Szerző Téma: Szappan, krém  (Megtekintve 467536 alkalommal)

Nem elérhető balogh_lorand

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 41
  • szinten mernok:-)
Re:Szappan, krém
« Válasz #345 Dátum: 2010. Szeptember 29. - 23:42:52 »
Tegnap kiprobaltam a Nivea borotvakremet, es meg kell vallanom, a tapasztalataim nagyon jok. Nagyon gyorsan , jo habot ad es jol siklik rajta a borotva.Eggyetlen hianyossaga, szerintem, hogy kisse jellegtelen az illata.Egyenlore kedvencnek marad a mentholos D'Amaris.Olcso es jo krem, szerintem. ;D.

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Szappan, krém
« Válasz #346 Dátum: 2010. Szeptember 30. - 21:24:32 »
Úgy tapasztalom, túl merev (kemény, biztos sokat hengerelték :) ) a mühle szappanom, nem tudok elég habra valót leecsetelni róla. Ötlet?

A Muehle szappan allaga kicsit mas mint az atlag angol triple milled szappanoke. Bar nekem nem volt gondom a habositasaval. Ahogy Toxin is monda, erdemes hasznalat elott kicsit aztatni (amugy minden szappant). A pamacs pedig ne legyen tul vizes es pamacsolj vele sokat a szappanon, hagyd, hogy a szappan felkusszon a sorteken.

Nem elérhető Nyisz

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 41
Re:Szappan, krém
« Válasz #347 Dátum: 2010. Október 01. - 07:53:24 »
Nekem semmi gondom nincs a Muhle szappannal, az Edwinn Jagger változatom van aloes.
Simán kicsit nedves pamaccsal használom, semmi áztatás. Ugyan nem kúszik fel a pamacsba, de arcon habosítok és kiválóan müködik.
A Proraso mellett ez lett a második kedvencem. :borz2:

zsolabácsi

  • Vendég
Re:Szappan, krém
« Válasz #348 Dátum: 2010. Október 04. - 07:17:36 »
Péntek óta nekem is van mühle szappanom (homoktövises), én gyalázatos módon lereszeltem! (lötyögött a szuflés edénykében, pamacsoláskor pörgött, mint a ringlispíl  ;D). tetszik, könnyen lehet  jó habot készíteni belőle.Használat előtt én is bevizezem egy kicsit.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Szappan, krém
« Válasz #349 Dátum: 2010. Október 09. - 22:22:04 »
Voltam ma a szolnoki müllerben, a Speick termékeket 50%-kal leárazták. Vettem rúdszappant 375 Ft-ért, a többire csak halványan emlékszem: Krém: 4-500 között, az AS és balzsam is mintha 1.200-1.300 forint lett volna, nem emlékszem pontosan.

Ha valaki szeretné kipróbálni, de nem elérhető a környéken, akkor borotvatalis szállítást vállalok, ha holnap (vasárnap) 11-ig leadjátok a rendelést.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető longball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 723
Re:Szappan, krém
« Válasz #350 Dátum: 2010. Október 10. - 00:29:18 »
Húha!
Nekem kellene két rúdszappan. Holnap küldök egy privátot.

Üdvözlettel: longball

Nem elérhető toxin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 407
Re:Szappan, krém
« Válasz #351 Dátum: 2010. Október 10. - 08:55:17 »
Voltam ma a szolnoki müllerben, a Speick termékeket 50%-kal leárazták. Vettem rúdszappant 375 Ft-ért, a többire csak halványan emlékszem: Krém: 4-500 között, az AS és balzsam is mintha 1.200-1.300 forint lett volna, nem emlékszem pontosan.

Ha valaki szeretné kipróbálni, de nem elérhető a környéken, akkor borotvatalis szállítást vállalok, ha holnap (vasárnap) 11-ig leadjátok a rendelést.
Írtam egy privát üzit. ;)

Üdv.: toxin
"Buy the ticket, take the ride..." /Hunter S. Thompson/

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Szappan, krém
« Válasz #352 Dátum: 2010. Október 20. - 11:49:50 »
Ma kipróbáltam a Speick rúdszappanját (Kösz SicT ;) ), finom, illeszkedik az ASBhoz, jó állagú habot ad.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Szappan, krém
« Válasz #353 Dátum: 2010. Október 20. - 11:53:37 »
Örülök, hogy segíthettem. Amióta megvan, én is csak azzal pamacsolok.

Ma kipróbáltam a Speick rúdszappanját (Kösz SicT ;) ), finom, illeszkedik az ASBhoz, jó állagú habot ad.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető balogh_lorand

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 41
  • szinten mernok:-)
Re:Szappan, krém
« Válasz #354 Dátum: 2010. Október 21. - 00:00:05 »
Megjott a Tabac rudszappanom, es a hetvegen ki is probaltam. Elsore sajnos csalodas, no nem az illataval van problemam ami sokaknak nem jon be... Szerintem az illata nagyon jo, regi idok emleket ebreszti fel bennem.A habkepzo kepessege az ami nem tetszik, legalabbis eggyenlore. Hozza kell tennem, kezdo szappanos vagyok, eddig csak a proraso szappanat hasznaltam, viszont szerintem az sokkal jobb habot ad. Lehet a tehnikammal van a problema, ugyhegy meg nem mondok le a Tabac-rol, tetszik az illata  :)

Nem elérhető gas

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 149
Re:Szappan, krém
« Válasz #355 Dátum: 2010. Október 21. - 19:20:45 »
Reggel kipróbáltam a Barbus krémet.A habja igazán jó,tartós habképződéssel.Majdnem olyan jó mint a Proraso.(Legalábbis szerintem)De az illat
az hagy némi kívánnivalót...Engem kb:a szuku-ra emlékeztet,némi Figarós beütéssel.De egyébként jó és olcsó is.

Nem elérhető Bubba

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 283

zsolabácsi

  • Vendég
Re:Szappan, krém
« Válasz #357 Dátum: 2010. Október 28. - 21:18:21 »
Klassz! ;)
Nekem is van egy hasonló színű, kb.5 centis darabkám, igazi, békebeli szappanillattal, kiváló habot ad!  :borz2:

Nem elérhető Bubba

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 283
Re:Szappan, krém
« Válasz #358 Dátum: 2010. Október 28. - 21:20:49 »

Szerinted ez az öreg jószág használható?

Nem elérhető Valentin

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Szappan, krém
« Válasz #359 Dátum: 2010. Október 30. - 21:40:38 »
Sziasztok! :D

Derég jártam errefelé.. :-[ Mostanában nem borotválkoztam túl sokat, de most valahogy nagyon rámjött a borotválkozhatnék  ;D Vettem egy ilyen Wilkinson kék tégelyes borotvaszappant, mondván h borotvaszappant még nemigen használtam, ittlenne annak is az ideje :) Ha valakinek esetleg van róla tapasztalata, azt kérem, netartsa magában  :) Hamarosan énis megírom róla a véleményemet, persze ha érdekel valakit  ;D

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici