Szerző Téma: Szappan, krém  (Megtekintve 467487 alkalommal)

Nem elérhető zagloba

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 206
Re:Szappan, krém
« Válasz #3420 Dátum: 2017. December 29. - 20:36:14 »
Épp seregszemlét tartottam a szappanjaim felett. Teljesen rákattantam a borotvaszappanokra. És három darab úton van valahol az eladó, és én köztem.

Gratulálok hozzájuk! De nem vagy igazán fertőzött! Lesz ez még rosszabb! Barbon, Figaro, Argo, Phoenix stb.... :-)
Köszi a biztatást :-)
Borotvakrémből is van 14 féle. Egyedül a Phoenix  nincs az említettek közt. Azt hiszem az egy későbbi fejezet lesz. Jelenleg a Benke Erika szappanokat szeretném kipróbálni. Lehetőleg mindet. Első tapasztalat alapján nagyon jó szappanok. Simán hozzák a méregdrága külföldi nagymenők szintjét. És ebben az esetben inkább veszek egy olyan áráért hat nyolc darabot belőlük. Személyes tapasztalat alapján verik pl a Trumper szappanokat.
Én még nem próbáltam a Cinke szappanokat, de már annyi jót hallottam róla, h lassan bevásárolok belőle!
Egy Phoenix áráért kapsz minimum 6 Benke szappant, szállítással együtt. És tényleg nagyon jó szappanok. Én ma "szárazon" leteszteltem mind az ötöt. A tenyeremben habosítottam. Csodás illat mindegyiknél, és tökéletes, tartós hab.
A krémek a hátsó sorban vannak.
Szép gyüjtemény! Ahogy nézem csukott szemmel sem tudsz mellé nyúlni!

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Szappan, krém
« Válasz #3421 Dátum: 2017. December 29. - 20:40:14 »
Épp seregszemlét tartottam a szappanjaim felett. Teljesen rákattantam a borotvaszappanokra. És három darab úton van valahol az eladó, és én köztem.

Gratulálok hozzájuk! De nem vagy igazán fertőzött! Lesz ez még rosszabb! Barbon, Figaro, Argo, Phoenix stb.... :-)
Köszi a biztatást :-)
Borotvakrémből is van 14 féle. Egyedül a Phoenix  nincs az említettek közt. Azt hiszem az egy későbbi fejezet lesz. Jelenleg a Benke Erika szappanokat szeretném kipróbálni. Lehetőleg mindet. Első tapasztalat alapján nagyon jó szappanok. Simán hozzák a méregdrága külföldi nagymenők szintjét. És ebben az esetben inkább veszek egy olyan áráért hat nyolc darabot belőlük. Személyes tapasztalat alapján verik pl a Trumper szappanokat.
Én még nem próbáltam a Cinke szappanokat, de már annyi jót hallottam róla, h lassan bevásárolok belőle!
Egy Phoenix áráért kapsz minimum 6 Benke szappant, szállítással együtt. És tényleg nagyon jó szappanok. Én ma "szárazon" leteszteltem mind az ötöt. A tenyeremben habosítottam. Csodás illat mindegyiknél, és tökéletes, tartós hab.
A krémek a hátsó sorban vannak.
Szép gyüjtemény! Ahogy nézem csukott szemmel sem tudsz mellé nyúlni!
Hál Istennek nem :-)
Fertőző egy betegség ez a wetshaving. Ha egyszer elkap valakit....
De inkább ez, mint más, ártalmas dolgok.
Most 16 krémnél, 26 szappannál tartok, és nagyjából 40 aftershavenél. Pamacsból 16. Viszont csinálok többféle illatú Arkot a közeljövőben.

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Szappan, krém
« Válasz #3422 Dátum: 2017. December 29. - 21:12:57 »
Ha nőink osztanák meg ilyen mennyiségben a szemfestékeiket, ki lennénk akadva: D

Nem elérhető Qttyyy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Szappan, krém
« Válasz #3423 Dátum: 2017. December 29. - 21:25:21 »
Az tuti!!! De ez más...  :crazy:
"Nem is normális az, ha valaki egy kicsit nem bolond!" VP

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Szappan, krém
« Válasz #3424 Dátum: 2017. December 29. - 21:40:16 »
Mivel neki testvaj, parfüm, arckrém, és egyéb csecsebecséi minimum hasonló mennyiségben vannak, csak jóval többe kerültek, így csendben elfogdjuk egymás bolondériáját :-)

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Szappan, krém
« Válasz #3425 Dátum: 2017. December 30. - 06:55:58 »
Bocsánat, de felbuzdult bennem kora reggel a moderátori vér és most beírom, amit már többször akartam :whoops:

Egy másik fórumon, ahol moderátorként működöm vannak szabályok, hogy elkerüljük a fentebbi, tegnap esti beszélgetéshez hasonlóakat, amik teljesen szétcseszik a fórumot. Az egy dolog, hogy le is korlátozták az egymáshoz kapcsolódó idézetek számát háromra, de az idézeteknél a fotókat törölni kell a hozzászólásokból, illetve ha közvetlen az előző hozzászólásra érkezik a reakció, kvázi beszélgetés alakul ki két ember között, akkor simán a hozzászólás opciót kell választani és nem az idézetet. Ezekkel el lehet kerülni a végtelen hosszúságú hozzászólásokat, aminek a 90%-a az előző, többször ismétlődő hozzászólások, amit amúgy sem kell újból elolvasni, hiszen csak az utolsó reakció benne a lényeg. Valamint azt is el lehet kerülni, hogy ugyanazt a fotót 8x lássuk egymás után, mint ahogy azt a kleithos szappan gyűjteményéről (amelyhez egyébként gratulálok, szép kollekció!) készült képnél megtehettük.

Szóval ha közvetlen az előző hozzászólásra érkezik reakció, akkor hozzászólás opció és nem idézet, illetve ha idézet, akkor a fotót nem kell idézni. Ezek ésszerű dolgok, a fórumot jobbá teszik szerintem.  ;)

Nem akartam senkit ezzel megbántani, ha mégis akkor bocsánat!  :bocs:

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Szappan, krém
« Válasz #3426 Dátum: 2017. December 30. - 07:37:20 »
Igazsága vagyon!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető zagloba

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 206
Re:Szappan, krém
« Válasz #3427 Dátum: 2017. December 30. - 08:33:16 »
Értettem! Igenis Kapitány!

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Szappan, krém
« Válasz #3428 Dátum: 2017. December 30. - 08:36:19 »
Ésszerű megoldás :-)

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Szappan, krém
« Válasz #3429 Dátum: 2017. December 30. - 08:36:54 »
A macska saját termés? :-)

Nem elérhető zagloba

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 206
Re:Szappan, krém
« Válasz #3430 Dátum: 2017. December 30. - 11:23:05 »
Természetesen! Hála Istennek a fenyőfát nem mássza csak a szekrényeket! Na jó befejezem a cicás képek küldözését mert majd megütöm a bokám! :-)

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Szappan, krém
« Válasz #3431 Dátum: 2017. December 30. - 11:34:40 »
Szintén zenész :-)

Nem elérhető zagloba

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 206
Re:Szappan, krém
« Válasz #3432 Dátum: 2017. December 30. - 13:13:24 »
Gratulálok! Gyönyörű cica Ő is!

Ki mikor borotválkozik? Azt hiszem az esti borotválkozásról át kellene térnem a reggeli kaszálásra, de semmi kedvem 3-4 óra körül borotválkoznom! Vagy a kávézást vegyítsem a borotvával? ;-)

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Szappan, krém
« Válasz #3433 Dátum: 2017. December 30. - 13:16:29 »
Én is ebben a cipőben járok. Minden reggel négykor kelek. Akkor kicsit macerás a borotválkozás. Sokszor szívesebben szőrtelenítek este, lefekvés előtt.

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Szappan, krém
« Válasz #3434 Dátum: 2017. December 30. - 13:55:21 »
Mit csináltok olyan korán? Más akkor fekszik...

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici