Szerző Téma: Szappan, krém  (Megtekintve 467538 alkalommal)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Szappan, krém
« Dátum: 2009. November 12. - 10:56:27 »
...

Nem elérhető zolio

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 541
Re:Szappan, krém
« Válasz #1 Dátum: 2009. November 15. - 17:42:36 »
Én érdemben még csak a balea szappanjáról tudok nyilatkozni, ezzel vannak tapasztalataim. Csak negatívumot tudok róla mondani. Habot alig képez és az arcbőrömet irritálja is. Amikor tálban habosítottam vele, próbáltam figarót is hozzátenni, de így sem tudtam megfelelő habot kihozni belőle. Most balea (sensitive fehér) patronos borotvagélt használok, ezzel meg vagyok elégedve. Idővel majd fogok még szappanokat próbálgatni.

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Szappan, krém
« Válasz #2 Dátum: 2009. November 15. - 18:39:21 »
Mi az a patronos borotvagél? Gázos, palackos?
Illetve, ha van Figaród, akkor miért nem inkább azt használod? Azt legalább tudnád pamaccsal.

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Szappan, krém
« Válasz #3 Dátum: 2009. November 15. - 19:07:22 »
Zolio:
A Geo f. Trumper oldalán lehet rendelni sample packet, amiben szokott lenni pár fajta krém, tusfürdő, parfüm minta.
Tokkal vonóval (mármint szállítással) 5 angol font (kb. 1500-2000 huf), lehet paypal-lal fizetni, és kb. 1 hét alatt megérkezik.
Érdemes kipróbálni!
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Szappan, krém
« Válasz #4 Dátum: 2009. November 15. - 19:38:14 »
mry, te kaptál tusfürdőt? Szerintem az nincs a mintapakkban. Egyébként tényleg megéri, radásul a Skin Food minták 3-4 borotválkozásra is elegek.

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Szappan, krém
« Válasz #5 Dátum: 2009. November 15. - 20:30:45 »
Igen, az enyémben 3 féle tusfürdő volt, viszont nem kaptam skin food-ot. (ezt aztán a neroliban pótoltam...)
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Szappan, krém
« Válasz #6 Dátum: 2009. November 15. - 20:32:21 »
Aki Geo F. Trumper Sample Pack rendelésen gondolkozik, sajnos el kell halasztania a jövő évre, mert a karácsonyi időszakban nem vállalják a küldését. :( Mry amúgy igazat szól, mert én is kaptam már tőlük olyan mintakollekciót, amiben tusfürdők is voltak, ha jól emlékszem három vagy négy...
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető zolio

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 541
Re:Szappan, krém
« Válasz #7 Dátum: 2009. November 15. - 20:52:07 »
edrose:
Alu palackos gélre gondoltam. A figarót azért nem használom, mert nekem irritálja az arcbőrömet és az illata sem tetszik.

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Szappan, krém
« Válasz #8 Dátum: 2009. November 15. - 20:55:40 »
Igen, az enyémben 3 féle tusfürdő volt, viszont nem kaptam skin food-ot. (ezt aztán a neroliban pótoltam...)
Jé, akkor nekem mázlim volt. Ehyszer rendeltünk közösen fontival, egyszer én külön, és semmi tusfürdő...
Egyébként amit én nem értek a Trumpernél, az az, hogy csak néhány illat esetében lehet párosítani szappant/krémet a skin fooddal. A Truefitt & Hillnél ez pont fordítva van, alig van valami ami ne lenne meg – még kölniben is.

Nem elérhető Szűcs Róbert

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 117
Re:Szappan, krém
« Válasz #9 Dátum: 2009. November 15. - 21:13:51 »
Egyébként amit én nem értek a Trumpernél, az az, hogy csak néhány illat esetében lehet párosítani szappant/krémet a skin fooddal.

Engem ez nem zavar - pont hogy nem akarnék ugyanolyan illatot. Az a jó, ahogy jönnek a különböző illatok egymás után - ez egy illatterápia :D
Ezek nem tartós illatok, úgysem maradnak meg sokáig. A végén meg jöhet egy kölni, az adja a hosszabban megmaradó illatot.
Style: safety razor
Hardware: Gillette Adjustable | Crystal | Jagger best badger
Software: Musgo Real Glycerin Lime Soap | Trumper Violet Soap | Bloc Osma | Trumper Coral Skin Food

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Szappan, krém
« Válasz #10 Dátum: 2009. November 15. - 21:17:09 »
Hehe, nekem meg pont mániám, hogy mind ugyanaz legyen... Így szép az élet... ;)

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Szappan, krém
« Válasz #11 Dátum: 2009. November 15. - 21:32:52 »
Na ja, ilyen ez. 1ébként van, amiből majdnem végig van illat. (még párfőm is! :D)
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

Nem elérhető finucci

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 53
Re:Szappan, krém
« Válasz #12 Dátum: 2009. November 16. - 14:44:04 »
Én is Baleát használok, a képen a tégelyest. Nem lesz extra nagy habja, az illata is gyenge, de kedvelem, nekem bevált.

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Szappan, krém
« Válasz #13 Dátum: 2009. November 16. - 15:20:55 »
Most jött meg a Truefitt & Hill mintacsomagom! Van benne 7 krém 4 after balzsam (mindnek van krém párja) kis papírtasakokban, 1 pre olaj és 7 kölniminta.
Az egész négyezer alatt volt.
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Szappan, krém
« Válasz #14 Dátum: 2009. November 16. - 15:35:15 »
Én is Baleát használok, a képen a tégelyest. Nem lesz extra nagy habja, az illata is gyenge, de kedvelem, nekem bevált.
finucci, most már amit minden topikba bepottyantasz, tesség összegezni (kopipészt) és megírni egyben a „mit használok”-ban! ;)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici