem az agyonillatozott szirsz##okat.

Kentet használtam anno, jó volt, de nekem nem habzott túl könnyen.
Ami régebben nagyon bejött, a razorock faggyús szappanjai, próbáltam XXX ill. Mudder Focker meg még talán valami harmadikat. Most egy Fine Fresh Vetiver van kifogyóban, az is egész jól ápol, nem szárít. Balatoni kezdetben jó, de aztán mire kifogy, szvsz már a hatása sem olyan, mint amikor megkezdi az ember.

AS helyett szintén bejött az ASB vonal.
Bielenda Only for Men barber arckrémet használtam ASB-nek, ami most fogy el, illetve Natura Siberica Yak and Yeti is egész jó volt, nemrég fogyott ki.

Szóval rendelnem kellene, de nem tízfélét mint régen  ;D, hanem csak 1-2, de az tuti legyen.
Ötletek, tapasztalatok?
 :thanks:

(szerintem)

Nem elérhető mano66

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 184
Re:Szappan, krém
« Válasz #3756 Dátum: 2023. Szeptember 21. - 06:56:38 »
Ha egy-két termékre kellene szűkítenem a szappan kollekciót. Pedig van egy pár prémium és közép kategóriás szappanom is, de ezek magasan a legjobbak. Igaz nem faggyús, de remek habot és ápolást adnak. Martin de Candre Agrumes és a Vetiver. Az Agrumes egy friss citrusos nyári illat. A Vetiver meg pont az őszi téli hónapokban jó. Az Agrumeshez a Abbate Y La Mantia Citrus Accord-ot. A Vetiverhez pedig álltalában a Abbate Y La Mantia Marduk-ot, vagy esős nyirkos időben a Taylor of Old Bond Street Sandalwood-ot. AS vonalon szívesen használom a Razorock termékeket is. 
RazoRock Game Changer .84-P . RazoRock Silver 400 Plissoft Noir szintetkus borotvapamacs.

Nem elérhető TAM340R

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 29
Re:Szappan, krém
« Válasz #3757 Dátum: 2023. Szeptember 22. - 19:27:30 »
Melyik szerinetetek a legjob magyar faggyús borotva szappan és lehet e Pesten kapni ?

Köszönöm

Tam

Nem elérhető romsitsa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1027
Re:Szappan, krém
« Válasz #3758 Dátum: 2023. Szeptember 24. - 12:06:07 »
Magyar faggyús kb. a Cinke, rendelhető.

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 293
Re:Szappan, krém
« Válasz #3759 Dátum: 2023. December 30. - 08:37:35 »
A ma reggeli menet egy Nom borotvaszappannal történt, valami német cucc, anno még a Mullerben vettem. Kissé citromos illatú, bődületes mennyiségű habot ad, érzésre volt már rosszabb és jobb szappanom is.
HP

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici