Szerző Téma: Szappan, krém  (Megtekintve 467572 alkalommal)

Nem elérhető Blamazs

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 46
Re:Szappan, krém
« Válasz #885 Dátum: 2011. Június 10. - 21:56:04 »
Megegy pont a google reader melle. En is nagyon reg hasznalom. Amiben verhetetlen a tobbi kliensel szemben, hogy barhol jarok, barmilyen gep ele ulok le, ott van elottem mindig a sajat RSS feedjeim.
2010 április 15-től Lord L6 + Victoria malac pamacs.

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Szappan, krém
« Válasz #886 Dátum: 2011. Június 10. - 22:00:09 »
A netvibes.com elrendezése akkor is jobb :P

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Szappan, krém
« Válasz #887 Dátum: 2011. Június 12. - 06:34:42 »
Wilkinson kek, tegelyes szappan arcon habositva
Mesélj egy kicsit róla, hogy sikerül abból a nyamvadt ufo-ból habot csinálni!  :borosta:

Minden borotvalkozast ugy kezdek (ha van zuhany elotte, ha nincs), hogy a mosdokagylot felig engedem forro vizzel es oda bevagom a pamacsot. Aztan nyulok a Proraso pre kremert. Amig azt bedolgozom hagyom a pamacsot azni. Ha kesz a prezes, akkor pamacsbol egy hatarozott mozdulattal viz ki es kezdodhet a moka.
Wilkinson eseteben annyit teszek meg, hogy 1. a tegelybe is kerul nemi forro viz 2. a pamacsrol csak eppen lesuhintom a vizet. Aztan a tegelyben addig verem a habot, amig mar orran-szajan jon (a kek ufo szelein 1 cmes feher gyuru folyik lefele, amit habnak azert nem mondanek) es a pamacs megtelik. Ez utan arcon ket korre biztos eleg habot tudok belole alkotni.

Engem kicsit szarit a Wilkinson hab...
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Szappan, krém
« Válasz #888 Dátum: 2011. Június 12. - 11:29:19 »
Mindenesetre érdekes hallani a beszámolódat. Én is kb. ilyen módszerrel próbálkozom, de a többi szappanomhoz képest én nem nevezném rendes habnak, amit sikerül csinálnom!

Mert sok esetben még a "mester" sem tud belőle habot csiholni: http://youtu.be/CSp3hH2FzDM , 0:24-től

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Szappan, krém
« Válasz #889 Dátum: 2011. Június 12. - 13:01:57 »
Mindenesetre érdekes hallani a beszámolódat. Én is kb. ilyen módszerrel próbálkozom, de a többi szappanomhoz képest én nem nevezném rendes habnak, amit sikerül csinálnom!

Mert sok esetben még a "mester" sem tud belőle habot csiholni: http://youtu.be/CSp3hH2FzDM , 0:24-től

En mondjuk nem simagatom a pamaccsal (Omega sorte), hanem szetnyitom rajta/bene es jol "megtomom" nyelig.  :borz2:
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Szappan, krém
« Válasz #890 Dátum: 2011. Június 12. - 13:22:22 »
Adok még neki egy-két esélyt. Igazából az zavar, hogy mennyi minden van beletunkolva, és nem akar habzani...

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Szappan, krém
« Válasz #891 Dátum: 2011. Június 12. - 14:00:57 »
Adok még neki egy-két esélyt. Igazából az zavar, hogy mennyi minden van beletunkolva, és nem akar habzani...

Az teny, hogy munkaigenyesebb a habkeszites vele...
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Szappan, krém
« Válasz #892 Dátum: 2011. Június 12. - 15:23:04 »
A tégelyes Wilkinsont mindenhol szidják, a legtöbben az első 1-2 használat után kivágják a kukába  ;D Állítólag a rúdszappan viszont nagyon jó belőle.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

zsolabácsi

  • Vendég
Re:Szappan, krém
« Válasz #893 Dátum: 2011. Június 12. - 15:55:43 »
Ezt én is megerősítem! ;)

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Szappan, krém
« Válasz #894 Dátum: 2011. Június 12. - 16:06:57 »
Tehát ha jól értem, akkor azt mondod, hogy sok pöcsölés, 0 cumó? Mert ezt, sajnos én is megerősíthetem.
Az teny, hogy munkaigenyesebb a habkeszites vele...

Nem elérhető Lajos The Silent

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 113
Re:Szappan, krém
« Válasz #895 Dátum: 2011. Június 12. - 16:08:12 »
Nekem is van ilyen kék ufó, Wilkinson szappan. Azonban nem sikerült belőle habot készítenem elsőre. Másodszorra viszont a következőt csináltam:

-szokás szerint beáztattam a pamacsom
- a szappan tégelyébe is öntöttem vizet és a kettőt félretettem, míg a zuhanyozásnak vége
-majd a pamacsból a vizet kinyomkodtam, szinte csak nedvesre
- a szappanról is leöntöttem a vizet

Ezután lassan körkörös mozdulatokkal pamacsoltam a tégelyben, míg a teljes szőrzet sűrű krémes állagú nem lett. Miután így telítődött a pamacsom, bekentem az arcom vele és utána kis vízzel higítva normális habot sikerült gyártanom. Hozzáteszem, nem nagyon kedvelem. Van krémem is belőle, de az sem egy habbajnok.

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Szappan, krém
« Válasz #896 Dátum: 2011. Június 12. - 16:37:23 »
Tehát ha jól értem, akkor azt mondod, hogy sok pöcsölés, 0 cumó? Mert ezt, sajnos én is megerősíthetem.
Az teny, hogy munkaigenyesebb a habkeszites vele...

Nem. Ugy ertem, hogy meg kell dolgozni a habert. Nem adja konnyen magat.

Rud valtozatot  Budapesten hol lehetne venni? (Igazabol olyat akartam volna, de az UFO jott szembe)
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

zsolabácsi

  • Vendég
Re:Szappan, krém
« Válasz #897 Dátum: 2011. Június 12. - 16:47:28 »
Cora hipermarketben biztosan kapsz!

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Szappan, krém
« Válasz #898 Dátum: 2011. Június 12. - 17:42:27 »
Ámen.
Nem. Ugy ertem, hogy meg kell dolgozni a habert. Nem adja konnyen magat.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Szappan, krém
« Válasz #899 Dátum: 2011. Június 12. - 19:47:16 »
Ha esetleg Újpest felé jársz, a piac melletti Te-Zso nevű drogériában is van 2 rúd, igen jutányos áron.


Tehát ha jól értem, akkor azt mondod, hogy sok pöcsölés, 0 cumó? Mert ezt, sajnos én is megerősíthetem.
Az teny, hogy munkaigenyesebb a habkeszites vele...

Nem. Ugy ertem, hogy meg kell dolgozni a habert. Nem adja konnyen magat.

Rud valtozatot  Budapesten hol lehetne venni? (Igazabol olyat akartam volna, de az UFO jott szembe)
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici