Szerző Téma: Szappan, krém  (Megtekintve 467501 alkalommal)

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:Szappan, krém
« Válasz #3735 Dátum: 2021. Április 28. - 20:42:36 »
Sziasztok!

Leírom, érdekességképp. Nemrég szembejött velem egy szerb fórumon a TDS nevű fehérorosz kézműves borotvaszappan. Azt írták róla, kellemes illata van és könnyen ad jó habot. (Fel is írtam a kívánságlistámra, de addig új szappant nem veszek, amig a meglévők száma nem esik legalább nyolc alá.)
Szóval kipróbálni még nem volt lehetőségem, de már többfelé is láttam borotvás csoportokban. Az áruk közepesen drága szerintem, kb 4-6 euró a 85 g.
Ha érdekel valakit esetleg, akkor itt érhető el: https://тдс.бел/


Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Szappan, krém
« Válasz #3736 Dátum: 2021. Május 04. - 15:47:53 »
Szerintem június végére-közepére elfogy az utolsó tubus Proraso-m, és már nincs más itthon  :boldog:, úgyhogy ajánljatok nekem szappanokat és krémeket...

Szempontjaim:

1. ne legyen túl drága, de nem kell hogy szuperolcsó legyen (pl Barbon), simán a jó minőségű közepet célzom
2. egy helyről, EUból szeretnék rendelni sokfélét, olyan ingyenes szállításnyit, tippeket hogy honnan megköszönöm
3. ami eddig bejött: Cella, Proraso, Speick, La Toja, TOBS, MWF, ha más ötlet nincs akkor ilyesmik lesznek, pl Prorasoból kipróbálom az új vonalat
4. olyan kiszerelések aminek megmarad az illata egy darabig ha nem bontom meg (egyszerre 1-2 van használatban)
5. Mühle Silvertip Fibre és más szintipamacsokkal fogom használni, krémet is szeretem és a szappant is, minden jöhet

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Szappan, krém
« Válasz #3737 Dátum: 2021. Május 04. - 16:50:08 »
A dambiro.de elég jó kínálattal rendelkezik ebből a kategóriából, amiket felsoroltál. Azt hiszem nincs náluk ingyen szállítás, de olyan jók az áraik, hogy még szállítási költséggel együtt is versenyképes lehet. Mindenképpen ott is nézz szét sztem!

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Szappan, krém
« Válasz #3738 Dátum: 2021. Május 04. - 17:30:53 »
Vagy indíts közös beszerzést :P

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:Szappan, krém
« Válasz #3739 Dátum: 2021. Május 04. - 20:29:11 »
Spanyol webshopokban elég sok félét találsz.
Ha még belefér, próbáld ki a Razorock "The Dead Sea" szappanját. Az valami csoda.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Szappan, krém
« Válasz #3740 Dátum: 2021. Május 05. - 05:40:02 »
Stirling igen széles választékban létezik az EU-ban is és lényegesen jobb, mint az általad felsoroltak.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Szappan, krém
« Válasz #3741 Dátum: 2021. Május 05. - 08:43:29 »
bgakos: Stirlinget már említetted, érdekel is, de 18.50 EUR árakon látom, tényleg annyira jó? És az EU-ban seholsem látok refillt, csak dobozosat.

vimi: Gifts & Care-t szoktam használni, mit nézzek még?

Igazából nekem eddig mindig a középkategóriás dolgok jöttek be, amikor 10-15 EUR felett költöttem ilyesmire, sohasem éreztem arányosnak amit kapok érte.

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Szappan, krém
« Válasz #3742 Dátum: 2021. Május 05. - 11:54:04 »
Itthon Balatoni szappan és Cinke szappan, melyek egyébként a legtöbb általad említett szappant lekörözi  ;)
Vagy nézz körbe a pbsdepo.hu vagy a gentlemanstore.hu oldalon.
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:Szappan, krém
« Válasz #3743 Dátum: 2021. Május 05. - 13:02:40 »
A Gifts & Care jó, nagyon is, ott nekem gyakorlatilag folyamotasan elfogadják a G&C kupont (-10%).

Azonkívül ott a yourshaving.com, bár onnan eddig csak egyszer rendeltem és jelen pillanatban is még várom.

A Connaught-nál volt egy csomó akció mostanában, Proraso és Cella termékekre 50% kedvezmény, meg még pár márkára 30%, de azok ott erősen megfogyatkoztak (https://connaughtshaving.com/special.html)

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Szappan, krém
« Válasz #3744 Dátum: 2021. Május 05. - 19:07:20 »
A Stirling esetében nagyon is reálisnak érzem az árát, ha nem rendelsz egyszerre sokat (korábban volt olcsó posta is), akkkor beleférsz a vámhatárba.
Van hozzájuk 10% kuponkód, szólj ha aktuális, nekem is nemrég küldték.

Sample:
https://shavingtime.co.uk/products/stirling-shaving-soap-samples-29g-1oz

Refill:
https://shavingtime.co.uk/products/tirling-shaving-soap-refills-129g-4-7oz

Olcsó és jó? Ach Brito Mogno Shaving Soap 90gr  :thumbup:
https://www.giftsandcare.com/en/shaving-soaps/6804-ach-brito-mogno-shaving-soap-90gr.html

bgakos: Stirlinget már említetted, érdekel is, de 18.50 EUR árakon látom, tényleg annyira jó? És az EU-ban seholsem látok refillt, csak dobozosat.

Igazából nekem eddig mindig a középkategóriás dolgok jöttek be, amikor 10-15 EUR felett költöttem ilyesmire, sohasem éreztem arányosnak amit kapok érte.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Szappan, krém
« Válasz #3745 Dátum: 2021. Május 05. - 19:10:07 »
A Stirling közel 160g, ennek függvényében nézd az árát.

bgakos: Stirlinget már említetted, érdekel is, de 18.50 EUR árakon látom, tényleg annyira jó? És az EU-ban seholsem látok refillt, csak dobozosat.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető Sonus

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Szappan, krém
« Válasz #3746 Dátum: 2021. Május 07. - 18:38:36 »
Sziasztok!
Én tegnap rendeltem az idézet helyről egy Stirlinget és két mintát. Már régi vágyam kipróbálni.
Az eladó jó fej volt, mert mint új vásárlónak, magától felajánlotta a 10% kedvezményt.
Én a drágább postát választottam biztos, ami tutti. Nem számolt angol áfát. Így volt 28 Font az egész.
Kiváncsi vagyok mi lesz a vége, de egy próbának jó, hogy mi fér bele a postának, vagy egyáltalán mennyi plusz lesz, ha nem megy át.
De az a bizonyos vámhatár csak egy "olcsó" Stirling a 10% kedvezménnyel, és az olcsó (nem követett) posta mellet fér bele a 22 euro-ba.

Nem elérhető nagylaszlokornel

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 48
Re:Szappan, krém
« Válasz #3747 Dátum: 2021. Május 09. - 06:44:34 »
Szerintem június végére-közepére elfogy az utolsó tubus Proraso-m, és már nincs más itthon  :boldog:, úgyhogy ajánljatok nekem szappanokat és krémeket...

Szempontjaim:

1. ne legyen túl drága, de nem kell hogy szuperolcsó legyen (pl Barbon), simán a jó minőségű közepet célzom
2. egy helyről, EUból szeretnék rendelni sokfélét, olyan ingyenes szállításnyit, tippeket hogy honnan megköszönöm
3. ami eddig bejött: Cella, Proraso, Speick, La Toja, TOBS, MWF, ha más ötlet nincs akkor ilyesmik lesznek, pl Prorasoból kipróbálom az új vonalat
4. olyan kiszerelések aminek megmarad az illata egy darabig ha nem bontom meg (egyszerre 1-2 van használatban)
5. Mühle Silvertip Fibre és más szintipamacsokkal fogom használni, krémet is szeretem és a szappant is, minden jöhet
A német Tabac szappant próbáltad már? Nem egy illatorgia, de kiválóan működik (abból a 8-10 ből amit próbáltam, ez a legjobb működésre). A lengyel MAKEUP-tól szoktam vásárolni szoftvert a Tabac utántöltő akciósan kétezer párszáz forint szokott náluk lenni, és 10000 Ft-tól ingyen szállítanak. Kicsit pocsék a honlapjukon a termékbesorolásuk, külön keress rá a borotva szappan, borotvaszappan, borotválkozó szavakra.

Tapatalkkal küldve az én SM-A715F eszközömről


Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Szappan, krém
« Válasz #3748 Dátum: 2021. Május 09. - 09:55:11 »
Nem próbáltam, de terveztem, és kösz a tippet, más cuccuk is van amit ki akarok próbálni és 10e pont ideális rendelésméret, nem akarok megint évekre bevásárolni csak ingyenrendelés miatt.

Nem elérhető vimi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:Szappan, krém
« Válasz #3749 Dátum: 2022. Április 26. - 13:51:23 »
Hétvégén voltam Budapesten és végre sikerült eljutnom egy borotvaboltba! (Pbsdepo - Takuun, köszi a tippet!)

Nekem hatalmas élmény volt, a gyüjteményem gazadagodott egy The Goodfellas Smile Orange Empire szappannal valamint egy Razorock Emperorral.
Utána még eljutottam egy Dm-be is, ahol vettem egy fekete Wilkinson Ufo-t.

Az Orange Empire illata valami fantasztikus, friss és narancsos, habja szuper. Az Emperor illata is megfogott, a működése is tökéletes nekem. A Wilkinsont nem volt még alkalmam kipróbálni, illata kellemes.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici