Szerző Téma: Szappan, krém  (Megtekintve 467523 alkalommal)

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Szappan, krém
« Válasz #765 Dátum: 2011. Március 29. - 07:34:21 »
Használ valaki mandulás borotvaszappant? Trumper, DR Harris esetleg? Érdekelnének tapasztalatok.
Én használok P.160 Tipo Duro-t... Jó. Mi többet mondhatnék? Ez egy más illatú szappan, nem tudom, mennyire befolyásolja a szappanságát a mandulaillat. Ez a P.160 erős mandula/marcipánillatú

Nem elérhető zolio

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 541
Re:Szappan, krém
« Válasz #766 Dátum: 2011. Március 29. - 18:37:01 »
Tudnátok nekem olyan szappant/krémet/AS-t mondani, mely citromfüvet tartalmaz? Ha valakinek első kézből van tapasztalata ilyen termékkel annak érdekelne a véleménye. Nagyon szeretem ezt az illatot.

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Szappan, krém
« Válasz #767 Dátum: 2011. Március 29. - 18:51:21 »
Bergamot és citrom van a 4711 AS-ben és a kölnijében!(a narancs mellett)
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Szappan, krém
« Válasz #768 Dátum: 2011. Március 31. - 12:41:27 »
Köszönöm a mandulás szappan tippeket, közben Ed-tôl be is futott egy Roxy (köszi :-)).

Más: Institut Karite szappannak valami Európai rendelhetôségérôl tud valaki a forgalmazón kívül. Ôk sajnos a szappan árával megegyezô postaköltséget számolnak fel, így most ott tart a dolog, hogy az USA-ból kb féláron jönne. Na de egy európai szappant az USA-ból?

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Szappan, krém
« Válasz #769 Dátum: 2011. Március 31. - 12:46:29 »
Na de egy európai szappant az USA-ból?


Szerintem ne foglalkozz vele!  ;D Nemrég én is az USA-ból rendeltem Merkur és Trumper cuccokat. Egyrészt jó áron volt, másrészt meg legalább volt raktáron.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Szappan, krém
« Válasz #770 Dátum: 2011. Március 31. - 12:58:36 »

Más: Institut Karite szappannak valami Európai rendelhetôségérôl tud valaki a forgalmazón kívül. Ôk sajnos a szappan árával megegyezô postaköltséget számolnak fel, így most ott tart a dolog, hogy az USA-ból kb féláron jönne. Na de egy európai szappant az USA-ból?


Itt vannak ilyen cuccok:

http://www.kozmetikanatura.hu/brand/15/
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető gprinz

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re:Szappan, krém
« Válasz #771 Dátum: 2011. Március 31. - 13:50:13 »
Itt vannak ilyen cuccok:

http://www.kozmetikanatura.hu/brand/15/


Muszáj ingerelni az embert? Most aztán mondogathatom magamban, hogy van elég cuccom, van elég cuccom...  :crazy:

A témánál maradva a szappan úgy tűnik jobban megéri innét. A krém kisebb, sokkal drágább, és hamarabb fogy valószínűleg. Vajon használatban lehet olyan előnye, ami miatt mégis érdemes azt választani? Kíváncsi lennék az ASB-re is.

Ugyanezen az oldalon van http://www.kozmetikanatura.hu/product/730/ még érdekes cucc. A borsos illat nem lehet rossz...
"Iuris praecepta sunt haec: honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere." (Ulpianus)

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Szappan, krém
« Válasz #772 Dátum: 2011. Március 31. - 13:55:40 »

Muszáj ingerelni az embert? Most aztán mondogathatom magamban, hogy van elég cuccom, van elég cuccom...  :crazy:


Még nincs elég cuccod! Ne fogd vissza magad! ;D
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Szappan, krém
« Válasz #773 Dátum: 2011. Március 31. - 14:32:18 »
Hú, ez a borsos cucc nagyon színpatikus! Feketebors, fehér krémben, nyamm.

Nem elérhető gprinz

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re:Szappan, krém
« Válasz #774 Dátum: 2011. Március 31. - 14:34:12 »
Köszönöm az együttérző szavakat!
"Iuris praecepta sunt haec: honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere." (Ulpianus)

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Szappan, krém
« Válasz #775 Dátum: 2011. Március 31. - 14:44:00 »
Szappanokat bátran veszek :D , de krémeknél félek a lejárattól.

Még nincs elég cuccod! Ne fogd vissza magad! ;D
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető gprinz

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re:Szappan, krém
« Válasz #776 Dátum: 2011. Március 31. - 15:24:13 »
Elolvasgattam a B&B kritikákat az Instute Karité termékekről, és b.krémet nem, de a másik kettőt (szappas, ASB) határozottan ajánlják. Csak be kell nézni a Nádor u. 14. alá...
"Iuris praecepta sunt haec: honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere." (Ulpianus)

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Szappan, krém
« Válasz #777 Dátum: 2011. Március 31. - 16:11:12 »

Más: Institut Karite szappannak valami Európai rendelhetôségérôl tud valaki a forgalmazón kívül. Ôk sajnos a szappan árával megegyezô postaköltséget számolnak fel, így most ott tart a dolog, hogy az USA-ból kb féláron jönne. Na de egy európai szappant az USA-ból?


Itt vannak ilyen cuccok:

http://www.kozmetikanatura.hu/brand/15/


Ejha, köszönöm. Hát ez tanulságos. Évek óta nézegetem az Institut Karite szappant, csak sehol nem láttam webshopban. Most úgy döntöttem csak kipróbálnám, végignéztem az összes európai webshopot, semmi. Erre itt van egy magyar oldalon, a paypalos fizetésért meg külön egy jó pont jár az üzeltnek  :borz2:

Nem elérhető zolio

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 541
Re:Szappan, krém
« Válasz #778 Dátum: 2011. Március 31. - 21:50:09 »
A mai nap folyamán betévedtem egy 100 forintos boltba, hátha fellelek néhány még ki nem próbált krémet. Találtam két krémet az arkotól az egyik cool a másik maximum comfort 200 forint volt darabja. Volt arko szappan is, betáraztam abból is párat, 150ért árulták. Találtam még egy agressia névre hallgató normal krémet (ebből is többféle lehet), ez 300ba fájt. Egy időre lesz mit próbálgatni. ;)

Nem elérhető zolio

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 541
Re:Szappan, krém
« Válasz #779 Dátum: 2011. Március 31. - 21:59:25 »
Az agressia dobozán nagy betűkkel virít, hogy még pro-vitamint is tartalmaz (biztos rengeteg felszívódik a pofázmányomon keresztül). ;D

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici