Szerző Téma: Szappan, krém  (Megtekintve 467752 alkalommal)

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Szappan, krém
« Válasz #360 Dátum: 2010. Október 31. - 05:50:23 »
Sziasztok! :D

Derég jártam errefelé.. :-[ Mostanában nem borotválkoztam túl sokat, de most valahogy nagyon rámjött a borotválkozhatnék  ;D Vettem egy ilyen Wilkinson kék tégelyes borotvaszappant, mondván h borotvaszappant még nemigen használtam, ittlenne annak is az ideje :) Ha valakinek esetleg van róla tapasztalata, azt kérem, netartsa magában  :) Hamarosan énis megírom róla a véleményemet, persze ha érdekel valakit  ;D
hol vetted?  ;D

zsolabácsi

  • Vendég
Re:Szappan, krém
« Válasz #361 Dátum: 2010. Október 31. - 07:24:13 »

Szerinted ez az öreg jószág használható?

Egy próbát megér (ha nem avas a szaga, szerintem nem lehet vele gond)!

Nem elérhető Valentin

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Szappan, krém
« Válasz #362 Dátum: 2010. Október 31. - 09:55:15 »
A Müllerben  :)

Nem elérhető Valentin

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Szappan, krém
« Válasz #363 Dátum: 2010. Október 31. - 19:48:23 »
Kipróbáltam a Wilkinson kéktengelyes borotvaszappant...mivel ez az első szappanom, így sok összehasonlítási alapom nincs-esetleg a barbon és figaró krémekkel.

Mikor felbontottam és beleszaglásztam, elsőre kicsit tömény , kicsit émelyítő
 volt az illata. Ettől kicsit aggódtam is, de használat közben, sokkal lágyabb volt az illata, amit pedig maga után hagyott, az kifejezetten kellemes( utána még vagy fél óráig a pamacsomat szaglásztam  ;D ;D ) kár, hogy elveszi az illatát az aftershave.

A hab-még így is, h van még mit fejlődjek habkeverési készség terén-egész jó volt, nem úszott a fürdőszoba a habtól, de bőven elég volt. Bár barbon borotvakrémhez viszonyítva azért kevesebb volt, de ezt az én számlámra írom, szóval ha bármien tanácsotok van, hogy szappanból hogyan tudnék jobb habot varázsolni, elfogadom :)

Igaz, hogy nem valami hűdemárkás hűdedrága cucc ( Müllerben vettem 600 Ft-ért)
de én abszolút megvagyok vele elégedve  ;D

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Szappan, krém
« Válasz #364 Dátum: 2010. November 01. - 14:10:57 »

Nem elérhető Stefan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 114
Re:Szappan, krém
« Válasz #365 Dátum: 2010. November 02. - 20:47:13 »
Mit lehet tudni a Figaro nem habzó borotvakrémről? Pár órája láttam a helyi Rossmann-ban, hogy nagyon le van akciózva, 109Ft az új ára. Nem vettem, hiszen nem azért mentem oda, hanem a "Hungarian Gem"-ért. :-) Meg Cerrus és Astra pengékért...

Nem elérhető toxin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 407
Re:Szappan, krém
« Válasz #366 Dátum: 2010. November 02. - 20:57:44 »
"Buy the ticket, take the ride..." /Hunter S. Thompson/

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Szappan, krém
« Válasz #367 Dátum: 2010. November 02. - 21:11:26 »
A Barbon.

De a Figaróra is illik.  ;)

Nem elérhető Stefan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 114
Re:Szappan, krém
« Válasz #368 Dátum: 2010. November 02. - 23:04:30 »
Geo F. Trumpertől pár napja megrendeltem a sample pack-ot. Küldenek valami infot az emailcímre mikor felagyják a csomagot? Furcsállom, hogy azóta, hogy a bankkártyámról leemelték a pénzt, semmi reakció...

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Szappan, krém
« Válasz #369 Dátum: 2010. November 02. - 23:08:50 »
Geo F. Trumpertől pár napja megrendeltem a sample pack-ot. Küldenek valami infot az emailcímre mikor felagyják a csomagot? Furcsállom, hogy azóta, hogy a bankkártyámról leemelték a pénzt, semmi reakció...

Nem, előbb-utóbb megérkezik a pakk. Kaptál egy "Your order from Trumpers.com has been processed successfully" című levelet azért?
Az enyémet visszavitte a posta, de (míg még úton volt visszafelé) nagyon korrektül felajánlották hogy ingyen küldenek egy másikat, szóval nem érdemes aggódni.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Szappan, krém
« Válasz #370 Dátum: 2010. November 02. - 23:15:49 »
Hát ha nem habzik, akkor semmi értelme számunkra. Talán kozmetikai célra használhatták? (Ahol nem volt fontos a hab, csak egy vékony krémfilm a penge siklásához?)

Mit lehet tudni a Figaro nem habzó borotvakrémről? Pár órája láttam a helyi Rossmann-ban, hogy nagyon le van akciózva, 109Ft az új ára. Nem vettem, hiszen nem azért mentem oda, hanem a "Hungarian Gem"-ért. :-) Meg Cerrus és Astra pengékért...
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Szappan, krém
« Válasz #371 Dátum: 2010. November 03. - 10:16:10 »
Azt nem mondanám, hogy semmi értelme számunkra. Pont azzal nyer értelmet, hogy nem kell pamacsolni, csak kenni. S akkor és olyankor már inkább ez, mint egy trendi űrzselé az irdatlan reklámkampányával.  ;)

Nem elérhető toxin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 407
Re:Szappan, krém
« Válasz #372 Dátum: 2010. November 03. - 10:24:23 »
Emlékszem nagypapám valami olyan rúdszappant használt, aminek nem volt nagyon habja (vagy csak ő nem habosította fel annyira). Olyan filmrétegszerű valami volt az arcán csak, és lehetett hallani elég rendesen a borosta sercegését, amikor borotválta. :)
"Buy the ticket, take the ride..." /Hunter S. Thompson/

Nem elérhető Valentin

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Szappan, krém
« Válasz #373 Dátum: 2010. November 03. - 10:24:49 »
Én azért részesítem előnyben, mert mivel nem habzik, ezért látod az arcodat, és hogy hol vágod a szőrt(ami az én esetemben nagy előny, mert mindig szoktam hagyni itt-ott valami szakállat :) ) Habár még nem próbáltam, de gyanús h a napokban beszerzek egyet 8)

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Szappan, krém
« Válasz #374 Dátum: 2010. November 03. - 11:01:19 »
Akinek pl. a borotválkozó olaj bejön, annak érdemes kipróbálnia. Én még nem tettem meg, de valszeg ha fogyóban lesz a készletem, akkor bepróbálom.
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici