Szerző Téma: Szappan, krém  (Megtekintve 478028 alkalommal)

Nem elérhető apafej

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 167
Re:Szappan, krém
« Válasz #435 Dátum: 2010. November 26. - 09:21:07 »
Tegnap pont Barbon napot tartottam (krém+arcszesz) és meg kell mondjam, elégedett vagyok. Nekem pont az illata jön be. Nagyon kellemesnek találom ezt a mentolos illatot. Igazi nagyfater fíling (a feleségem szerint meg valamilyen nagyon enyhén illatos szappanra emlékeztet). Amivel én kevésbé vagyok kibékülve, az a síkosító hatás. A GFT szappanhoz képest merevebb, kevésbé síkos habot adott (de ez is bőven élvezhető volt, csak mondjuk nem 10 pontos, hanem csak 8 ). Szóval adj esélyt a "Magyar Drágakőnek"  8)  http://badgerandblade.com/vb/showthread.php?ltr=B&t=102585

Nem elérhető runner

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 22
Re:Szappan, krém
« Válasz #436 Dátum: 2010. November 26. - 12:56:17 »
Ma nálam is Barbon nap volt és teljesen meg vagyok vele elégedve! Nagyon jó volt!

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Szappan, krém
« Válasz #437 Dátum: 2010. November 26. - 15:05:14 »
Ajvé :) Sejtettem hogy megkapom a magamét  ;D

Nem elérhető apafej

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 167
Re:Szappan, krém
« Válasz #438 Dátum: 2010. November 26. - 16:01:38 »
Ajvé :) Sejtettem hogy megkapom a magamét  ;D

 ;D

Adj neki még egy esélyt, aztán ha akkor sem jön be (az illata nagyon-nagyon enyhe, szinte nem érezhető egy arclemosás után), akkor meg felejtsd el. (Esetleg kérdezd meg az asszonyt az illatáról: elvégre neki akarsz tetszeni   :D ).  Bukni meg talán max 400 forintot fogsz, ha jól emlékszem ennyibe kerül egy tubus.

Ízléseken nem lehet vitatkozni.

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Szappan, krém
« Válasz #439 Dátum: 2010. November 26. - 17:26:28 »
Egyébként érdekes, mert egy stabilan mentolos cucctól, azért baromira messze van -szerintem- a Barbon. Viszonylag éles, felismerő és asszociáló orrom van, de amíg Ed nem mondta, h a Barbon mentolos, én nem jöttem volna rá. Persze, így utólag, érzem, h mit érezhet annak, de a klasszikus mentoltól -szerintem- távol van. Most én is megkapom a magamét? :)
« Utoljára szerkesztve: 2010. November 26. - 17:54:35 írta KunEmber »

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Szappan, krém
« Válasz #440 Dátum: 2010. November 26. - 17:53:22 »
Nálam a Barbon a 80-as évek meghatározó illata volt, és számomra valahogy megunhatatlan, de nekem sem kifejezetten a mentol jut eszembe róla, hanem az az elegáns "zöld" illat, amely elég egyedülálló abból a szempontból, hogy nincs másik parfüm, ami hasonlítana rá. Az biztos, hogy ez az illat, a mentollal lesz teljes. Szerintem akkor nagyon eltalálták, még akkor is, ha talán mára már kiment a divatból.

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Szappan, krém
« Válasz #441 Dátum: 2010. November 26. - 17:58:28 »
Az biztos, h nálam is ez a borotválkozás illata. Még akkor is ha, annyira mára nem kedvelem. Emlékszem, gyerekkoromban a nagypapámra és később a nagybátyámra, akik szintén ezzel borotválkoztak. Csudajó. Érdekes még, h mennyire szappan illata is van a cuccnak. Ráadásul, még jó is a krém. Az áráról már nem is beszélve. Igazi bestbuy  ::)

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Szappan, krém
« Válasz #442 Dátum: 2010. November 26. - 18:33:37 »
No, ezek után muszáj kipróbálni mielőbb ismét :)
Lehet hogy én vagyok túl fiatal, hogy a 80asévekillatként emlékezzek rá? :D

Nem elérhető Vaszilij

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 43
Re:Szappan, krém
« Válasz #443 Dátum: 2010. November 26. - 19:47:10 »
Én sem vagyok kimondottan öreg, de szeretem a Barbon krém illatát. :)

Amit nem tudok, az az, hogy nálatok mennyire tartós egy tubus belőle? Én először, amikor pamacs nélkül használtam néhányszor, elég sokat fogyasztottam, most pamaccsal már sokkal gazdaságosabb, de kíváncsi vagyok, hogy körülbelül hány alkalmat lehet reálisan egy tubusra számolni.

Nem elérhető Csubakka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 125
Re:Szappan, krém
« Válasz #444 Dátum: 2010. November 26. - 20:36:03 »
Én sem vagyok kimondottan öreg, de szeretem a Barbon krém illatát. :)

Amit nem tudok, az az, hogy nálatok mennyire tartós egy tubus belőle? Én először, amikor pamacs nélkül használtam néhányszor, elég sokat fogyasztottam, most pamaccsal már sokkal gazdaságosabb, de kíváncsi vagyok, hogy körülbelül hány alkalmat lehet reálisan egy tubusra számolni.
Nálam 4-5 hónapot simán kibír.Amúgy a TECSÓ-ban érdemes venni ;) Pár hete néztem,290 HUF volt,ha jól emlékszem.Én az after shave-jét vettem kb 500-ért ;D Csíp mint az állat,de utána kellemesen hűs marad a képem+a Barbon illatorgia egész nap ;D ;D

Amúgy nekem a Derby volt a 80-as évek illata ;)
A Marsból csináljunk Földet, a Földből meg Marsot...

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Szappan, krém
« Válasz #445 Dátum: 2010. November 26. - 20:46:39 »
Én is a tesco-ban vettem. 209 Ft-ért láttam, ami két hét múlva 390 lett ezért nem vettem (rosszul emlékeztem volna? - gondoltam magamban). Újabb három hét múlva ismét 209-ért kínálták, bezsákoltam. Ez még nem a különadós korszakban volt, szóval érdekes ez az árazási politika.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Szappan, krém
« Válasz #446 Dátum: 2010. November 26. - 21:41:35 »
Amúgy nekem a Derby volt a 80-as évek illata ;)

Szóról szóra ezt akartam mondani! A Barbon inkább vagy még régebbi, vagy pedig kortalan.

(Ezzel a borzas fazonnal eléggé egy szőrszálon pendülünk.)

Nem elérhető Csubakka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 125
Re:Szappan, krém
« Válasz #447 Dátum: 2010. November 26. - 23:21:29 »
Amúgy nekem a Derby volt a 80-as évek illata ;)

Szóról szóra ezt akartam mondani! A Barbon inkább vagy még régebbi, vagy pedig kortalan.

(Ezzel a borzas fazonnal eléggé egy szőrszálon pendülünk.)
;)
A Marsból csináljunk Földet, a Földből meg Marsot...

Nem elérhető Vaszilij

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 43
Re:Szappan, krém
« Válasz #448 Dátum: 2010. November 27. - 09:02:44 »

Nálam 4-5 hónapot simán kibír.Amúgy a TECSÓ-ban érdemes venni ;) Pár hete néztem,290 HUF volt,ha jól emlékszem.Én az after shave-jét vettem kb 500-ért ;D Csíp mint az állat,de utána kellemesen hűs marad a képem+a Barbon illatorgia egész nap ;D ;D

Amúgy nekem a Derby volt a 80-as évek illata ;)

A 4-5 hónap elég szép, nekem jó, ha kettőt kibírt az utolsó. Kábé három naponta borotválkozom. Azt hiszem, ideje tovább kísérleteznem a gazdaságosság terén.

A beszerzési forrásom megvan egyébként, mi is áruljuk, tehát nagyker áron jutok hozzá, ami mostanság 230-250Ft körül mozog. A 209-es Tescos ár ennek fényében nagyon brutális, de sajnos nem mozgunk egy szinten velük eladott mennyiségben. :)

Legközelebb kipróbálom a Figarot is, az is klasszikus márka, meg szemeztem az Amigokkal, amelyek meg baromi olcsók, bár a Barbon 85ml-es, ha jól emlékszem, az Amigok meg 50ml-esek, tehát ha így számoljuk, az árkülönbség nem is olyan eget verő.

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Szappan, krém
« Válasz #449 Dátum: 2010. November 27. - 09:51:39 »
Vaszilj! A nagyker ára a krémnek bőven 200 Ft alatt van, úgyhogy a 209 Ft-os Tesco ár mondhatjuk reális, de minden bizonnyal alulárazott, mert nem tudnak mennyiséget értékesíteni... Amikor viszont elindul, 100% megemelik. Tipikus multis árképzés metodika, sajnos ezt játszák az eldobhatónkkal is, néha 80Ft néha 300. Ha éppen 80, akkor keményen törvénybeütköző az árképzés, mivel beszerzési ár alatt ugyebár nem értékesíthet... de mégis.  :evil: 

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici