Szerző Téma: Szappan, krém  (Megtekintve 467520 alkalommal)

Nem elérhető Vaszilij

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 43
Re:Szappan, krém
« Válasz #405 Dátum: 2010. November 16. - 10:50:58 »
Csak óvatosan ezzel a kipróbálással! Öcsém kipróbálta a tégelyes Prorasot, aztán az alig megkezdett Wilkinson szappan ment a szekrény mélyére, azt mondta, azzal többet már nem akar borotválkozni. :D

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Szappan, krém
« Válasz #406 Dátum: 2010. November 16. - 10:52:06 »
Na, akkor az mehet is a "Jótett helyébe..." topicba, hátha valaki meg épp azt szeretné kipróbálni! :)

Csak óvatosan ezzel a kipróbálással! Öcsém kipróbálta a tégelyes Prorasot, aztán az alig megkezdett Wilkinson szappan ment a szekrény mélyére, azt mondta, azzal többet már nem akar borotválkozni. :D
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Matifu

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 83
Re:Szappan, krém
« Válasz #407 Dátum: 2010. November 16. - 15:33:54 »
Nekem meg a tégelyest! Csak ne állna annyi kipróbálnivaló egymás után...
Én 2020-ig el vagyok látva krémmel és szappannal is,ez a fő gondom
::)
 ;D ;D ;D

 ::) hű ez igen...biztos azt még Hans Soloval zsákmányoltátok valami birodalmi ürhajóról.  ;)
A borotva olyan mint az élet, amíg biztos kézzel vezeted nincs miért aggódani.
Honlapom.: http://matifu.atw.hu/viewpage.php?page_id=2

Nem elérhető Csubakka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 125
Re:Szappan, krém
« Válasz #408 Dátum: 2010. November 16. - 19:45:48 »
Hát...sorrendben 2 Barbonból még van vagy másfél,+Balea szappant és krémet is ugye muszáj kipróbálni,aztán felfedeztem a Müllert ahol Speick krémet találtam,majd a piros és zöld Amigót sem lehetett ott hagyni.Pár napja Edtől vettem egy szép Gillette Slim DE-t,de takarékossági okból is(hogy egy postaköltséggel letudjam ;D)rendeltem még tőle Prorasót...krémet és szappant is,úgyhogy most már muszáj pár évig visszafogni magam :crazy:
A razorbug mellett a soapbug és a creambug is könnyedén megtámad ;D ;D ;D
A Marsból csináljunk Földet, a Földből meg Marsot...

Nem elérhető Matifu

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 83
Re:Szappan, krém
« Válasz #409 Dátum: 2010. November 18. - 18:55:00 »
Hát...sorrendben 2 Barbonból még van vagy másfél,+Balea szappant és krémet is ugye muszáj kipróbálni,aztán felfedeztem a Müllert ahol Speick krémet találtam,majd a piros és zöld Amigót sem lehetett ott hagyni.Pár napja Edtől vettem egy szép Gillette Slim DE-t,de takarékossági okból is(hogy egy postaköltséggel letudjam ;D)rendeltem még tőle Prorasót...krémet és szappant is,úgyhogy most már muszáj pár évig visszafogni magam :crazy:
A razorbug mellett a soapbug és a creambug is könnyedén megtámad ;D ;D ;D

Oké oké értem én csak vicceltem.
Sokáig kitartanak a tégelyes szappanok katonaságon csak azt használtuk 2 évet a cseh BARBUS simán kibírt.
A borotva olyan mint az élet, amíg biztos kézzel vezeted nincs miért aggódani.
Honlapom.: http://matifu.atw.hu/viewpage.php?page_id=2

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Szappan, krém
« Válasz #410 Dátum: 2010. November 24. - 14:24:58 »
Rendszeresen úgy járok a Proraso krémmel, hogy megszárad az arcomon borotválkozás közben, pedig csak kb. az 1/3-át kenem be a pamaccsal. Trumperrel (sample pack) nincs ilyen gondom. Állaga rendben van, mit csinálok rosszul?
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Szappan, krém
« Válasz #411 Dátum: 2010. November 24. - 14:32:32 »
Használj kicsit több vizet. Annyi is elég lehet, hogy bevizezed az arcod.
Az én legelső pamacsos borotválkozásomkor annyira megszáradt a krém, hogy kis fehér pelyhek formájában röpködött a tükör előtt :)

Nem elérhető toxin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 407
Re:Szappan, krém
« Válasz #412 Dátum: 2010. November 24. - 15:49:42 »
Épp az előbb érkeztek meg az anya maci szappanjaim, mindnek nagyon jó illata van! :borz2:
Mindjárt ki is próbálom valamelyiket, és beszámolok, milyen volt! :borotva: (Direkt növesztem már pár napja a borostámat csak emiatt. ;D)
"Buy the ticket, take the ride..." /Hunter S. Thompson/

Nem elérhető apafej

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 167
Re:Szappan, krém
« Válasz #413 Dátum: 2010. November 24. - 15:58:30 »
Épp az előbb érkeztek meg az anya maci szappanjaim,

A szappanokon kívül a rendelés kezeléséről (hogyan rendelted, hogyan fizettél, mennyi idő alatt érkezett meg, mennyi volt a posta, hogyan számolják, folyamatos tájékoztatás volt-e stb) is írnál pár mondatot? Nekem nagyon szimpi az Anyamaci és gondolkodom a rendelésen. Vannak parfümök, szappanrudak is iszonyat sok illatban, ráadásul a Badger and Blade-en nagyon jó véleményeket lehet olvasni ezekről a termékekről. Pl gyárt Old Spice Classic illatú parfümöt és szappant is  :borz2:
« Utoljára szerkesztve: 2010. November 24. - 16:12:08 írta apafej »

Nem elérhető Gorila

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 547
    • Borotváim (egy részük)
Re:Szappan, krém
« Válasz #414 Dátum: 2010. November 24. - 17:01:39 »
Épp az előbb érkeztek meg az anya maci szappanjaim,

A szappanokon kívül a rendelés kezeléséről

Ez engem is nagyon érdekelne, meg minden tapasztalat!
Meg hogy honnét rendelted (a saját oldalukon kívül lehet egyáltalán máshonnan?)?

Nem elérhető toxin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 407
Re:Szappan, krém
« Válasz #415 Dátum: 2010. November 24. - 18:08:09 »
Na szóval, kezdjük az elején!
A saját honlapjukról rendeltem. Regisztrálni mindenképpen kell, lehet a kosárba pakolás előtt, és lehet utána is. Ha belerakod a cuccokat a kosárba, akkor meg tudod nézni a kosárnál egy "Estimate Shipping" gomb segítségével a leendő postaköltséget (mindenféle küldési lehetőséget feldob más és más költségekkel). Nekem 14$ volt a postaköltség, ami nem kevés, de így utólag úgy érzem, megérte. Én PayPal-lal fizettem, szerintem ez a legjobb és legbiztonságosabb módszer! Megrendelés után jött az email-emre két üzenet, egy az anya macitól és egy a paypal-tól. Ezután semmiféle tájékoztatás nem volt. Egyébként kereken két hete rendeltem (nov. 10.).
Van egy angol disztribútoruk is, de ott sokkal kisebb a választék, és drágábban is adják: www.traditionalshaving.co.uk.

És akkor jöjjön az élménybeszámoló ;D
Az Orange Orange szappant próbáltam ki (ne kérdezzétek, miért írják kettőször a narancsot :D), és azt kell mondjam, hogy fantasztikus. Mind illatban, mind használhatóság szempontjából! Szépen siklott a borotva. Nem egy túlságosan zsíros szappan, ami nekem kimondottam tetszik. Így elsőre nem sikerült valami testes habot csinálnom belőle, de teljesen jó volt, könnyen habzott. Én így első használat után adok neki egy csillagos ötöst! ;D
A Caribbean szappannak (lime, vetyver, bay) nagyon érdekes illata van, amire csak hosszú gondolkodás után jöttem rá, hogy mire is hasonlít. Egyébként nagyon izgatta az orromat, mivel gyermekkoromból egy kedves illat. Kólás gumicukor illata van egy az egyben, és nagyon bejön! :D
"Buy the ticket, take the ride..." /Hunter S. Thompson/

Nem elérhető apafej

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 167
Re:Szappan, krém
« Válasz #416 Dátum: 2010. November 24. - 23:22:52 »
Köszi szépen a beszámolót és az infókat.

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Szappan, krém
« Válasz #417 Dátum: 2010. November 25. - 07:33:33 »
Toxin -

a Mama Bear szappanokban levo nagyobb mennyisegu illatanyag nem okozott irritaciot? Szivesen kiprobalnam oket mar regota, csak mas glicerin szappanoknal megjartam, ha tul magas volt az EO vagy FO tartalom, akkor nem szerette az arcom. Ha ez az elso 'glicerin' szappanod, akkor a habositas egy kis gyakorlast igenyel, egy picit mashogy mukodik mint egy triple milled szappan. Valahol a linkek kozott van rola egy badger and blade-es fotos leiras, nekem az sokat segitett, azota is ugy hasznalom a glicerin szappanomat, de ha a kezembe kerul, a hagyomanyosat is. Ha mar lattad, akkor bocs.

Nem elérhető toxin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 407
Re:Szappan, krém
« Válasz #418 Dátum: 2010. November 25. - 08:29:22 »
cotag!

Jó, hogy említetted, mert majdnem elfelejtettem! Annyira jó volt a tegnapi borotválkozás, hogy feledtette velem azt a tényt, hogy egy picit bizony csípett a bőrömön a hab! (És így már utólag lehet hogy meg sem érdemli a csillagos ötöst, csak simán csillag nélkül.) Egyébként szerintem ez a csípő érzés nekem el fog múlni, mert a T&H-nál is volt, de pár alkalom után elmúlt. A hab lehúzása után már nem is éreztem amúgy.
Mégegyszer köszi, hogy emlékeztettél, és így a többiek is megtudták ezt a tényt! ;)
"Buy the ticket, take the ride..." /Hunter S. Thompson/

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Szappan, krém
« Válasz #419 Dátum: 2010. November 25. - 08:51:01 »
cotag!

Jó, hogy említetted, mert majdnem elfelejtettem! Annyira jó volt a tegnapi borotválkozás, hogy feledtette velem azt a tényt, hogy egy picit bizony csípett a bőrömön a hab! (És így már utólag lehet hogy meg sem érdemli a csillagos ötöst, csak simán csillag nélkül.) Egyébként szerintem ez a csípő érzés nekem el fog múlni, mert a T&H-nál is volt, de pár alkalom után elmúlt. A hab lehúzása után már nem is éreztem amúgy.
Mégegyszer köszi, hogy emlékeztettél, és így a többiek is megtudták ezt a tényt! ;)

Ha huzamosabb ideig hasznaltad majd oszd meg ismet a tapasztalatokat legyszives! A kis csipo erzes nem gond, ha hosszutavon nem okoz gondot es a borotvalkozas utan elmulik.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici