Szerző Téma: Szappan, krém  (Megtekintve 467517 alkalommal)

Nem elérhető zagloba

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 206
Re:Szappan, krém
« Válasz #3480 Dátum: 2018. Február 18. - 20:35:08 »
Hülye kérdésre, hülye válasz.

Ki tudja eajtad kícűl mennyt hsználsz egy alkalommal és milyen gyakran,

Csak sajnálni tudlak ! Ilyen nyomorult életed van és az okoz csak örömöt neked hogyan tudod mások hozzászólását kifordítani kifigurázni! Gondolom megrekedtél a 3.-os pistike szintjén aki csak abból tud figyelmet kicsikarni az osztálytól ,h a Tanárnéni minden szavát kifigurázza! Az életben is remélem ilyen vagány vagy! te Billentyűzet akrobata! Remélem legalább 1 perc örömöt okozott írásod! Remélem lesz szerencsém az életben találkozni veled és magasröptű szalmajárásoddal személyesen is! Az ISTEN ravasz ,de nem rossz indulatú! Néha tesz az én kedvemre is!

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Szappan, krém
« Válasz #3481 Dátum: 2018. Február 18. - 20:52:42 »
Nehéz a hálón nem félreérteni egymást! :peace:
Nincs metakommunikáció, nem látjuk egymás arcát "beszélgetés" közben.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Szappan, krém
« Válasz #3482 Dátum: 2018. Február 18. - 20:54:10 »
Te zagloba!
Pont olyan választ kaptál, amilyen kérdést tettél fel.Az, hogy Te ezt ilyen mélységes gyűlölettel válaszolod meg, az megdöbbentő.

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Szappan, krém
« Válasz #3483 Dátum: 2018. Február 18. - 21:05:12 »
A magam részéről erőst bízom benne, hogy az éltársak civilizált modorban is meg tudják beszélni a nem éppen mérnöki precizitással megfogalmazott kérdés és a legkevésbé sem informatívnak szánt válasz együttese okozta összezördülést. Anélkül, hogy szószólóik kerülnének - amitől csak elmérgesedni szoktak az efféle, kívülről oktalannak tűnő perpatvarok.

:peace:

(Ha a kérdés tárgyát és a válaszban jelzett hiányosságok mibenlétét is érteni vélem, akkor belga vagyok?)

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Szappan, krém
« Válasz #3484 Dátum: 2018. Február 18. - 21:07:35 »
Nem vagyok senki szószólója, mert személyesen egyikükkel se találkoztam soha. A reakció volt a siralmas.

Nem elérhető Lord Ickenham

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 806
Re:Szappan, krém
« Válasz #3485 Dátum: 2018. Február 18. - 21:08:29 »
Félreértés volt! Zagloba nyilván nem ismeri pmol322-őt, aki nem szokott bunkó lenni. Szerintem most sem volt az, csak ironikus. Ennyire szoktuk egymást húzni (lásd.: Arko, r41, stb.). Nem kell túlhabosítani a dolgot. Legyen béke!

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Szappan, krém
« Válasz #3486 Dátum: 2018. Február 18. - 21:15:58 »
A túlhabosítani most különösen találó :)

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Szappan, krém
« Válasz #3487 Dátum: 2018. Február 19. - 00:03:10 »
Nem vagyok senki szószólója, mert személyesen egyikükkel se találkoztam soha. A reakció volt a siralmas.
Arra próbáltam célozni, hogy felszólalni akár pro akár kontra óhatatlanul szűkíti az eredeti hozzászólók konfliktuskezelési szabadságát. Bízom benne, hogy meg tudják oldani úriember módjára külső segítség nélkül is, ha úgy érzik, hogy konfliktus van köztük.

Elnézést kérek, ha túlzott mértékben szóltam bele, de azt hiszem, hogy minél többen bocsátkoznak bele egy pimf összezörrenésbe, annál nehezebb azt megnyugtatóan elboronálni. De már én is túl sokat szólok bele abba, hogy hogyan ne szóljunk bele, szóval ebből ennyi elég is  :offtopik:



Ki mennyi AS-t szokott a tenyerébe locsolni? Esetleg hány fújást engedélyez, ha pumpás kivitelt használ? Azt hiszem, a Prorasón - és mintha a Floidon - kívül az Old Spice is kínál atomizeres AS-t, de nyilván másból is akad ilyen.

Az esetleg megszaladó folyadék okozhat társaságban kellemetlen illattúltengést, vagy ahhoz azért minden AS híg?

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Szappan, krém
« Válasz #3488 Dátum: 2018. Február 19. - 00:45:34 »
Bocs ha megbántottalak!  :peace:

De fenntartom, egy adat, nem adat.

Nállad jobban ki tudja, hogy 1dl arcszeszt mennyi ideig használsz?
Nem sérteni akartam és szúrni, hanem jelezni, humorral a kérdés eképpeni alkalmatlanságát.

Mégegyszer bocs.

De nem szivatásból, a magaslabdát nem szabad repűlni hagyni!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Tibi11

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 310
Re:Szappan, krém
« Válasz #3489 Dátum: 2018. Február 21. - 18:17:01 »
Ma megjött a Notino-s 3 db fehér Proraso szappan. Annyi, hogy egyikhez sincs külső papír doboz (valószínű ezért volt olcsóbb), és kicsit koszfoltos némelyiknek a műanyag teteje, valamint még azt is észrevettem, hogy az illatuk nem teljesen azonos, mintha egyik-másikba több parfüm lenne. Amúgy meg minden oké velük. A fehér after shave Proraso balzsam is nagyon jó illatú, hasonló a szappanhoz. ehhez viszont volt külső papír doboz.

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1489
Re:Szappan, krém
« Válasz #3490 Dátum: 2018. Február 22. - 10:35:36 »
Ma megjött a Notino-s 3 db fehér Proraso szappan. Annyi, hogy egyikhez sincs külső papír doboz (valószínű ezért volt olcsóbb), és kicsit koszfoltos némelyiknek a műanyag teteje, valamint még azt is észrevettem, hogy az illatuk nem teljesen azonos, mintha egyik-másikba több parfüm lenne. Amúgy meg minden oké velük. A fehér after shave Proraso balzsam is nagyon jó illatú, hasonló a szappanhoz. ehhez viszont volt külső papír doboz.
Lehet, hogy polcon álltak, ott porosodott a tető. És ezért tér el az illat, ami sokat állt kint (esetleg üzletben, melegben). (Csak tipp).
Gillette Tech 1951

Nem elérhető Lord Ickenham

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 806
Re:Szappan, krém
« Válasz #3491 Dátum: 2018. Február 22. - 13:06:54 »
Én Olaszországban is papírdoboz nélküli szappant vettem.

Nem elérhető Tibi11

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 310
Re:Szappan, krém
« Válasz #3492 Dátum: 2018. Február 23. - 07:13:28 »
Igen, valószínű, de nem vészesen koszosak, tényleg csak kicsit. Amúgy nincs velük gond. Azóta alaposabban megszimatoltam őket, és úgy érzem, egyik-másikban mintha dominánsabb lenne a citrom illat.

Viszont a fehér Proraso after shave balzsamban van alumínium.

Nem elérhető Tibi11

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 310
Re:Szappan, krém
« Válasz #3493 Dátum: 2018. Február 23. - 18:32:24 »
Egyébként borotvaszappan kiválasztásánál kinek mi a legfőbb szempont? Tudnátok olyan szappant ajánlani, ami csak természetes anyagokat tartalmaz? (Úgy értem, minél kevesebb vegyi anyag van benne.)

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Szappan, krém
« Válasz #3494 Dátum: 2018. Február 23. - 18:46:11 »
Minden anyag vegyi.  :fejfal:

Mutatok példát, melyiket szeretnéd a szappanodban? Alfa-, béta-, gamma- vagy delta-tokoferolt, ami egy zsírban oldódó metillált fenolvegyület, vagy inkább finom, tápláló, gyógyító E-vitamint?
(Ugyanaz.)

A szappankészítés maga egy elég radikális kémiai eljárás, sohasem fog organikus szappan nőni az organikus szappanfádon!

Egyébként a Cinke-szappanok a címke alapján megfelelnek az igényeidnek, azt hiszem. Parfümözöttek ugyan, de azt leszámítva semmi ijesztő vegyszer nincs bennük, csupa természetes olajak, faggyúk és glicerin, ha jól emlékszem.

Magam azt szeretem, ha jó habot és utóérzetet ad, valamint ha az illata tetszik és lehetőleg van hozzá tartozó vagy legalább illő AS/ASB és egyéb a közelemben. Néha elcsábít a márkanévvel vagy -történettel járó hangulat is, pl. hiába büdös kicsit, olykor csak előveszem a Palmira kockámat.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici