Szerző Téma: Szappan, krém  (Megtekintve 482332 alkalommal)

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Szappan, krém
« Válasz #615 Dátum: 2011. Február 12. - 11:56:20 »
3-4 nap? Ajánlott, vagy sima? Bocs a sok hülyeségért, csak bármilyen fura, most vesztettem el a "külföldről rendelős - paypallal fizetős" szüzességemet  :crazy:

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Szappan, krém
« Válasz #616 Dátum: 2011. Február 12. - 12:07:51 »
Úgy emlékszem sima, nem ajánlott, de nem vagyok biztos benne.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető creativehun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 483
Re:Szappan, krém
« Válasz #617 Dátum: 2011. Február 12. - 12:57:30 »
Simán jön és max. egy héten belül itt szokott lenni a feladástól számítva.
A jelenlegi sample pack 7 illat mintát 6 borotvakrém mintát és 2 skin food mintát tartalmaz cserébe 6 fontért.
Véleményem szerint jelenleg ez erősen a best buy kategória :)
Style: safety razor
Hardware: Gillette Adjustable Safety razor 1-9/slim/ I 3 data code,Mühle super badger silver tip shaving brush
Software: | Trumper Rose Shaving Cream| Trumper Coral Skin Food

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Szappan, krém
« Válasz #618 Dátum: 2011. Február 12. - 14:05:40 »
Sima, és ha eltűnik a postán, küldenek másikat :) (bár erre végül nem volt szükség). Egyértelmű bestbuy.

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Szappan, krém
« Válasz #619 Dátum: 2011. Február 12. - 19:37:28 »
Szólnátok nekem is,ha csoportos rendelés lenne a Trumper mintacsomagból?
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Szappan, krém
« Válasz #620 Dátum: 2011. Február 13. - 02:01:33 »
abból történetesen nem érdemes közös rendelésre várni, lévén ingyenes a mintacsomag postaköltsége :)

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Szappan, krém
« Válasz #621 Dátum: 2011. Február 13. - 15:18:55 »
Látom a török lószőr pamacs tippem sokatok kíváncsiságát felkeltette. Akkor itt újabb, egy bangladesi mentolos borotvakrém a Tibet, melynek ára $1.16 illetve $1.84:



http://www.deshimegashop.com/product-info.php?pid1488.html

http://bd-biz.com/cosmeticstore/index.php/tibet-lather-shaving-cream.html

Állítólag nem rossz, egy kanadai ismerősöm dicsérte, de ne verjetek meg, ha mégsem jönne be.  ;)
A szállítást még nem néztem...
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

zsolabácsi

  • Vendég
Re:Szappan, krém
« Válasz #622 Dátum: 2011. Február 13. - 15:39:55 »
Fonti!

A következő a tibeti jakszőr pamacs lesz?  :crazy:

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Szappan, krém
« Válasz #623 Dátum: 2011. Február 13. - 15:49:37 »
Lehetséges, de az itt off!  ;D ;D
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

FBP

  • Vendég
Re:Szappan, krém
« Válasz #624 Dátum: 2011. Február 14. - 20:10:57 »
Hogy valami jót is írjak a Trumper termékeiről  :evil: ma kipróbáltam a lime szappant. A rossztól távol van  ;D
Aránylag jó hab. A citrom illatot először nagyon enyhének éreztem...aztán borotválkozás után sertepertéltem és úgy 5 perc múlva bementem a fsz-ba, és hatalmas citrom illatot tapasztaltam. És most is ezt érzem a pofámon, annak ellenére, hogy Weleda aftershave-et is kentem.
Szóval a szappan jó. A krémekből viszont még mindig nem sikerült habot készítenem...

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Szappan, krém
« Válasz #625 Dátum: 2011. Február 14. - 20:18:47 »
Sziasztok!

Valaki ismeri  a Lather  borotvakrémet?

A Caola -Alfa honlapján találtam az "Egyéb"között.

Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Szappan, krém
« Válasz #626 Dátum: 2011. Február 14. - 20:36:45 »
Nálam is várja sorsát egy bontatlan GFT Eucris szappan, hamarosan kipróbálom. Eddig minden GFT krémmel, szappannal nagyon jó a tapasztalatom.

Hogy valami jót is írjak a Trumper termékeiről  :evil: ma kipróbáltam a lime szappant. A rossztól távol van  ;D
Aránylag jó hab. A citrom illatot először nagyon enyhének éreztem...aztán borotválkozás után sertepertéltem és úgy 5 perc múlva bementem a fsz-ba, és hatalmas citrom illatot tapasztaltam. És most is ezt érzem a pofámon, annak ellenére, hogy Weleda aftershave-et is kentem.
Szóval a szappan jó. A krémekből viszont még mindig nem sikerült habot készítenem...
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető Lajos The Silent

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 113
Re:Szappan, krém
« Válasz #627 Dátum: 2011. Február 14. - 20:44:06 »
Ma meglepődve vettem észre a Müller üzletét Zalaegerszegen, egyáltalán nem a térképükön megjelölt helyen... ??? Körülnéztem bent, de nem sok időm volt. Borotválkozós cuccokból is van választék, de sokminden drága. Ami megtetszett, az az itt is keresett Palmolive rúdszappan (185ft/50g), nagy 125g-os Wilkinson tégelyes szappan, 500ft körüli áron. Láttam pár borotvakrémet, pamacsot, Speick termékeket is. Apránként majd kipróbálok ezt-azt.

PaT

  • Vendég
Re:Szappan, krém
« Válasz #628 Dátum: 2011. Február 16. - 09:03:49 »
Ami megtetszett, az az itt is keresett Palmolive rúdszappan (185ft/50g)...
Láttam pár borotvakrémet, pamacsot, Speick termékeket is...

Szia!

Többen nagyon kedveljük a Palmolive és Speick rúdszappant, de a közeli müllerben már szinte soha nem kapni.
Írok neked üzenetet, egy kéréssel fordulok hozzád!

Köszi.

Nem elérhető gret

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 44
Re:Szappan, krém
« Válasz #629 Dátum: 2011. Február 18. - 01:47:11 »
Ma meglepődve vettem észre a Müller üzletét Zalaegerszegen, egyáltalán nem a térképükön megjelölt helyen... ??? Körülnéztem bent, de nem sok időm volt. Borotválkozós cuccokból is van választék, de sokminden drága. Ami megtetszett, az az itt is keresett Palmolive rúdszappan (185ft/50g), nagy 125g-os Wilkinson tégelyes szappan, 500ft körüli áron. Láttam pár borotvakrémet, pamacsot, Speick termékeket is. Apránként majd kipróbálok ezt-azt.

wilkinson tégelyes szappan nejkem nem jön be, kevés habot csinál és az is gyorsan tűnik...:(
"...Ha egy ifjút megtanítasz a beretválkozásra és arra, hogy beretvaszerszámát jó rendben tartsa, ezzel jobban előmozdítod élete boldogságát, mintha ezer aranyat adnál neki." Franklin

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici