Szerző Téma: Szappan, krém  (Megtekintve 478114 alkalommal)

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Szappan, krém
« Válasz #870 Dátum: 2011. Június 08. - 14:27:22 »
Te-te, nem olvasol pamacs és pengét?

Hamár mikrózás: szerintetek a Madame Scodioli szappanját meg lehet olvasztani? Unom már a kockát a kerek Petri-csészében!
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

FBP

  • Vendég
Re:Szappan, krém
« Válasz #871 Dátum: 2011. Június 08. - 14:29:05 »
Te-te, nem olvasol pamacs és pengét?

Hamár mikrózás: szerintetek a Madame Scodioli szappanját meg lehet olvasztani? Unom már a kockát a kerek Petri-csészében!
Nem hát! Kerül mindenféle divatot és sznobériát  :crazy: :fetreng:

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Szappan, krém
« Válasz #872 Dátum: 2011. Június 08. - 14:39:06 »
Ellenkezőleg! A P&P kedvéért állítottam be életem első RSS feedjét a Mailben!  :P
« Utoljára szerkesztve: 2011. Június 08. - 15:35:03 írta Rotbart »

FBP

  • Vendég
Re:Szappan, krém
« Válasz #873 Dátum: 2011. Június 08. - 14:40:35 »
Ellenkezőleg! A P&P kedvéért állítottam be életem első RSS feedját a Mailben!  :P
Ilyen kell nekem is! Mi ez?  :crazy: :fetreng:

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Szappan, krém
« Válasz #874 Dátum: 2011. Június 08. - 15:30:40 »
Eltűnt a hozzászólásom!

Szóval ottan a feedek a P&P főoldalának jobb alsó részén. Beállítod valami feedetetőbe, oszt nemtom tovább... mert Mac-en a Mailbe (mármint a mail kliensprogramba) be tudom állítani, hogy kvázi levélként megjelenjen, ha a blog gazdája új bejegyzést hoz létre. Megjelenik a cikk eleje (esetleg egy összefoglaló, akár képekkel), és onnan már csak egy kattintás maga a blog.

Így valahogy:



 

FBP

  • Vendég
Re:Szappan, krém
« Válasz #875 Dátum: 2011. Június 08. - 15:35:37 »
Eltűnt a hozzászólásom!

Szóval ottan a feedek a P&P főoldalának jobb alsó részén. Beállítod valami feedetetőbe, oszt nemtom tovább... mert Mac-en a Mailbe (mármint a mail kliensprogramba) be tudom állítani, hogy kvázi levélként megjelenjen, ha a blog gazdája új bejegyzést hoz létre. Megjelenik a cikk eleje (esetleg egy összefoglaló), és onnan már csak egy kattintás maga a blog.
Húúú...én nem vagyok valami öreg csóka, de az ilyenekre nám jár az agyam... gyakorlatilag fi...om nincs, hogy mit jelent amit írtál...meg hogy jön ide az etető...(madáretetős tcikk is van a P&P-n?).
Valamit vágok belőle, hogy mi a végeredmény...szóval hogy 1 katt és megnyitod...de azt nem értem, hogy ez mire jó. Amúgy is meg tudod nyitni! Nem?

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Szappan, krém
« Válasz #876 Dátum: 2011. Június 08. - 15:40:42 »
Arra jó, hogy kapsz értesítést, ha van új cikk, vagy pl. itt a fórumon új hozzászólás.

Eltűnt a hozzászólásom!

Szóval ottan a feedek a P&P főoldalának jobb alsó részén. Beállítod valami feedetetőbe, oszt nemtom tovább... mert Mac-en a Mailbe (mármint a mail kliensprogramba) be tudom állítani, hogy kvázi levélként megjelenjen, ha a blog gazdája új bejegyzést hoz létre. Megjelenik a cikk eleje (esetleg egy összefoglaló), és onnan már csak egy kattintás maga a blog.
Húúú...én nem vagyok valami öreg csóka, de az ilyenekre nám jár az agyam... gyakorlatilag fi...om nincs, hogy mit jelent amit írtál...meg hogy jön ide az etető...(madáretetős tcikk is van a P&P-n?).
Valamit vágok belőle, hogy mi a végeredmény...szóval hogy 1 katt és megnyitod...de azt nem értem, hogy ez mire jó. Amúgy is meg tudod nyitni! Nem?
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Szappan, krém
« Válasz #877 Dátum: 2011. Június 08. - 15:41:50 »
Arra jók ezek a feed-olvasók, hogy ha több mint egy blogot szeretnél követni, akkor ne kelljen mindet végigklikkolnod naponta. Nálam pl. több mint 30 blog van betéve (netvibes.com), és egy blikkre lehet látni, hogy hol jelent meg új írás, illetve bele lehet olvasni, hogy érdekel-e.

FBP

  • Vendég
Re:Szappan, krém
« Válasz #878 Dátum: 2011. Június 08. - 15:45:38 »
Arra jó, hogy kapsz értesítést, ha van új cikk, vagy pl. itt a fórumon új hozzászólás.
Áhhá, vágom! Na, ilyenre asszem nincs igényem. Jó ez az információs társadalom...de az adatmennyiségnek is van határa  ;D

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Szappan, krém
« Válasz #879 Dátum: 2011. Június 08. - 15:47:29 »
Nincs, csak elvi.

Áhhá, vágom! Na, ilyenre asszem nincs igényem. Jó ez az információs társadalom...de az adatmennyiségnek is van határa  ;D
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Szappan, krém
« Válasz #880 Dátum: 2011. Június 08. - 16:41:02 »
Szóval Ed miatt állítottam be először feedet, aztán a praktikussága miatt jöttek a többiek.

Azért is jó, többek közt, mert ha például elkezdesz olvasni egy blogot (monnyuk a párkocka.hu-t), akkor megjelenik az összes addigi bejegyzés, olyasformán, mintha több száz olvasatlan leveled lenne. Ez elsőre nem hangzik jól, viszont pár hét alatt szép lassan végignéztem az összes bejegyzést (jelen esetben háromkockás képregényt). Biztos, hogy nem maradok le semmiről, viszont nem is szállok el vele úgy, hogy munka helyett is netezzek...

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Szappan, krém
« Válasz #881 Dátum: 2011. Június 08. - 17:09:11 »
No, azért én azt nem vállalnám, hogy a százvalahány hírportál/blog/képregény összes frissítése mind a postaládámban landoljon...

Nem elérhető vico2k5

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 18
Re:Szappan, krém
« Válasz #882 Dátum: 2011. Június 08. - 17:28:51 »
kicsit OFF

http://www.google.com/reader/

Jól működik, egyszerű használni. Nekem kb 4 éve ezen keresztül jönnek a blogbejegyzések, hírek, stb. (76 csatorna - most már a P&P is :))
Próbálkoztam külön klienssel is, de nem vált be annyira. Jah, és ugye működik Windows, OS X, meg Linux/Unix alatt is (stb.) :)
Vico

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Szappan, krém
« Válasz #883 Dátum: 2011. Június 09. - 07:37:12 »
Nekem Thunderbirdembe van építve a feedolvasó, tök jó ;)
No, azért én azt nem vállalnám, hogy a százvalahány hírportál/blog/képregény összes frissítése mind a postaládámban landoljon...

Nem elérhető Spoon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 157
Re:Szappan, krém
« Válasz #884 Dátum: 2011. Június 10. - 08:20:11 »
Tegnap beugrottam a Nyugati és Oktogon között lévő illatszer-boltba és vettem egy kék Derby krémet 179 (!) forintért..
Nos, az esti próba alapján kb annyit is ér. Az "illata" nekem nagyon "mű" és leginkább a wc illatosítókra hajaz, a síkosítása pedig messze elmarad a Figarótól, ami szintén nem tökéletes, de nálam az illat miatt kivételes helyzetben van :D

Teszek még vele egy próbát, de nem hiszem, hogy sok minden változna.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici