Szerző Téma: Szappan, krém  (Megtekintve 489352 alkalommal)

Nem elérhető Lacus_65

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1046
Re:Szappan, krém
« Válasz #840 Dátum: 2011. Május 23. - 12:24:52 »
Sok új autónál már rá van írva!  >:(

FBP

  • Vendég
Re:Szappan, krém
« Válasz #841 Dátum: 2011. Május 23. - 12:26:55 »
Sok új autónál már rá van írva!  >:(
lassan (gyorsan?) sikerül nekünk is elhülyününk...  :evil:

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Szappan, krém
« Válasz #842 Dátum: 2011. Május 23. - 12:32:05 »
Ne haragudj, de teljesen felesleges és értelmetlen a hozzászólásod. Csak és kizárólag GFT szappanról beszéltem.
Hát, pedig árban úgy rémlik, úgy ők érnék meg a legjobban!
Lehet, de ha nincs, akkor hiába óccccssó  :evil:
De egy példával cáfolnám: egy Musgo Real AS náluk 6.900 Ft, a connaughtshaving-nál meg asszem 15 font, azaz 4.500 Ft...így még a szállítási költséggel együtt is jobbak az angolok...

FBP

  • Vendég
Re:Szappan, krém
« Válasz #843 Dátum: 2011. Május 23. - 12:48:13 »
Ne haragudj, de teljesen felesleges és értelmetlen a hozzászólásod. Csak és kizárólag GFT szappanról beszéltem.
Hát, pedig árban úgy rémlik, úgy ők érnék meg a legjobban!
Lehet, de ha nincs, akkor hiába óccccssó  :evil:
De egy példával cáfolnám: egy Musgo Real AS náluk 6.900 Ft, a connaughtshaving-nál meg asszem 15 font, azaz 4.500 Ft...így még a szállítási költséggel együtt is jobbak az angolok...
OK, nem haragszom  ;)...én meg csak azt próbáltam volna éreztetni, hogy nem kell feltétlenül ehhez a bolthoz ragaszkodni, mert k. drága, bár nem vagyok nagy GFT vásárló, így elképzelhető, hogy abban jók (más termékekben biztosan nem jók az áraik)

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Szappan, krém
« Válasz #844 Dátum: 2011. Május 23. - 12:51:42 »
ez tökmindegy! egy magyar fórumon írsz, így induljunk ki abból a feltételezésből, hogy az emberek többsége itthon még nem annyira hülye, hogy a visszapillantó tükörre is ezt kelljen írni: vigyázat, a kép amit látsz nem valós méretű és fordított  :evil: :crazy: :evil: :crazy: :evil: :crazy:
Nem kell ráírni... nem néznek bele!
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Szappan, krém
« Válasz #845 Dátum: 2011. Május 23. - 13:03:51 »
Akar, hogy olvasom. Elvileg mindent jol csinaltunk (igen, az asszony is beszallt segiteni), de nem fott be az Arko.

Elosszor a forrovizbe celeszkoz modon probaltam. 30 perc fozes utan SEM torten semmi a vekony karikakra vagott szappannal.
Nekifutottunk mikroval, abban meg egy ilyen tapetaragaszto allagu ize lett (nemi vizet hozzaontve, ahogy olvastam itt).

110 forintot elbuktam...
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető Botond

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 102
    • Magyar Pipatórium Fórum
Re:Szappan, krém
« Válasz #846 Dátum: 2011. Május 23. - 14:09:41 »
Én nem rajongok az olvasztgatásért - könnyen megváltoztatja a borotvaszappan szerkezetét, bizonyos összetevők ilyen hő hatására átalakulnak - lebomlanak. (!!!)
A kemény szappant én úgy zömítem kis tálkába, hogy lereszelem kis konyhai reszelővel, belenyomkodom az edénykébe a reszlit, jó erősen.
Amikor kissé összetapad a zömítéstől egy nagyon pici vizet teszek rá, éppen hogy ellepje, majd a borotvaecsetemmel jó sokáig körbe-körbe pemzlizem. Eredmény?: Kicsit feloldódott a szappan a víztől, majd az ecsettel egy homogén felületbe hoztam (az ecsetben maradt is egy jó borotválkozásra való szappan) valamint ezzel a száraz pemzli az összes fölösleges vizet felszívta a szappan tetejéről, miközben kőröztem rajta. -  tehát az is "shave ready" lett - irány vele a "teszt út" a fürdőszobába. Ennyi kérem a "nagy trükk" :-)
Gillette Adjustable '67, Feather penge, Dr. Harris - Marlborough

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Szappan, krém
« Válasz #847 Dátum: 2011. Május 23. - 17:29:16 »
Az ARKO szappant konkrétan bele lehet nyomni kézzel a tálkába. Elég puha, és ha markolászod egy darabig, akkor tovább puhul, hisz faggyús, ha jól emlékszem.

Akar, hogy olvasom. Elvileg mindent jol csinaltunk (igen, az asszony is beszallt segiteni), de nem fott be az Arko.

Elosszor a forrovizbe celeszkoz modon probaltam. 30 perc fozes utan SEM torten semmi a vekony karikakra vagott szappannal.
Nekifutottunk mikroval, abban meg egy ilyen tapetaragaszto allagu ize lett (nemi vizet hozzaontve, ahogy olvastam itt).

110 forintot elbuktam...

God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Szappan, krém
« Válasz #848 Dátum: 2011. Május 23. - 19:07:42 »
ARKO-t kis szeletekre vágtam és belenyomkodtam a tálkába  :borotva:
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető apafej

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 167
Re:Szappan, krém
« Válasz #849 Dátum: 2011. Május 24. - 09:32:42 »
Kipróbáltam a narancssárga WARS krémet. Nagyon rendben van. Remek az illata (Echte Kölnisch Wasser vonulat, jól esik utána egy löttyintés Alpa arcvíz), jó habot képez és jól lehet vele borotválkozni. Minőségre én a Barbon mögé helyezném (kevésbé siklik rajta jól a penge és kicsit kevesebb habot képez), de nagyon jó érzés az arcon, nem szárad ki és nem szárítja a bőrt. Azt hiszem a napi rotáció része lesz, mert remekül vizsgázott.

Nem elérhető Gyufa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 261
Re:Szappan, krém
« Válasz #850 Dátum: 2011. Május 24. - 16:24:21 »
 :Megjott a szappanom
es a pamacsom is,
Szagos a pamacs egyenlore,de majd kimegy gondolom belolle hasznalattal ez a kis allatka  :borz1:
A szappant sikerult a cseszebe pillanatok alatt beonteni.
Nagyon gyenge mikrom van,igy 20 mp alatt berogyott,es elsulyedt a maga leveben :)
Picike amugy a szappan,adhattak volna belolle nagyobbat is,de a habja es ahogy ezek ketten
osszejatszottak,az maga volt a csoda.
3 kor utan is volt meg a pamacsba anyag,amit feltudtam habositani ezzel a finom illatu
szappannal.Tiszteletukre a Gillette slim-el fogadtam oket 3-as fokozatba.
Happy nap van ma.:)
when you use this shaving pot,
be sure and have the water hot! :)

Nem elérhető Botond

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 102
    • Magyar Pipatórium Fórum
Re:Szappan, krém
« Válasz #851 Dátum: 2011. Május 24. - 19:36:35 »
Nos, a mai postával megérkezett két krémem Paul-tól a Connaught-tól. Az egyik egy hagyományos parabenes Rose illatú, a másik egy paraben-free levendulás. A rózsás érdekes illatú, olyan illatú, mint a valódi rózsa, a zöld illatával együtt - természetes növénykivonatból készül, semmi szintetikus illat. Eszméletlen habja volt, rávártam két napig a borotválkozással, mert sejtettem, hogy ma hozza a posta. A levendulás az új vonal, paraben mentes, de van benne általam igen kedvelt illatú "poc méreg" - kumarin. - isteni az illata, az a jellegzetes édeskés (egyébként mandulásan ciános - méreg illat), mint a Barbonban és a Figaróban. Nagyon klasszak ezek a krémek és 7-8 font körül van az ára egy nagy tégelyes krémnek (+4,5 font a légiposta).   :borz2:

http://www.connaughtshaving.com/_wp_generated/wp0fb040a8_05.jpg
Gillette Adjustable '67, Feather penge, Dr. Harris - Marlborough

Nem elérhető Gyufa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 261
Re:Szappan, krém
« Válasz #852 Dátum: 2011. Május 24. - 21:55:09 »
Olyan izesen es jol irsz errol a szappanrol,hogy ezt kikell hogy probaljam.
Koszi.
megyek rendelek 2 db -ot :)
when you use this shaving pot,
be sure and have the water hot! :)

Nem elérhető Botond

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 102
    • Magyar Pipatórium Fórum
Re:Szappan, krém
« Válasz #853 Dátum: 2011. Május 25. - 00:32:32 »
Olyan izesen es jol irsz errol a szappanrol,hogy ezt kikell hogy probaljam.
Koszi.
megyek rendelek 2 db -ot :)
;)
Gillette Adjustable '67, Feather penge, Dr. Harris - Marlborough

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Szappan, krém
« Válasz #854 Dátum: 2011. Május 28. - 14:11:12 »
Jelentem teszteltem a tegnap vásárolt török d'men dalain borotvakrémet.
A tapasztalatok pozitívak.
Jól habzó,krémes állagú,megfelelő sikosító hatású krém.
A habja nem esik össze.
Illata enyhén,citromos,kámforos.
Azt a csekély összeget amennyibe kerül szerintem mindenképp megéri.
A 101 forintos háztartási boltban itt nálunk Celldömölkön a 65 gr-os kiszerelés ára 300 ft.

Voltam ma a kedvenc 100forintosomban (papirzsebkendoert). Ilyenkor korbenezek a "borotva" osztalyon es ezt talaltam:

A kepek minosegeert elnezest, telefonnal keszultek

Mivel az arcedula illeszkedett a ceg arkepzesi strategiajahoz (148 HUF), a pzs melle kerult ez is a kosarba.
Az evekkel ezelott leirtakat csak megerositeni tudom. Az illatat az asszony kellemes, semleges kremillatkent jellemezte.
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici