Szerző Téma: Szappan, krém  (Megtekintve 467740 alkalommal)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Szappan, krém
« Válasz #600 Dátum: 2011. Február 07. - 10:37:04 »
A minap benéztem egy DM-be és volt, igen.

Nem elérhető Stefan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 114
Re:Szappan, krém
« Válasz #601 Dátum: 2011. Február 07. - 18:32:03 »
Penny Marketben láttam 420 körül.
Köszi a tippet! Ma délután beugrottam és vettem egyet. Már csak 300 Ft volt az ára!  ;)
Nekem tetszik az illata, este kipróbálom hogy teljesít.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Szappan, krém
« Válasz #602 Dátum: 2011. Február 08. - 20:52:52 »
Új tesztalany a natúrkozmetika polcáról, Weledához hasonlóan biogazdálkodásból származik, BDIH minősítéssel rendelkezik a Logona borotvakrém.

Marketingszöveg:
"Gyengéd, gazdagon habzó borotvakrém, válogatott nyugtató növényi kivonatokkal, melyik csökkentik az irritációt és a bőrpírt."
Holnap kipróbálom   :borotva:
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető Stefan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 114
Re:Szappan, krém
« Válasz #603 Dátum: 2011. Február 08. - 21:12:16 »
Srácok! Ez a Derby Lux egy fantasztikusan jó krém! Imádom az illatát, jól habzik, jól csúszik, kellemesen hűsít, semmi kivetnivalót nem találtam rajta. Nem csak az árához képest jó, hanem egyáltalán. Ezt tényleg próbáljátok ki!
Ez az első mentolos krémem, lehet ez is hozzájárul a nagy lelkesedésemhez...
Viszont van egy rossz tapasztalatom is egy másik krémmel: D'alain (remélem jól írom) Na ez egy undormány műanyag szagú termék, ha találkoztok vele, ne engedjetek a kísértésnek. Olcsó, de sz@r is...

Nem elérhető Lajos The Silent

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 113
Re:Szappan, krém
« Válasz #604 Dátum: 2011. Február 09. - 00:27:24 »
Valaki írja meg, legyen szíves, hogy a rúdszappanokat miféle módon lehet megfelelően használni! Elvileg kapok Arko szappant, ha a pesti ismerős tud venni... Viszont nem használtam még ilyet és érdekelne a technika. Van-e valakinek ilyen kiszerelésű cucca eladó?

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Szappan, krém
« Válasz #605 Dátum: 2011. Február 09. - 00:38:33 »
Lehet, hogy nem így kell használni, de hadd számoljak be ma esti saját tapasztalatról:

Előkészített vizes arcra (forró törcsi, vagy sima víz ízlés szerint) vittem föl a szappant, kb. masszírozás erősségű körkörös mozdulatokkal. Én úgy tapasztaltam, hogy ahol száraz(abb) volt az arcom, ott kevesebb szappan morzsolódott le. Miután kb. két kör alatt nagyjából mindnehol kis szappan morzsák voltak a borostán, jöhetett az előzőleg beáztatott pamacs. Én elég száraz pamaccsal indítottam, és miután így nemigen akart habozni, mártottam a pamacs végét, és habosítottam a megszokott körkörös mozdulatokkal. Mindig csak kis vizet vettem föl, és azonnal érezni lehetett, ha mártani kellett. Így - ugyan hosszabb idő alatt, mintha ugyanez a szappant lereszelve, majd újratömörítve használtam volna - normál habot képeztem, egyértelműen direktebb visszajelzéssel a vizességről, konzisztenciáról, állagról. Ráadásul a rúdszappanok általában a legolcsóbbak egy adott termékcsaládon belül. Én biztosan használni fogom.

A müllerben jó eséllyel kapsz palmolive/wilkinson/speick szappant, de akár a connaughtshaving-ről is rendelhetsz, nem drága sem a termék se ma posta, és 3-4 nap alatt itt van.

Valaki írja meg, legyen szíves, hogy a rúdszappanokat miféle módon lehet megfelelően használni! Elvileg kapok Arko szappant, ha a pesti ismerős tud venni... Viszont nem használtam még ilyet és érdekelne a technika. Van-e valakinek ilyen kiszerelésű cucca eladó?
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Lajos The Silent

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 113
Re:Szappan, krém
« Válasz #606 Dátum: 2011. Február 09. - 17:50:53 »
Köszi a tanácsot, majd így próbálom! Ma végigjártam a környék boltjait (fodrászkellék bolt, százforintos és hasonlók, DM, Rossmann, stb), de semmilyen szappant nem találtam. Müller elvileg van, de mégsincs, a térképükön jelölt helyen biztosan. Remélem a "beépített emberem"  több sikerrel jár.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Szappan, krém
« Válasz #607 Dátum: 2011. Február 09. - 21:39:42 »
Megvolt a teszt, biztos egészséges :D , de kb. Weleda minőségű habot lehet készíteni belőle  :borosta:

Új tesztalany a natúrkozmetika polcáról, Weledához hasonlóan biogazdálkodásból származik, BDIH minősítéssel rendelkezik a Logona borotvakrém.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető Lajos The Silent

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 113
Re:Szappan, krém
« Válasz #608 Dátum: 2011. Február 10. - 20:52:39 »
Edrose által sikerült szereznem Speick rúdszappant, holnap talán ki is próbálom. Tetszik az illata nagyon!   :sör:

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Szappan, krém
« Válasz #609 Dátum: 2011. Február 12. - 10:48:40 »
Urak: mühle szantálfás szappan = ej szantálfás szappan?

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Szappan, krém
« Válasz #610 Dátum: 2011. Február 12. - 11:08:11 »
Urak: mühle szantálfás szappan = ej szantálfás szappan?

Szerintem igen. A tömege, az árszinvonala is megegyezik, egyedül a csomagolás puccosabb az EJ vonalnál.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Szappan, krém
« Válasz #611 Dátum: 2011. Február 12. - 11:23:19 »
Kössz! Akkor még egy kérdés: sample packnél melyik nagy angol gyártó állja a postaköltséget? gft?

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Szappan, krém
« Válasz #612 Dátum: 2011. Február 12. - 11:27:18 »
igen
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Szappan, krém
« Válasz #613 Dátum: 2011. Február 12. - 11:48:49 »

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Szappan, krém
« Válasz #614 Dátum: 2011. Február 12. - 11:51:43 »
3-4 alatt megkaptam, volt hozzá egy kis GFT-s zsák is, asszony azonnal vitte is :)
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici