Szerző Téma: Szappan, krém  (Megtekintve 493276 alkalommal)

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Szappan, krém
« Válasz #3090 Dátum: 2016. Augusztus 05. - 09:20:12 »

Nem elérhető GPF

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 400
Re:Szappan, krém
« Válasz #3091 Dátum: 2016. Augusztus 19. - 15:06:03 »
Helyzetjelentés Montenegróból:
A sima ABC-kben általában Nivea és Palmolive termékek kaphatók.  Semmi nyoma a horvát termékeknek.
Egyszer sikerült bemenni egy nagyobb drogériába, na ott voltak számomra tejesen ismeretlen szerek. Jellemző, hogy nincs ráírva semmire angolul vagy németül, hogy micsoda, így kissé rizikós volt a vásárlás. A fiatal, helyes eladócsaj tudott angolul, de a borotválkozási szakszavakból nem volt naprakész  :whoops:
Amit végül sikerült vásárolni:
Brion és Palmira borotvakrémek. Ezek 1 euro alatti áron vannak. A Palmirat kipróbáltam. A retro vonulatba illeszkedik, remek hab, babaszappanos illat.
Ziaja after-shave balzsam.  Ezen van angol szöveg. Lengyel cucc, friss, szerintem nagyon kellemes illat. 2 euro alatt.

És ami elég ígeretes: Afrodita termékcsalád, szlovén gyártmány. Elég széles paletta, a szakállolajtól kezdve többféle after-shaveig. Én egy alkoholmentes balzsamot vettem, édeskés de nem geil, modern illat. Tetszik. Ezt is próbáltam. Nekem az alkoholos cuccok jobban bejönnek, de nem rossz. 2 euro alatt ez is.

Szóval,  ha Montenegróba jöttök, nem kell félni, hogy nem találtok különlegességeket, de nem minden boltban ezek vannak.

Nem elérhető montly

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 40
Re:Szappan, krém
« Válasz #3092 Dátum: 2016. Augusztus 25. - 10:19:55 »
Sziasztok!

Találtam egy tesztet szappanokkal kapcsolatban:

https://www.gentlemansgazette.com/shaving-soap-guide/

Ahogy néztem a listát a D.R Harris, Geo F. Trumper, Edwin Jagger, Scotish Fine Soaps, Speick szappanok viszonylag jó ár/érték arányban vannak. Van esetleg tapasztalatotok ezekkel a talán minőségibb szappanokkal kapcsolatban?

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Szappan, krém
« Válasz #3093 Dátum: 2016. Augusztus 25. - 10:27:44 »
Tapasztalat?! És nem találtad meg? :fetreng:  :fetreng:  :fetreng:

http://borotvaforum.hu/index.php?board=36.0
Na itt márkák szerint csemegézhetsz.  :)
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető montly

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 40
Re:Szappan, krém
« Válasz #3094 Dátum: 2016. Augusztus 25. - 10:32:20 »
Bocsi, így külön nem láttam, hogy márkákra bontva is van fórumtopic, de akkor átkukkantok. Köszönöm! :)

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Szappan, krém
« Válasz #3095 Dátum: 2016. Augusztus 25. - 10:39:53 »
Bocsánat, úgy korrekt, hogy leírom, nem azon nevettem, hogy nem találtad meg, hanem hogy van-e tapasztalat?!  :D
Én sem találom meg néha, amit keresek, hiába szúrja ki a szemem.  :D
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető montly

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 40
Re:Szappan, krém
« Válasz #3096 Dátum: 2016. Augusztus 25. - 10:44:55 »
Tapasztalatom az sajnos nulla. :D Abszolút kezdő vagyok a téren. 3 napja ütött ki rajtam a borotvaláz. :D Eddig csak nézelődök, kérdezősködök, hogy miből mit érdemes venni mert még egyetlen felszerelésem sincs.  :)

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Szappan, krém
« Válasz #3097 Dátum: 2016. Augusztus 25. - 10:56:06 »
Mindenki így kezdi ám!  :cimbi:

Érdemes mindent kipróbálgatni - ahogy a pénztárca engedi - és úgyis meglátod mi a jó Neked.
Borotva, penge, pamacs, borotvaszappan, borotvakrém, arcszesz, arcbalzsam, én csak ezeken rugóztam nagy lázban. Most mondjam, hogy még mindig nem csengett le?  :D
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető montly

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 40
Re:Szappan, krém
« Válasz #3098 Dátum: 2016. Augusztus 26. - 08:31:48 »
Úgy látom a kozmetikum választás is jó időbe fog telni. :D Esetleg abban tudnátok segíteni, hogy természetes anyagokat használó márkák közül melyek amiket dicsérni szoktak? Amiben nincs sok mesterséges anyag és kevésbé várható tőle irritáció. Sajnos elég érzékeny a bőrszerkezetem, új pofabőrre meg nem telik. :D

Nem elérhető JadenDave

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 168
Re:Szappan, krém
« Válasz #3099 Dátum: 2016. Augusztus 29. - 19:53:45 »
Kívánok!
Olyan kérdésem lenne, hogy Taylor of old bond street szappanokkal kinek milyen tapasztalata van, illetve, hogy hol tudnám legolcsóbban beszerezni?
Köszönet!

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:Szappan, krém
« Válasz #3100 Dátum: 2016. Augusztus 29. - 20:45:09 »
Kívánok!
Olyan kérdésem lenne, hogy Taylor of old bond street szappanokkal kinek milyen tapasztalata van, illetve, hogy hol tudnám legolcsóbban beszerezni?
Köszönet!
Nekem az egyik kedvenc szappanom. Nincs túl nagy hab, viszont kiadós és jól teszi a dolgát. Az illata nagyon bejön!
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Szappan, krém
« Válasz #3101 Dátum: 2016. Augusztus 29. - 20:47:05 »
Én eladtam mert keves habot adott. A krémei verhetetlenek.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Szappan, krém
« Válasz #3102 Dátum: 2016. Augusztus 29. - 23:11:43 »
 :+1: a krémeiknek

Én eladtam mert keves habot adott. A krémei verhetetlenek.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Szappan, krém
« Válasz #3103 Dátum: 2016. Augusztus 30. - 06:58:35 »
Most szeretnék harris kremet rendelni az meg nem volt meg, kivancsi vagyok mennyire mas/jobb/rosszabb mint s tobs.

Btw, a connaughton nagyon olcso a nagy tobs borotvakrem.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető herpa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 369
Re:Szappan, krém
« Válasz #3104 Dátum: 2016. Augusztus 30. - 09:53:06 »
Én múltkor szantálos Harrist rendeltem. Baromi jó volt, nekem sokkal jobban bejött, mint az édeskés TOBS.
Erről jut eszembe: nem kellene egy őszi rendelést csinálni? Bbuffy, mint rutinos rendelő? :futyul:

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici