Szerző Téma: Szappan, krém  (Megtekintve 484380 alkalommal)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Szappan, krém
« Válasz #1080 Dátum: 2011. November 21. - 21:17:10 »
Gyanús lett a honlapon a palack, amely ugyanolyan, mint a Nivea ASB-é, utánanéztem és lőn: ma ugyanúgy Beiersdorf márka, mint a Nivea, a Labello stb.

FBP

  • Vendég
Re:Szappan, krém
« Válasz #1081 Dátum: 2011. November 21. - 22:12:35 »
Gyanús lett a honlapon a palack, amely ugyanolyan, mint a Nivea ASB-é, utánanéztem és lőn: ma ugyanúgy Beiersdorf márka, mint a Nivea, a Labello stb.
És illatra is hasonló. A hétvégén beleszagoltam...olyan modern kommersz (jelen állapotomban nembejövős féle)...én még nem vagyok eléggé érett és felnőtt ezekhez az illatokhoz  :evil: :crazy:

Nem elérhető Botond

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 102
    • Magyar Pipatórium Fórum
Re:Szappan, krém
« Válasz #1082 Dátum: 2011. November 22. - 12:00:13 »
Ezt a krémet valaki próbálta már?:

http://www.florena.de/florena-men/produkte/comfort-serie/

Ma láttam a Müllerben.

Az asszony vett nekem kb. két hete egy tubussal, még nem próbáltam, de két dolgot már tudok mondani - Azt, hogy nagyon olcsó (jó nagy tubus 300-ennyimennyiért) és azt, hogy nagyon kellemes, kamillás jellegű illata van  :)
Gillette Adjustable '67, Feather penge, Dr. Harris - Marlborough

Nem elérhető powerball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 240
Re:Szappan, krém
« Válasz #1083 Dátum: 2011. November 26. - 21:15:03 »
Sziasztok

Szeretném kérdezni hogy ARKO rúd szappant hol lehet venni?   ???
Ma voltam 2 száz forintos boltban de semmi  ???
Leakarom reszelni és be egy kis tégelybe megtanultam végre hogy hogyan kell használni normálisan.   :borz2:

Figaroval kapcsolatban van valakinek valami tapasztalata ? van nálunk a Coop-ba Figaro borotvakrém de nem ismerem vélemények róla?  :crazy:

Wilkinson ufo szappan nagyon jó illattal bír, azonban nem tudom eltalálni a normális arányt, nem tudok vele sűrű habot keverni mint pl egy Barbonnal.    ???  Lehet hogy az én hibám nem tudom, még szerintem fogok kísérletezgetni amíg megtalálom a normális arányt.

Nem elérhető jrabi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1649
Re:Szappan, krém
« Válasz #1084 Dátum: 2011. November 26. - 21:19:29 »
Figaroval kapcsolatban van valakinek valami tapasztalata ? van nálunk a Coop-ba Figaro borotvakrém de nem ismerem vélemények róla?  :crazy:
Nagyon szeretem a Figaro-t. Az illata, a Barbon enyhébb változata, véleményem szerint...  :borz2:
"A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga."

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Szappan, krém
« Válasz #1085 Dátum: 2011. November 26. - 22:39:19 »
powi: ARKO-t a város szélén kapsz olcsón, de készülj föl a hanyattesős árakra, és hanyattesős "illatra". Működni működik, mint állat. Én a jrabi féle IKEA-s cukortartóba nyomtam bele, az első használat után a számomra nem kellemes illata átütött a Weleda balzsamon, így menni kell. Gondoltam, akkor tartóstesztet rendezek belőle, nos 76-szor sikerült príma állagú habot gyártanom belőle, mire kikopott. Reszelni nem kell, kézzel belenyomod akármibe.

Figaro-t is kapsz akárhol, ugyanúgy működik, mint a Barbon, igazat adok Józsinak, számomra is egy tőről fakad az illatuk.

A wilkinson "ufó"-ról többünknek ez a tapasztalata: Jó illat (ez mondjuk vitatéma, nekem tetszik), de nem működik jól.

Sziasztok

Szeretném kérdezni hogy ARKO rúd szappant hol lehet venni?   ???
Ma voltam 2 száz forintos boltban de semmi  ???
Leakarom reszelni és be egy kis tégelybe megtanultam végre hogy hogyan kell használni normálisan.   :borz2:

Figaroval kapcsolatban van valakinek valami tapasztalata ? van nálunk a Coop-ba Figaro borotvakrém de nem ismerem vélemények róla?  :crazy:

Wilkinson ufo szappan nagyon jó illattal bír, azonban nem tudom eltalálni a normális arányt, nem tudok vele sűrű habot keverni mint pl egy Barbonnal.    ???  Lehet hogy az én hibám nem tudom, még szerintem fogok kísérletezgetni amíg megtalálom a normális arányt.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető moe

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 201
Re:Szappan, krém
« Válasz #1086 Dátum: 2011. November 28. - 19:37:39 »
Sőt annyira jó illata van, hogy ha lenne hozzá illő aftershave, megbocsájtanám minden kis hibáját..  ;D

Nem elérhető powerball

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 240
Re:Szappan, krém
« Válasz #1087 Dátum: 2011. November 30. - 20:50:37 »
Mai nap folyamán gondolkodtam  :idea: és a két Wilkinson ufo-t most kivontam a forgalomból és helyette az Arkokat használom, meg persze az arkó rudamat, egy Barbust, és persze a kedvencemet a BARBONT. 

Ha elfogynak a tubusos Arkok, végleges szempont alapján eddigi tapasztalatom alapján 2 fog maradni, ez nem más mint az ARKO rudszappan, meg a BARBON.  :borotva2:

Remélem megfelelő lesz majd ez a döntésem.

Nem elérhető pintadam

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 136
Re:Szappan, krém
« Válasz #1088 Dátum: 2011. December 03. - 20:26:08 »
Voltam bőrgyógyásznál, hogy kezdjen valamit az arcommal (ő is 17nek nézett, ami kicsit frusztráló ugyan, dehát mit tegyek baba képem van :nemtom: :crazy: ), kaptam rá krémet, és mondta, hogy hát igen, a borotválkozás is egy külön történet, olyankor mindig irritációnak van kitéve az arcbőr, a gyulladásokra ezzel rá lehet tenni egy lapáttal. Erre ajánlott egy bioderma gélt, amit elvileg lehet borotvahabként is használni.
Erre gyakorlatilag csak az van ráírva, hogy zsíros problémás bőrre, tisztít, és szabályozza a faggyútermelést.
Ismer valaki esetleg olyan kifejezett borotvaszabbant, vagy krémet, ami a hasonló kritériumoknak megfelel?

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Szappan, krém
« Válasz #1089 Dátum: 2011. December 03. - 21:23:34 »
Azt hiszem a Weleda elég bio...
http://www.weleda.hu/index.php?oldal=termek&csoport=9
De én még nem próbáltam.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető pintadam

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 136
Re:Szappan, krém
« Válasz #1090 Dátum: 2011. December 03. - 22:00:03 »
ez a bio/nem bio dolog annyira nem foglalkoztat, annyi nem bio dolognak vagyunk kitéve akaratunk ellenére, hogy ez már nem oszt nem szoroz szerintem, a fő hangsúly az azon van, hogy zsíros bőrre legyen alkalmazható. Google sajnos nem a barátom ebben az esetben legalábbis a "borotvakrém zsíros bőrre" és a "shaving cream for oily skin" nem sok használható találatot hozott :crazy:

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Szappan, krém
« Válasz #1091 Dátum: 2011. December 04. - 06:57:33 »
Esetleg próbálj meg kissé szárító hatású szappanokat használni, jó sok arcszesszel :)

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Szappan, krém
« Válasz #1092 Dátum: 2011. December 04. - 07:34:54 »
Talán a Kell's Original lehetne jó még erre a problémára.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

FBP

  • Vendég
Re:Szappan, krém
« Válasz #1093 Dátum: 2011. December 04. - 10:04:35 »
A Martin de Candre szapan jól szárít...talán az jó lehet (bár drága  :crazy:)

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Szappan, krém
« Válasz #1094 Dátum: 2011. December 04. - 10:45:58 »
A Martin de Candre szapan jól szárít...talán az jó lehet (bár drága  :crazy:)

A Martin-nak én is adok egy szavazatot.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici